Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

bihan
27. aug 2007

jééjda... som zase peknú blbosť napísala.. prvý deń cyklu bez ohľadu na to, ktorý deń týždňa to je 😅
Rita - zvuky boli, ale včera som si na vás spomenula a mala som čo robiť, aby som sa prestala rehotať 😀

miruska32
autor
27. aug 2007

čo zabudli prezrieť???ritaklea

miruska32
autor
27. aug 2007

fuu už musím ste ma vystrašili...ja nechcem byť ešte tehotná.

num7976
27. aug 2007

jaj holky,ja sa tu furt vyskieram,lebo nahadzujem náhr.diely na vozidlá,no a mám tam niečo také ako: ochrana na lopatu Brit, výstelka, trubka vstrekovacia no neni to dvojzmyselne?a zvlast ked debatujeme na takuto temu.. 😀

miruska32
autor
27. aug 2007

ritaklea
27. aug 2007

no num, kazdy pocuje to co chce 😀 😀 😀 ty zvrhliikuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

miruska32
autor
27. aug 2007

😢

ritaklea
27. aug 2007

miruska co sa deje?

num7976
27. aug 2007

no pozeram,ze niekto sa tu pekne vystrasil... 😀 no mozno pojdes do temy tehulka,ale tak ja by som si to s tebou miruska kludne vymenila.. 😉

holky mam napad,ked sa budete milovat,spomente si ake prasacinky preberame na koniku a bude smiechu ze az.. 😵 som hnusna,co?ale tak nenechame bihan v stichu,pekne postupne..

ritaklea,no neviem neviem,dnes idem skusat asi nejake krkolomaky,cuo trosku poprdkame.. 😀

ritaklea
27. aug 2007

no num, dneska asi nie, co? po tej haadke... 😀 😀 😀

či ešte lepšie...

num7976
27. aug 2007

ritaklea dnes urcite nic nebude,to bude mat za trest-ale aj ja.. 😅 no vsak uvidime,podla toho ako sa k tomu postavi,ci ho napadne sa mi ospravedlnit a prizna si chybu,truhlik jeden! 😠

aiculka
27. aug 2007

No babule pridam sa k vam! neco som si pozrela co ste tu popisali a tak ma napada: pri akej polohe dosiahnete orgazmus? Ja len ked som hore... 😅 😅 a pri tom mojom svalovcovi sa tam dostanem len obcas 😀 😀 😀

num7976
27. aug 2007

aiculka,to zase ja opacne,ked som dolu a tuto polohu aj asi najviac praktizujeme,nohami ho obkrocim a vtedy to ide jedna radsot.. 😀

bihan
27. aug 2007

Aiculka, pre mňa to bol najprv len misionár, teraz už takmer v akejkoľvek 😀 Ale keď som ja hore, momentálne je to naj 😝 Nuž, bruško zavadzia inak 😅

aiculka
27. aug 2007

Baby a niekedy to aj zahrate???

mirettim
27. aug 2007

ahojte riadne ste ma teda pobavili s tym prdenim...co ste popisali...myslela som ze sa to stava len nam 😀 ...viete co je ale najviac hrozne...ked sa nam to stalo ked bola priatelova mamka doma...och to bol trapas. chceli sme byt ako mysicky ticho a naraz prd...vtedy sme aj my zazili ridny zachvat smiechu a asi hodinu sme nevyliezli z izby 😝

num7976
27. aug 2007

aiculka,ale ale,nehrame ja som sa tiez obavala,ze ci nebude priatel smutny,ze jednoducho mi to nejde a trvalo mi to hoooodne dlho,kym som sa aj ja prvykrat urobila,ale teraz to uz ide akosi samo,ale nie vzdy sa mi podari dosiahnut orgac,ale ked nie,tak sa nic nedeje a viem,ze pride inokedy.. 😉

lindda
27. aug 2007

fuck to je ,ale temicka up 😀 no my sme prave skoncili udobrovak LOOL 😀 😀 😀

hanka274
27. aug 2007

aiculka...spravny muz to aj tak zisti...je to nefer, muzi to nevedia zahrat....myslim ten orgazmus 😀 😀 😀 😀

vavka33
27. aug 2007

Rita,som rada,ze som ti to objasnila 😀

miruska32
autor
27. aug 2007

heeeej baby len jedna mi k tej teme odpísala čo som chcela vedieť:((((((((((( od obeda..ahoj ritaklea

ritaklea
27. aug 2007

miruska, ako zubar - 😲 😲 😲 ja som sla dnes okolo zubarov - tak ma az triaslo...

a co taka smutna si bola v poniektorych riadkoch 😨 😨 😨

ritaklea
27. aug 2007

asi si idem kupit vybrator, lebo ten moj chren si uz nezasexuje - sa asi citi ako stary mladenec bo sa nevratil z prace domov aj ked som mu povedala, ze ma mala teploty. vsak ten uvidi...

miruska32
autor
27. aug 2007

ale cítim sa dnes dáko divne.....zubár-1kaz a inak v poriadku tak mi ho urobila a mám pokoj a aj prehliadku mi spravila....

miruska32
autor
27. aug 2007

dobre babenky idem ja, priateľ už prišiel..paaa idem sa mu venovať..pa a pekný večer..

num7976
28. aug 2007

ahojte babulky-tak u nas udobrovak nebol,inac akosi to flakame v poslednej dobe! 🙄

miruska32
autor
28. aug 2007

no u nás pred spaním milovačka--fuuuu mala orgazmy...a on si už aj zvykol, že pravidelne ráno🙂(: on ma chce zničiť...je tym posadnutý. ale nesťažujem sa, bol a stále je výborný.
num nebol to bude...my sme sa včera chytili bo som mu kúpila 2tričká a jedno mu bolo že ako sardinka v konzerve-pritom je to elastické a dá sa roztiahnuť, ale potom sa to ukludnilo a tak...pohoda...

miruska32
autor
28. aug 2007

aiculka-mne by to nedalo aby som priateľa klamala, že som mala, ked nemám takže ja v tomto neklamem..ja tiež viem, kedy on dosahuje, je to taký krásny zvuk, že len z toho by som sa spravila, keby tak vzdychal celý čas... 😀 snažím sa mať čistý vzťah, bez klamstiev a podobných vecí..proste ked mám org.tak sa tešíme z toho a ked nemám neva........

num7976
28. aug 2007

miruska,tak vy si fakt uzivate naplno s priatelom...ja som si myslela,ze po roku nam nas sexualny zivot upadne,no sme spolu vyse 2,5 roka a stale sme na tom rovnako-tiez sa nestazujem,ale akosi sa zaciname viac hadat.. 😖

miruska32
autor
28. aug 2007

no podobne...ako ty...ako nie, že by sme sa hádali, ale chytáme sa za slová..aj ja som si to myslela, ale vidím, že to tak nie je...ako sa vlastne voláš num?? 😅 možno 1,5r. sme sa vôbec dáko nie že hádali, neviem tomu prísť na slovo-proste hašterenie, alebo niečo také a teraz??