Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

ritaklea
24. aug 2007

holky, nik nepozna inu metodu, co by sme zaexperimentovali? 🙂

num7976
24. aug 2007

ritaklea,ale tak kludne by som si to s tebou vymenila,vsak maybe sa to vrati do normalu!

ritaklea
24. aug 2007

num, ale vsak vrati ale nie celkom... 😅

megie
24. aug 2007

hej, že matroš... he, to mu poviem.. 😀 😀 😀

Aha, takže každý u svojich? No, tak to sa potom tomu vášmu nadšeniu nečudujem 😉 😀 Ja bývam od oktobra min. roku sama a od mája s manželom 😵

megie
24. aug 2007

ozaj baby, a ked sa môžem spýtať koľkože vy máte rokov? 😕

A otázka na tehulky a rodičky, poradili by ste mi nejaké experimenty, kde sa ráta aj s mojim bruchom? 😅

num7976
24. aug 2007

no je to super megie vyskusat si na ostro take spoluzitie,lebo aspon viem,co ma bude cakat ked zacneme spolu aj my byvat..ja mam 21 s priatelom spolu uz dlhsiu dobu chodime,takze ked sme si to tak prehodnocovali,zistili sme ze sme si jeden druhemu sudeni,no a tak uz len cakam kedy ho trkne a budu dake zasnuby,potom svadba a babatko... 😎

ritaklea
24. aug 2007

naposledy ked som prezradila vek, cakal ma vysmech...

ritaklea
24. aug 2007

nuuum, prezradila si nas vek 😀

num7976
24. aug 2007

no vidis,ja sa "neseriem" 😉 no cuo uz,co sa mam skryvat,za to ze som este mladuch... 😀 nech si mysli kto chce co chce! 😠

ritaklea
24. aug 2007

jo jo, teba tu este tak riadne nevykritizovali...

haloo, ma niekto novy typ?

miruska32
autor
24. aug 2007

babenky ja mám 20r. a aby som to dala na správnu mieru. ja bývam s našimi a priateľ s jeho rodičmi. ale vždy ked prídem k nemu je to inšie ako u nás. je tam taký klud, pohoda, jeho rodičia sú v pohode, no nie že by naši nie, ale oni majú rodinny dom a my byt a je to aj rozdiel bývať tak. naši by zinfarktovali, keby nás našli...hmmm..ale jeho rodičia pohoda..nič im nevadí.a ty ritaklea kolko máš rôčkov??

tak ten matroš je riadny aj mojho, ale nebudem sa tu chváliť, bo samochvála smrdí🙂
inak sme to použili-pumpu asi tak 2x-3x inak nie..to sa normálne tak somarinka ako ked ti merajú tlak stláča a tým sa to tak napumpuje..

bliss
24. aug 2007

to vam zavidim, tu chut. Ja mam presne opacny problem. Po porode mam problem sa uvolnit. Manzel skusal vsetko mozne i nemozne, staral sa cely den o malu, aby som nebola vycerpana. Ale ked prislo k veci, tak som sa zasekla. a predtym bolo vsetko OK. Neviete, co s tym?

num7976
24. aug 2007

no to musi byt ina sranda,ja by som sa zacala smiat,keby sme zacali pumpovat!

no miruska to ako keby som ja pisala,presne my sa u nich vzdy mozeme milovat a to maju tiez byt,ale je to uplne ine ako s nasim,i ked nasi vedia,ze sa milujeme,ale urcite to neberu tak v pohode ako jeho...no nist,rutim sa domov za svojim drahym,cakaju ma rezniky...mnam,pekny vikend vam prajem vsetkym.. 😎

miruska32
autor
24. aug 2007

bliss-no ja ti asi veľmi nepomôžem bo nemám to prežité, ale tu mi tiež baby poradili, že sa netreba nad ničím zamýšľať, proste sa odávať bozkom, dotykom...alebo si pusti nejaký film a predstavuj si seba a tvojho manžela pri tom.🙂))))))
baby ja tu budem slintať do večera. 😅

ritaklea
24. aug 2007

miruska, ja tiez u manzelovych rodicov pohoda - ale su v byte - no a este stale tu byvam.. 😀

ja mam rovnako ako num - sme byvale spoluziacky a najnajkamosky... ze num?? 😀

miruska32
autor
24. aug 2007

num7976-tak to je sranda..dobre ešte určite dakedy napíš...som zvedavá či si tiež spriaznená duša🙂pekný dník..aj ja budem pomaly končiť, ale ešte chvilku pobudnem..ženy prajem vám krásny zvyšok dňa a sexujte🙂)))) 🙂 že vraj to bábatko cíti-lásku, to som počula.

ritaklea
24. aug 2007

miruska, ja ked pride manzel domov doslintam - ten sa mi do toho moc nehrnie... ☹

ritaklea
25. aug 2007

no mirkuska, ako? vcera sa podarilo 😀

miruska32
autor
25. aug 2007

no včera sme sa nemilovali, prišiel z roboty a mal zlú náladu-niečo v robote a potom sme si vymenili názory-nebola to hádka, šli sme si lahnúť, bol riadne unavený...tak sme to nechali tak..dnes mi slubil, že budeme mať krásny večer tak som zvedavá, čo vymyslí...dnes šiel znovu do roboty.... 😲

pipi1211
25. aug 2007

joj baby mozem sa ku vam pridat? ja mam 20 a priatel ma 21 🙂 musim sa priznat ze nas sex po porode je lepsi,bala som sa ze budem taka "velka" tam dole a normalne sa teraz spravim skoro pri kazdom sexe 😀 😀 😀 😀 😀 super,fakt 😵

pipi1211
25. aug 2007

ritakela a co ta tu niekto vysmial ci co? 😕

miruska32
autor
25. aug 2007

pipi1211 si ešte tu?????

pipi1211
25. aug 2007

hej hej 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
25. aug 2007

aj nas sex by bol lepsi, len keby nas mala nechala castejsie sexovat 😀 😀 😀 predtym sme sexovali aspon raz za den a teraz nam to vyjde len tak 2-3 razy do tyzdna 😝

pipi1211
25. aug 2007

nenecha vas sexovat a cumi na vas co? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinni
25. aug 2007

no vsak to, ale to sa nam stalo raz a odvtedy uz pred nou sexovat nemozme 😅

pipi1211
25. aug 2007

no mame sa naco tesit ze? nam zasa strasne vrrrrzga postel ☹ tak musime byt opatrni ale ked sa ja rozcertim tam to vrrzga o sto sest 😅 😅 😀 😀 😀 😀

tinni
25. aug 2007

tak to ma svokra radost, ked vas pocuje 😀 😀 😀 pod do mladych maminiek, tam pokecame 😉

ritaklea
25. aug 2007

no pippi, hej ked som tu bola prvykrat v teme porod - tak ma tam vysmiali, ze taka mlada.. tc tc - mam salam... 😀

ludia mi sme vcera mali jedinecny - nechapem. iba sme sa rehotali a zo vsetkeho si robili vtipky... a dokonca sa mi podarilo urobit muzikovi sest dierok na lakte - sa vrhol na moju celenku 😀 😀 😀 ktora mi nejak upadla 😀 😅

tinni, vsak tomu Rebecca nerozumie nie? At kouka 😀

ritaklea
25. aug 2007

kde su mlade maminky? musim sa pridruzit...