Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

pipi1211
25. aug 2007

no by som im vysmiala keby mi niekto zacal pindat... co som mala radsej ist na potrat abo co? 😠 😠 😠 vrrrrr nemam rada takych ludi

tak vy ste sa vcera rehnili? aj my mame obcas take vecere ze sa blaznime a steklime a pod 😀 😀 😀 aj pri sexe sme sa vela krat nasmiali ked nam nieco nevyslo alebo nieco vydavalo rozne zvuky 😅 😀 😀 😀 😀

ritaklea
25. aug 2007

no my sme babetko chceli ale chapes - dala som otazku ohladom porodu a smiali sa ze sa necuduju ked som taka mlada... uz len oni sa ucene narodili...

ritaklea
25. aug 2007

pipi, tie zvuky su niekedy sranda. uz ste aj prdkali tadial kadial by sa nemalo?? 😀 😅

tinni
25. aug 2007

rita a kolko mas rokov? 😉

ritaklea
25. aug 2007

jajaj, vsak som to pisala ze 21 rokov. ale som to s tou poslednou spravou prehnala... spontanna reakcia... 😅 moc som sa odusevnila... 😀 😀 😀

ritaklea
25. aug 2007

dostala som slusneho sprda od manzela... 😒

pipi1211
25. aug 2007

hej prdkali sme z tade 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eskra
26. aug 2007

miruska32 si stastne dievca 😀 ja som vo svojom zivote nezazila ani raz vaginalny orgazmus pokial mi niekto nepomahal tam vyssie rukou 😝 takze bud v pohode 😀

num7976
27. aug 2007

ahojte holky,tak ako dopadol vikendik?padali prasacie rekordy? 😀

rita s tym najnajkamoskami mas pravdu,prdka jedna.. 😉

miruska32
autor
27. aug 2007

eskra-no som, ale niekedy to fakt neviem sa sústrediť..niekedy, ked máme adrenalín, že naši prídu tak fuuu taký orgáč, že koniec a niekedy proste rozmýšlam nad niečim a nie a nie..vikend bol pohodový..sme šantili a tak...dnes idem k zubárke:(fuuu hrôza..inak mám otázku baby dá sa otehotnieť, aj ked sa milujeme a nepouzivame kondom, ale nestrelí to-predtym niečo vytiahne????

miruska32
autor
27. aug 2007

baby viete čo je sranda??ked to robíte od zadu a také zvuky to vydáva a potom, ked to vytiahne tak potom ešte pagáčik prdká🙂 😉

num7976
27. aug 2007

miruska ty si riadne otvorena,.. 😀 😀 nam zatial len raz prdklo ked sme mali "skoro" klasiku misionar,ja dole,ale nohy na jeho pleciach a on hore,len vtedy,zo zadu sa nam nic nedeje.. 😉 no a skor sa neda otehotniet ako da,mozno vtedy,ked mate hned na to druhe kolo a nejde si ho umyt,vtedy mozu byt este nejake spermijky a dostanu sa roooovno do teba.. 😀

ritaklea
27. aug 2007

miruska, co je pagacik 😀

num - tie prdy su uzasne - nam aj bruska navzajom niekedy prdia ked sme na sebe 😀 😀

pipi1211
27. aug 2007

ahojte... no my sme vcera mali super noc 😵 😵 😵 😵
kombinovany orgac som mala 😵 😵 😵 😵 joooooooooj bohovske 😵
a tiez sme pekne prdkali ale nechapem ako sa tam vzduch dostane (nad tym sme vcera s drahym maturovali)

miruska32
autor
27. aug 2007

pagáč???mušlička, jaskynka-to isté🙂 to s kolegynami v robote voláme..
no ale ked si ho utrie???num to myslíš vážne???to by musel riadne triafať nie??či ako to je???to ani nie je prdkanie, len to vydáva zvuky ako prdkanie. 😎

num7976
27. aug 2007

ritaklea nam bruska neprdia,skor "hrude"..

inac toto je dobra tema-da sa na nu vseeelicko pokecat 😀 my sme sa vcera milovali,no ja sem orgazmus nemala.. ☹ skoda pride dnes-teda dufam!!! 😕

ritaklea
27. aug 2007

num bude splateny aj za vcerajsok...

a tie hrude to tiez aj nam - to su ti ale zvuky ktore na zaciatku vztahu mozu viest az k rozpadu 😀 nie? 😀 😀 😀

miruska hej ale ja citim ze to odtial vzduch odchaza a nazenie sa tam asi tou zvlastnou polohou kde je moznost vohnať tam vzduch..

zienky ale ja som citala, ze tam chlap nesmie ani fuknut, lebo moze dojst vzduchova bublina a sposobit zastavu srdca - brrrdoooo 😕 😲 a potom ked sa tam dostava pri sexe vzduch?

vavka33
27. aug 2007

K tomu "prdkaniu" sa pridam aj ja.Vcera sme sa az zlakli,ze co to bola za supa 😀 Vzduch sa tam dostane pri urcitom pohybe panvy,najma ked ste dolu,partner hore a vy vydvihujete panvu dohora,vtedy tam ide najviac vzduchu a potom sa to prdi jedna radost. 😎

miruska32
autor
27. aug 2007

a mám takú otázku zase:tak mi povedzte prosím.Chcem začať znovu brať tabletky, lenže minulé krámy som mala vo štvrtok čo mávam normálne v sobotu, pred tými minulými som mala v piatok. tak kedy si mám dať tabletku?ked dostanem krámy v ten den, alebo ako??bo sa to dáko posunulo dopredu?????prosím baby ale do 11h mi odpíšte bo potom idem k zubárke preč...dík a ešte tá otázka s tým čo ked nepouziješ kondom a ide do teba...

ritaklea
27. aug 2007

miruska mi sa davame kondom az nakonci

drzim paluchy u zubarky.. brrrr - strach a hroza

a tabletky sa beru na prvy den cyklu, nie?

vavka, presne to ti ja robim ked som dole - zdviham panvu. uz mi je to jasne 😀

bihan
27. aug 2007

Miruska - v prvý deň MS bez ohľadu na to, ktorý deň cyklu to je 😉 (inak, je to tam napísané 😀)
Baby, vy ste ma s tými zvukmi nakazili či čo 😅 Ja som skoro včera vybuchla od smiechu pri sexe, keď sa nám to stalo 😉

miruska32
autor
27. aug 2007

to ako??ze proste si užívate bez kondomu a potom pred tym chvilku rýchlo nasadíte a idete??neotehotnela si z toho???hmmmm??snažili ste sa o to??alebo???diky rita ani sa mi tam nechce, ale zase budem potom behať po meste a mám volny den to je super.viem, že prvý den, lenže ked mi to príde takto blbo..vieš mesiac som ich teraz nebrala, tak preto sa pýtam. 😠

miruska32
autor
27. aug 2007

ved je to sranda nie???také parádne zvuky🙂

ritaklea
27. aug 2007

bihan, prvy den cyklu je prvy den menstruacie, ci? sa to pocita odznova sa mi zda 😕

miruska, hej, mi si ho potom nasadime ale pred tehotenstvom sme to robili iba cez plodnie dni - teraz si ich tazko najdem - je to nepravidelne ked kojim...

bihan, predtym sa tie zvuky nediali?

zienky ked som tu o tych zvukoch napisala prvykrat, tak si to manzel precital a krical ze nie som normalna, ze sa za mna hanbi, no ja som skoro zkolabovala od hanby. som rada, ze ste to rozkecali fuuuuu 😀 😀 😀

miruska32
autor
27. aug 2007

no keby ja viem kedy mám plodné dni, možno aj cez ne..počuj a cez tie plodné dni to do teba striekal???

pipi1211
27. aug 2007

no keby moj drahy vedel co tu pisem 😅 😅 😅 😅 ale tak co sme zenske a tie su niekedy vascie "hovada" ako chlapi no nie? (dufamze ste sa neurazili 😅 )
my s kamoskami vecne kecame o sexe 😀 😀 😀
inak moja kamoska otehotnela tak ze akurat vysli zo sprchy a on sa ani neurobil a bola tehu 😅

num7976
27. aug 2007

ritaklea ja som o tom fukani tiez pocula,takze holky pozor,pozor,.. 😅 zeby sme sa koli tomu prestali oddavat sexu?no urcite nieeee!!

no tie zvuky su fakt sila,ale nam sa to nestava,myslim ked sa vzduch dostane do onej,skor len z nas,ked sa priliepame telom,ale tak na zaciatku vztahu si pamatam na ten trapas,ked ho zo mna vybral a vtedy to prdlo,no najskor sm ezostali obaja zaskoceni,no a potom taky raaadny rehot,ze az!! 😀 a teraz nic!-proc? 😖

ritaklea
27. aug 2007

pipi asi predstrek - to chlapi ani neviedia..

hej sme vecsie hovada 😀 😀 😀

miruska, nie vtedy si dal na konci kondom a jedneho dna sme sa zabudli prezriet (asi vaaaseeen 😀) a bum na druhy den som vedela ze som tehotna... 😀 najvecsi dar...

miruska32
autor
27. aug 2007

čo pipi??nestraš..my sme to robili tak posledné dni....nestraš prosím...
babenky tak sa majte už musím ísť k tej zubárke..pekný den prajem..