Neviem dosiahnuť orgazmus. Čo sa vo mne deje?

miruska32
23. aug 2007

Možno to práve nie je téma na ktorú by mi mohol niekto odpovedať, ale skúsim.
Neviem čo sa so mnou v poslednej dobe deje..myslím, že táto otázka je skôr pre gynekológa..v poslednej dobe možno sa mi to len zdá, keď sa s priateľom milujeme, neviem prečo, ale neviem dosiahnúť orgazmus. Proste ako keby niečo začalo a potom báác. Pritom svojho priateľa moc ale moc ľubim a aj on mňa, nemáme problémy, sme spolu 2roky a teraz proste nechápem..síce nie sme spolu stále, lebo nie je z toho istého mesta, ale... ked sme boli pred mesiacom na dovolenke, pohoda nebol problém a teraz posledných 5 milovaní???ja neviem či sa neviem uvoľniť, alebo čo..či som pod stresom..proste nechápem čo sa vo mne deje..a priateľ nie je z tých čo rýchlo a koniec..či mám len také obdobie?? 🤐

miruska32
autor
28. aug 2007

mna to tiez fascinuje...
🙂

miruska32
autor
28. aug 2007

ale ja nerobím presne pre exe.ja poskyt.info pre nich a aj ostatné organy...

ritaklea
28. aug 2007

jo jo - ale aj ked v tej praci clovek skonci - musi drzat mlcanlivost. no najvecsia sranda je, ze si aj tak uz nic nepametam...

spet k orgazmu, nie? 😀 😀 😀

ja sa ho dlouho nedockaaam. 😀 😀 😀

ritaklea
28. aug 2007

jedine, keby som sa sama k nemu dopracovala.. 😀 😀 😀

ritaklea
28. aug 2007

pockaj, mi sme do banskej bystrice na jednu instituciu pisali - jooj ale si uz nepametam - ale nam len adresu a rodne cislo poskytli.. 😅

aiculka
28. aug 2007

Ahojte, ja som vcera tu otazku nemyslela tak, ze ja to musim hrat, aby bol partner spokojny. Len poznam vela bab, ktore si to takto "odvzdychaju",aby mali pak pokoj 😅 , tiez ma to mierne sokuje. ja tiez nemam orgac pokazde aked nie je, tak si nad tym hlavu nelamem.Ale tiez sa mi nechce verit, ze niektora to ma pokazde, to fakt zavidim 😉

num7976
28. aug 2007

ahoj aiculka,ja tiez zavidim,no ale co uz.. 😉

rita vsak tak ho znasilni,ne? 😀

miruska a o mne vies tiez nieco? 😕

miruska32
autor
28. aug 2007

ja som si to zistila trošku inak...nemáš babo však???num??
aiculka-tak asi tie baby majú problém s dýchaním, veľa si berú do nosa 🙂
ahooooooooooooooooooooooooooooooooojteee babky... 😅

miruska32
autor
28. aug 2007

ritaklea a prečo ste sa pohádali??a prečo si myslíš, že dnes nebude??my práveže stále ked sa pohádame..ukludníme sa a ide sa... 😎

miruska32
autor
28. aug 2007

kde ste kto??
😔 😨

num7976
28. aug 2007

miruska ja som tu-ale ako si to zistila?kludne aj IP mi napis,babo neni..zatial!s tym dychanim 😀 to potom asi fakt,no krepe su tie holky,ja by som to nemohla,ale ved to sa ani neda,zakazdym to pride inak,aj inak vzdychas aj vsetko.. 😵

miruska32
autor
28. aug 2007

🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nuuuuuuum

num7976
28. aug 2007

miruska IP..asi som krepuo,ale nechapem.. 😅

miruska32
autor
28. aug 2007

tak si pozri fotky ritaklei

miruska32
autor
28. aug 2007

num7976
si tu,

num7976
28. aug 2007

miruska-jo som tu,len mi blbne konik,tak preto take oneskorenia! 😠 co mate dnes v plane s milym?a zajtra cez sviatocek.. 😉

ritaklea
28. aug 2007

miruska, co je s mojimi fotkami? 😀

a fakt s tym predstieranim - sprostie zeny - nevidim dovod predstierat... 🙂

preco sme sa pohadali? lebo uz tyzden chodi neskoro domov - skolenia - ale to mi nevadi - no vcera sa rozhodol ze sa s kolegovcami bezdovodne ozerie a ani mi o tom neda vediet.

spet k teme orgazmu - nedam mu ani keby sa zosral - lebo on sa nikdy nevie ospravedlnit - takze budeme mat asi rok tichu domacnost 😉

ritaklea
28. aug 2007

miruska ahaaa, ja tam mam priezvisko 😀 😀 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

baby ja mám zase depku..akurát som si vypočítala plodné dni a sú to presne tie, ked tu je moj priateľ-u mna doma...bojím sa...

miruska32
autor
28. aug 2007

aj priezvisko, ale ja som si podla rodného čisla. 🙂

ritaklea
28. aug 2007

miruska, kde tu mam rodne cislo? 😀 😀 😀 zeby zasa v nejakom digiscrape?

num7976
28. aug 2007

miruska nestresuj,to je v osude,ci zostanes tehotna alebo nie,vsak ked to ma prist,tak to pride!ty by si nechcela mat doma taky maly pokladik,ktory by ti robil kazdy den coraz vacsiu radost?a tie krasne vecicky co su v obchodoch,aj to musi byt radost-take nakupy...no ja by som to hned brala..

ritaklea-neboj rok nebude ticho,taky pol rok? 😢

num7976
28. aug 2007

ritaklea-ale nie robim si sranduuuuuuu! 😀 neboj dnes sa ti ospravedlni a bude po tichu a pekne si aj fiknete.. 😉 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

😒

ritaklea
28. aug 2007

neospravedlni, poznam ho...

miruska a daval to do teba? neboj je to fakt o osude...

sofia_r
28. aug 2007

miruska mne deň oplodnenia vychádza na prvý deň cyklu... 😉 a vraj plodné a neplodné dni 😀

miruska32
autor
28. aug 2007

proste nie, ale čítala som si kedy sú plodné dni a proste my sme to robili tento týžden bez zozačiatku, potom si dal kondom a tam to dal..nie do mna, ale ked teraz podla tých vecí čo som čítala... 😒 bojím sa.

num7976
28. aug 2007

sofia to fakt?a podla coho vies?

miruska32
autor
28. aug 2007

http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_i...
toto som si čítala a niektoré body sú o tom..............................................................................

ritaklea
28. aug 2007

sofia, ale doktory to nevedia presne vypocitat - ved preto 2 tyzdne porodu vopre a 2 tyzdne pozadu nie je ani predcasny porod ani prenasanie... 😉