Neviem sa v ňom vyznať

majoms336
11. apr 2017

Chcela by som sa opytať pretože som našla super chlapca lenže neviem na čom som. Každý deň mi píše aj keď ja prvá nikdy nenapíšem, zaujíma sa o mňa a keď sme na dákej párty vždy še tam spolu skoro ako pár. Je to už nejaký čas, normálne von sme neboli, vyhýba sa tomu. Je odomňa starší o 5 rokov a chlap zrelí už na rodinu ale príde mi skor opak.

dominika6
11. apr 2017

starší o 5 r. čiže má kolko 15?

majoms336
autor
11. apr 2017

@dominika6 27 ;)

deti95060810
11. apr 2017

Tak sa neondzi a pošli ho do zadku...A budeš mať pokoj

dominika6
11. apr 2017

@majoms336
a býva s mamičkou ,bez práce že?

majoms336
autor
11. apr 2017

@dominika6 býva sám a je vojak

dominika6
11. apr 2017

@majoms336
aha a keby že náhodou nemáš net,tak si nútená ísť von z domu a stretnúť sa s ním a rozprávať naživo,ako sa to robilo voľakedy?
lebo nechápem aký je tu problém..jedine v tom,že si s niekým píšeš..a sem tam sa vidíte..a?

sykorkauhliarka
11. apr 2017

ja mam 22 a mam rocne dieta....aj ty si zrela na rodinu v tom pripade

lintu
11. apr 2017

čo keby sa skúsiš jeho spýtať, čo od teba vlastne chce? jeho správanie môže naznačovať kadečo a i keď to medzi vami trvá dlhší čas, nemusí to znamenať absolútne nič... tu na tvoj problém vešteckú guľu, žiaľ, nikto nemá... keď sa mladý nevie prejaviť, urob prvý krok ty alebo kašli na to, naďalej sa tráp a čakaj, kedy sa sám vykokce

sissy27
11. apr 2017

kks, som myslela, že prázdniny sú až od štvrtka... ale podľa dnešných diskusných "problémov" buď hromadne vyhadzovali zo škôl alebo už prázdniny začali...

deltaa
11. apr 2017

nazdar bravičko, jeden kluk se o mne zajima ale ja nevim vo co mu de? co mam delat?

veronika_e
12. apr 2017

to su take detske temy toto uz vidim ako by mal chlap 27 a sedel stale doma to by uz na tom muselo niec byt a ak ma on 27 a ty 22 tak by si o hclapov nemusela mat nudzu ty predsa nesedis len tak dom nie toto je fakt no tema do luftu😂

maria1989
12. apr 2017

@majoms336 kde sa stretávate?

lubkavargova1
12. apr 2017

@sissy27 na nasej skole riaditel dal riaditelske volno... 🙂 🙂

alchemilkazltozelena
12. apr 2017

@majoms336 1dievca zlate s vojakom by som si nezacinala..ver mi

lija22
12. apr 2017

treba si vypit a zase ovat si. hned sa to dalej posunie

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maria1989
12. apr 2017

@alchemilkazltozelena moja reč 😀

0laracroft0
12. apr 2017

tiež som bola s vojakom zhruba v tvojom veku. Našťastie som z toho vyrástla 🙂

moonlight1210
12. apr 2017

@majoms336
malo info.

takto to moze byt:
- opatrny introvert (ak zavahas, preberie ti ho prva smelsia)
- nesmely romantik (musis byt za krehku princeznu, co potrebuje zachranit, aby nasiel odvahu ti byt rytierom a citil sa pri tebe konecne ako silny chlap)
- zakukleny maco (chce to len cas - spuuuustu casu - a raz urcite v nom vydolujes tajne sladke jadro, co skryva pod tou maskou "iba-kamarata" a budete románova dvojka, jedini dvaja, co si navzájom dokonale rozumeju)
- si len super kamoska a on nerad chodi na party sam, tak sa hodis ako garde (najdi si niekoho a on hned zisti, ze si zena jeho zivota - az do dna, kym mu nepovies, ze si sa teda rozhodla pre neho. potom zase postupne na teba zmeni nazor.)
- manipulator, co len caka, kedy sa na tie jeho naznaky asi-vztahu a hned popierania tak namotas, ze si ta potom rozluskne ako chutny oriesok a ty nebudes vediet, kde je sever (kludne ho prenechaj inej)
- atd.

tak si vyber 🙂