• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

8. júla 2011 
autor
no a možem otehotnieť aj vtedy ked sa nespravil, resp. vtedy na začiatku ked sme sa bez ochrani ....
28. aug 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska, ked pan boh chce, tak aj motyka vystreli... :grinning: :grinning: :grinning:

no a kde si nasla to moje rodne cislo? ja viem ze ho tam mate ale ako si sa k nemu dopracovala - mam ho na cele?
28. aug 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no povedali sme si, že aspoň počas toho najneplodnejšieho obdobia si to užijeme naplno... :grinning: no a podľa všetkých doterajších výsledkov (veľkosť bábätka atd)to tak vychádza. Okrem toho ostatné dni sme používali ochranu, čo doteraz fungovalo roky rokúce. Takže
28. aug 2007 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máš to na snímke ked sa lepšie pozrieš...-ritaklea
takže je blbosť plodné a neplodné dni?????????ide len o to napúšťanie????dá sa otehotnieť aj ked to nepustí do mna???len ten ejakuát??
28. aug 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia takze je to fakt individualne,gratulujem k babatku..

holky ja palim do mesta,tak sa majte pekne,zaze zajtra.. :wink:
28. aug 2007 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofia, niekto je plodny cez menstruaciu alebo tesne po nej... :slight_smile:
28. aug 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rituš ja viem že doktory to nevypočítajú presne, ale moje "zodpovedné správanie" viem presne časovo zadefinovať :slight_smile: a okrem toho užívať si to naplno je paráda, takže sa toto božské tehotenské obdobie snažím nestrácať čas :grinning:
28. aug 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry:
28. aug 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska klidek,babenky,tak vo stvrtok,prajem pekny zvysok dna a sviatku zaroven..ahojte.
28. aug 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj num
28. aug 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky ja už idem teda tak sa majte pekný dníííííííík vám prajem pa. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :frowning2: :sunglasses: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2007 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne den oplodnenia vysiel na 5den menzesu.. :wink: .. a to sme fungovali tak, ze tesne pred a po pustit.. asi vyse polroka.. a buuuum.. cez menzes sa podarilo, bo som na druhy den odlietala na dlhsiu sluzobku.. mozno aj let prispel k tomu :grinning:
28. aug 2007 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wladka-ale mne sa to mohlo stať??čitala si si nie čo som písala?? :wink:
29. aug 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
num7976-no ako ste oslávili???čo si nakoniec kúpila??? :slight_smile:
30. aug 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitala, napis v skratke..nechce sa mi hladat.. :wink:
30. aug 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaa ani nič..kašli na to....sa mi to ani nechce vypisovať..prepáč... :slight_smile:
30. aug 2007 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face:
31. aug 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, v pohode.. :wink:

a co ta vcera osvietilo?? ci co?? ked uz :dizzy_face: :dizzy_face: s hviezdickami miesto oci??? :wink:
1. sep 2007 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heeej..ten smajlik sa mi lubi....a tak...dáka ritaklea a num tu nechodia...som zvedavá čo je s nimi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: mi tu chybaju
2. sep 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruska nazdarek,prezila som big krizu s priatelom!!!oslava nebola ziadna ani jeho ani moja :astonished: :astonished: nejdem to tu "rozpitvavat" lebo uz je to v pohode,no sexik som nemala tyzden!!!to sa nam este nestalo,takze dnes to roztocime,kym este jeho rodicia nepridu domkov,takze spim u neho,tak hadam sa dockam konecne vytuzeneho orgacaaaa!!! :grinning:
3. sep 2007 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojki.Ja som tu prvykrat.Len tak som behala po nete a ocitla som sa tu :slight_smile: zaujali ma vase prispevky.Ani neviete ako vam zavidim,ze mate orgazmus! :slight_smile: alev dobrom!Ja chodim uz s priatelom skoro 3 roky a nic a pritom ho velmi mmilujem!!!nechcela by som uz ineho,ale ten orgazmus nikde som zufala-((
5. sep 2007 o 01:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marfka, niektore zeny nemaju vaginalny orgazmus.. :wink: .. ale klitorialny mozes dosiahnut manualne :wink: :grinning: .. aj pri styku.. spolocne s chlapom..
5. sep 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No,tak to si ma potesila :frowning2: Som citala,ale ze vaginalny je ovela lepsi!A ak je to moj pripad tak fakt som "rada".Dufam,ze nie...Zevraj,zena dozrie sexualne az tak v 30...tak musim asi pockat :cry: hadam raz...
5. sep 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marfka neboj nic,na kazdu "raz dojde" :wink: :grinning:
6. sep 2007 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som napriklad nikdy orgaznus nezazila tak normal. Vzdy ma priatel musi ako sa hovori dokoncit ,alebo to dokoncim sama. Stalo sa viac krat ,ze sme ho mali narovnako a bol to super pocit. Milovanie premna je skor o cite,prituleni a maznani.Niekedy som rada ked sa urobi iba mj priatel. Sem tam mi to uplne staci. No nehovorim ,ze orgazmus netrebe,ale.... Snad niekto vie ako to myslim :sweat_smile:
15. nov 2007 o 03:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka 25 ja som na tom tiež tak
15. nov 2007 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz sa tu rozoberaju tieto temy: uspokojuje sa vas partner nieked aj sam? napr. v sprche a pod.? Nie, ze by to bolo znakom zlej kvality albo kvantity v súpolocnom pohlavnom zivote, ale chlapom sa to vraj velmi paci..
16. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to normálne
16. nov 2007 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dupinka-ja to tiež považujem za normálne... viem, že niektoré baby majú s tým problém a neželajú si, aby to robil, ale ja si myslím, že to je ok.
16. nov 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si totiz nikdy neuvedomila, ze to moj partner moze robit..., az kym sme sa o tom nahodou nezacali rozpravat. najprv sa ma to dotklo, ale potom som si uvedomila, ze je to normalna vec, a nie je to tym, ze by nam to neklapalo.
Chcela som skor vediet, ci to robia vasi partneri..
16. nov 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok