Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

num7976
28. aug 2007

miruska my sa aj pohadame,tak su aj take hadky,ale u nas je to tak,ked je zle,tak sa zvadime,vykricime si vsetko,no a az vtedy som kludna,mi to neda,ja sa potrebujem vyzurit-ked to tak musim povedat!no a potom pride zase dobre a volam sa Linda a vy ste ako dlho spolu? 😉

miruska32
autor
28. aug 2007

my?no 17.10. budú 2roky čo sme spolu. Som rada, že sme spolu..moc ho ľubim🙂
prečo teda num??ako vznikla táto prezývka a ritaklea sa ako volá?bo som čítala, že ste kamošky.

ritaklea
28. aug 2007

miruska, predstierat orgazmus - to su podla mna divnie zeny... preco - proste som sa nespravila a co? nabuduce sa bude aspon viac snazit, nie?

num si prezivku nasla na klavesnici 😀 😀 😀 😀

num7976
28. aug 2007

miruska vsak aj ja som stastna ze sme spolu,nevymenila by som ho uplne za nic tiez ho lubim,len ja neznasam,ked sa pohadame a bere to na lahku vahu,ja si to potrebujem vysvetlit-vykricat sa 😀 - a on je ticho a to je to najhorsie!!!! 😠 no a num?lebo ked som mala patnast,robili sme v skole mailove adresy,no a vsetky co som skusala uz existovali,no az som si na klavesnici vsimla klavesu numLock a bola som num..trosku odveci,ale doteraz na nej fungujem,vsade si davam taky nick..a ritaklea je dominika,chodili sme spolu na strednu,vedeli sme sa riadne odviazat,no proste super kamosky,teraz ma babatko,tak uz nezurujeme,ale vravime si uplne vsetko,aj detaily nasich sexualnych zivotov 😀 ved sme vcera boli a sme sa smiali,ze to len zenske mozu rozoberat take veci,chlapi poriadne nevedia ani s kym chodi ich brat a nie to detaily z milovani..by sa za hlavu chytal ten moj,keby vedel,o com vsetkom my zeny rozpravame,ale zase ritin vie o vsetkom a ten je z toho teda v soku,ale co uz treba veci rozoberat na rovinu,nie? 😉

num7976
28. aug 2007

a co miruska aj ste si poprdkali? 😀 😵

miruska32
autor
28. aug 2007

no včera, ked prišiel tak večer som mala zapnuté a nakukával...som sa snažila aby nevidel...bo by sa čudoval, ale vravela som mu, že čo som sa dozvedela...trošku som mu pokecala...no u nás sú tie hádky asi také, že doteraz sme sa hádali tak, že napr. som mu nezdvihla na 1x tak, že čo sa deje, potom je nervozny bojí sa..on dáva-ja to volám tresty, že nepríde...teraz, ked sme boli domč tak sa "hádame" kraviny.Včera bol v práci a mal také zalepovačky-topánky a roztrhli sa mu-tak ma poprosil či by som mu nekúpila dáke tenisky, že aby mal čo si obuť..tak som šla po robote a kúpila a nemohla som odolať 2tričkám tak som mu kúpila aj tie..no páčili sa mu, ale jedno je také ako on to hovorí praktickejšie-volnejšie tak je fajn a to druhé čo mu je "obtiahnuté"čo si ja nemyslím tak robil z toho problém...a tak to začalo...ale teraz mi volal, že si urobíme krásny večer tak sa aj teším🙂))) mne je s ním vždy krásne, ale nemám rada, keď nevie pochopiť, že ked sa hádame počúvam seba a nie jeho a hocičo mu poviem..potom ma na to upozorní a ja neviem čo mám povedať...bo on je z tých čo by bol veľmi rád, keby všade bola spravodlivosť...to asi nepochopíš o čom hovorím...takže asi tak...včera sa u nás síce neprdkalo, ale 2org. som mala. ja to mám takto-ak mám jeden tak je moc silný, ked 2org. tak ako na polovicu, som spokojná s tým.

num7976
28. aug 2007

miruska tak to mas fajn,ale to by som asi zhrnula do jednej kopky-scasti,ze chlapi su uz taki...ale bolo by nam bez nich mooooooc smutno.. 😎

miruska32
autor
28. aug 2007

hm..no to ano, ale v živote som nemala takú lásku a také city aké mám teraz. Ľubime sa a viem, že nemôže a ani nie je všetko bez chýb. Nič nie je dokonalé 😵

miruska32
autor
28. aug 2007

dala som si fotečky z dovolenky do albumu🙂))))

num7976
28. aug 2007

miruska to je pravda,vsak ked to nie su zasadne chyby,tak sa netreba znekludnovat-co by si robila keby si chodila s partnerom 5 rokov,pred dvoma tyzdnami by ste mali svadbu,hned po nej sli na svadobnu cestu, na ktorej by ste sa prvykrat milovali?myslis,ze je to normalne?co ked im to nebude klapat v posteli?!? 😲

miruska32
autor
28. aug 2007

no poznám tento prípad-moj bratranec. strašne pobožní obaja..aj mi oco stále hovoril, že nikdy nie je dobré ked si to nevyskúšaš s partnerom, bo to môže byť problém...ja osobne myslím, že to treba vyskúšať, alebo aspon potom ked už sa zobrali ... tak skúšať to čo tomu druhému robí lepšie..nevzdávať sa...a ty??? 😀 treba hľadať riešenia.

num7976
28. aug 2007

miruska ja ked som to pocula,som skoro odpadla,ze v tejto dobe sa deju aj taketo veci!no ja tomu nechapem ani trosku!nevedia o co prisli za tych 5 rokov,ze? 😉

ritaklea
28. aug 2007

num prvykrat to nie je vzdy ruzove - my sme mali prvy taky out, ze sa cudujem ze sme skusali aj druhy a treti to boli taktiez out.. ludia ziaden nebol, lebo sa nedalo 😨 😨 😨

ale potom to prislo a buuum, najlepsie na celom svete...

ludiaaaa, my sme povadeni ☹ ☹ je mi zle...

ritaklea
28. aug 2007

num mozno si budu rozumiet a budu si teda na zaciatku manzelstva sluuusne uzivat. my sme si teda moc neuzili, lebo sme boli 2 roky non stop v posteli. dokonca holky, mi sme mali svadobnu noc na stvrtu noc 😅 😅 😅 aj to zozaciatku nasilu... 😀 😀 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

ritaklea a prečo ste sa pohádali??ozaj kolko máš rokov?num a ty?ja toto beriem v pohode, ved je takých ľudí veľa..nič nové pod slnkom..prišli, ale ak majú svoju vieru a blá blá...tak im nemôžeme nič..prvýkrát to nikdy nie je také, že máš orgáč a všetko úplne super. Ja som tiež prvýkrát to bolo vlastne s mojim priateľom, myslela som, že nič horšie už na svete nie je, proste bolesť. ☹ Som mu kričala pri tom, že je to horšie ako zubár, doktory.... 😵 proste fuuu riadne to bolo prvé minúty, ale potom sa to už dalo..ale bol opatrný a nežný... 😅

num7976
28. aug 2007

ritaklea praveze ste si uzili,ked ste boli furt v posteli,nie? 😀 no musis si toho muzika trosku vychovat.. 😉 no ale aj tak nechapem tu absenciu,vsak to sa snad ani opchopit neda!

miruska mame 21,rita sa asi nahneva,ze to tu pisem,ale cuo uz..

miruska32
autor
28. aug 2007

ano a viem aj to, že tvoj priateľ má 26r. a volá sa anton 😲

miruska32
autor
28. aug 2007

teraz sa bude hnevať na mna...

ritaklea
28. aug 2007

miruska a odkial to vies? 😕 😕 😕 😕

miruska32
autor
28. aug 2007

noooo viem...vieš robím s týmito informáciami...viem si najsť všetko...viem kedy si sa narodila...neboj sa neprezradím nič...proste robím v štátnej službe.

ritaklea
28. aug 2007

coooo????? no a to by si nemala ale prezradzat, ze tu o tom hovoris, nie? a o com je ta statna sluzba?

miruska32
autor
28. aug 2007

no ved nepoviem...🙂

ritaklea
28. aug 2007

ty a to si ma podla fotky vyhladala?

miruska32
autor
28. aug 2007

nie nie...ale nebavme sa o tomto...
😉

miruska32
autor
28. aug 2007

viacej ani nemožem povedať..dobre kde sme skončili s témou??? 😝

miruska32
autor
28. aug 2007

nepovedala, resp.som nenapísala nič dokopy...a ani by som si to nedovolila...to sú osobné veci...

miruska32
autor
28. aug 2007

a prepáč ak som napísala niečo čo Ťa urazilo 😕

ritaklea
28. aug 2007

nic ma neurazilo - skor fascinovalo - ja som mala tiez zaujimavu pracicku - u exekutora a tak ma nadchynaju taketo povolania 😀 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

no robím pre exe...atd...

ritaklea
28. aug 2007

pre exekutorov? ved ked som tam ja pracovala, tak sa odtial informacie nepytali? ci ako konkretne sa volate?