Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

miruska32
autor
28. aug 2007

no a možem otehotnieť aj vtedy ked sa nespravil, resp. vtedy na začiatku ked sme sa bez ochrani ....

ritaklea
28. aug 2007

miruska, ked pan boh chce, tak aj motyka vystreli... 😀 😀 😀

no a kde si nasla to moje rodne cislo? ja viem ze ho tam mate ale ako si sa k nemu dopracovala - mam ho na cele?

sofia_r
28. aug 2007

no povedali sme si, že aspoň počas toho najneplodnejšieho obdobia si to užijeme naplno... 😀 no a podľa všetkých doterajších výsledkov (veľkosť bábätka atd)to tak vychádza. Okrem toho ostatné dni sme používali ochranu, čo doteraz fungovalo roky rokúce. Takže

miruska32
autor
28. aug 2007

máš to na snímke ked sa lepšie pozrieš...-ritaklea
takže je blbosť plodné a neplodné dni?????????ide len o to napúšťanie????dá sa otehotnieť aj ked to nepustí do mna???len ten ejakuát??

num7976
28. aug 2007

sofia takze je to fakt individualne,gratulujem k babatku..

holky ja palim do mesta,tak sa majte pekne,zaze zajtra.. 😉

ritaklea
28. aug 2007

sofia, niekto je plodny cez menstruaciu alebo tesne po nej... 🙂

sofia_r
28. aug 2007

rituš ja viem že doktory to nevypočítajú presne, ale moje "zodpovedné správanie" viem presne časovo zadefinovať 🙂 a okrem toho užívať si to naplno je paráda, takže sa toto božské tehotenské obdobie snažím nestrácať čas 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😢

num7976
28. aug 2007

miruska klidek,babenky,tak vo stvrtok,prajem pekny zvysok dna a sviatku zaroven..ahojte.

miruska32
autor
28. aug 2007

ahoj num

miruska32
autor
28. aug 2007

babenky ja už idem teda tak sa majte pekný dníííííííík vám prajem pa. 😀 😀 😀 😀 😅 🙂 🙂 😉 ☹ 😎 😵 😝

wladka
28. aug 2007

mne den oplodnenia vysiel na 5den menzesu.. 😉 .. a to sme fungovali tak, ze tesne pred a po pustit.. asi vyse polroka.. a buuuum.. cez menzes sa podarilo, bo som na druhy den odlietala na dlhsiu sluzobku.. mozno aj let prispel k tomu 😀

miruska32
autor
29. aug 2007

wladka-ale mne sa to mohlo stať??čitala si si nie čo som písala?? 😉

miruska32
autor
30. aug 2007

num7976-no ako ste oslávili???čo si nakoniec kúpila??? 🙂

wladka
30. aug 2007

necitala, napis v skratke..nechce sa mi hladat.. 😉

miruska32
autor
30. aug 2007

aaa ani nič..kašli na to....sa mi to ani nechce vypisovať..prepáč... 🙂

miruska32
autor
31. aug 2007

😵

wladka
1. sep 2007

miri, v pohode.. 😉

a co ta vcera osvietilo?? ci co?? ked uz 😵 😵 s hviezdickami miesto oci??? 😉

miruska32
autor
2. sep 2007

heeej..ten smajlik sa mi lubi....a tak...dáka ritaklea a num tu nechodia...som zvedavá čo je s nimi.. 😝 mi tu chybaju

num7976
3. sep 2007

miruska nazdarek,prezila som big krizu s priatelom!!!oslava nebola ziadna ani jeho ani moja 😲 😲 nejdem to tu "rozpitvavat" lebo uz je to v pohode,no sexik som nemala tyzden!!!to sa nam este nestalo,takze dnes to roztocime,kym este jeho rodicia nepridu domkov,takze spim u neho,tak hadam sa dockam konecne vytuzeneho orgacaaaa!!! 😀

marfka
4. sep 2007

Ahojki.Ja som tu prvykrat.Len tak som behala po nete a ocitla som sa tu 🙂 zaujali ma vase prispevky.Ani neviete ako vam zavidim,ze mate orgazmus! 🙂 alev dobrom!Ja chodim uz s priatelom skoro 3 roky a nic a pritom ho velmi mmilujem!!!nechcela by som uz ineho,ale ten orgazmus nikde som zufala-((

wladka
5. sep 2007

marfka, niektore zeny nemaju vaginalny orgazmus.. 😉 .. ale klitorialny mozes dosiahnut manualne 😉 😀 .. aj pri styku.. spolocne s chlapom..

marfka
5. sep 2007

No,tak to si ma potesila ☹ Som citala,ale ze vaginalny je ovela lepsi!A ak je to moj pripad tak fakt som "rada".Dufam,ze nie...Zevraj,zena dozrie sexualne az tak v 30...tak musim asi pockat 😢 hadam raz...

num7976
6. sep 2007

marfka neboj nic,na kazdu "raz dojde" 😉 😀

katka25
15. nov 2007

Ja som napriklad nikdy orgaznus nezazila tak normal. Vzdy ma priatel musi ako sa hovori dokoncit ,alebo to dokoncim sama. Stalo sa viac krat ,ze sme ho mali narovnako a bol to super pocit. Milovanie premna je skor o cite,prituleni a maznani.Niekedy som rada ked sa urobi iba mj priatel. Sem tam mi to uplne staci. No nehovorim ,ze orgazmus netrebe,ale.... Snad niekto vie ako to myslim 😅

poleva
15. nov 2007

katka 25 ja som na tom tiež tak

dupinka
16. nov 2007

ked uz sa tu rozoberaju tieto temy: uspokojuje sa vas partner nieked aj sam? napr. v sprche a pod.? Nie, ze by to bolo znakom zlej kvality albo kvantity v súpolocnom pohlavnom zivote, ale chlapom sa to vraj velmi paci..

poleva
16. nov 2007

podla mna je to normálne

dianty
16. nov 2007

dupinka-ja to tiež považujem za normálne... viem, že niektoré baby majú s tým problém a neželajú si, aby to robil, ale ja si myslím, že to je ok.

dupinka
16. nov 2007

ja som si totiz nikdy neuvedomila, ze to moj partner moze robit..., az kym sme sa o tom nahodou nezacali rozpravat. najprv sa ma to dotklo, ale potom som si uvedomila, ze je to normalna vec, a nie je to tym, ze by nam to neklapalo.
Chcela som skor vediet, ci to robia vasi partneri..