Neviem si vybrať - ktorý kočík?

hekina1232
14. jan 2019

Baby poradte ktory kocik je lepsi vyhodi a nevyhodi neviem sa rozhodnut dakujem

nelinka2009
14. jan 2019

@hekina1232 vyber podla krasy a aby si ty bola spokojna a stastna... babu je to jedno a je to len na chvilku ;)

januska20
14. jan 2019

Veru ,len na chvíľku..
@nelinka2009

simonkaa27
14. jan 2019

@hekina1232 mne sa paci ten druhy, tmavsi. Vyhoda? Nebude tak casto spinavy ako ten bledy 🙂

pelian
14. jan 2019

Súhlasím s babami, rozhodnúť sa musíš sama a vyber si ten, ktorý sa tebe viacej páči. A hlavne aby bábätko malo dostatok miesta a aby kočík nebol príliš malý, lebo niektoré sú také nešťastne malé

haanovajana
14. jan 2019

@hekina1232 aj mne sa paci ten tmavsi.

hekina1232
autor
14. jan 2019

Dakujem vam krasne

matka5541
15. jan 2019

Ani jeden ;)

daska3884
15. jan 2019

Rozhodni sa podľa tvojich potrieb, do auta sa budú oba ťažko skladať, takže skôr na prechádzky, mne osobne sa páči ten bledší. Ja by som dosť pozerala na kolesá, mne viac vyhovovali tie nenafukovacie, ako má ten prvý, tie nafukovacie mi dosť tancovali a boli aj ťažšie. Každý máme iný názor a skúsenosť, no myslím, že sa asi všetky zhodneme, že ho využiješ tak max rok. Prajem veľa šťastia pri výbere 😊

kristinamartinkova
15. jan 2019

Dobry vecer. Ja som mala kocik Bebetto torino s line ako je na tej prvej fotke ten bledsi...tiez sivo biela kombinacia. pozrite si moje inzeraty. predavam ho za 170€.

lilop
15. jan 2019

Ahoj. Ja som ocenila na kociku dobru konstrukciu (i ked ma svoju vahu) a samozrejme dost velky spodny nosic (nakupy). Chudak prezil uz tri deti takze to na nom vidiet, ale je super. A je tmavy. Vyhoda v zime. Mame aj druhy kocik buginu (cestovny). Takze neriesime problemy skladnosti v aute. Ale ozaj je to na tebe aky si vyberies. Tak vela stastia pri vybere.