Neviem už viac dosiahnuť orgazmus

thekacicaa
14. sep 2016

Ahojte, viem, ze to sem velmi nepatri, ale rada by som pocula vase nazory.

Rozisla som sa po takmer 10 rocnom vztahu s dlhorocnym priatelom kvoli odlisnym predstavam o nasej buducnosti. Skratka nevedela som si s nim predstavit spolocny zivot, deti, rodinu a vobec. Napriek tomu, ze som ho uz dlho nelubila, mala som s nim VZDY pri kazdom sexe orgazmus, a to hned od uplneho zaciatku nasho vztahu. Za celych 10 rokov sa mi stalo hadam len 5x, ze by som nemala orgazmus. Mali sme sice skvely sex, no bohuzial to vo vztahu nestaci, ak sa na toho cloveka nemozete spolahnut a x-krat vas sklamal...

Teraz mam vztah s uzasnym muzom, je pozorny, mily, mudry, spolahlivy, citlivy, konecne sa pri niekom citim skutocne ako zena, lebo si ma vazi. Okrem toho ma aj strasne pritahuje, som donho fakt strasne "buchnuta", aj sex s nim je uzasny, dokazem s nim presexovat cely vikend. 😀 Ma to len jeden hacik. Neviem s nim dosiahnut orgazmus. Sme spolu zatial len rok, no zacina to byt trohu frustrujuce aj prenho aj pre mna. Ja ho sice upokojujem, ze nas vztah nie je o orgazme. Lenze zacinam uz aj ja uvazovat, co bude, ak ta prvotna zamilovanost opadne, a ci predsa len mozem mat vztah s niekym, kto ma nevie sexualne uspokojit.
Co je na tom vsetkom najviac zarazaujuce, je ze neviem sa uz ani sama uspokojit. Za prve ani tak nemam chut si to urobit sama ako pred tym, a ked aj sa k tomu "donutim", aj tak sa neuspokojim.
Aj som uz davnejsie vysadila antikoncepciu, lebo som citala na nete, ze vraj to moze skvalitnit sexualny zazitok, napriek tomu sa mi zda, ze to nepomaha. Chut na sex s nim mam takmer stale, ale nic viac.

Moja otazka na Vas:

Zijete alebo viete si predstavit zivot s niekym, kto vas sexualne neuspokojuje? Nakolko je to pre vas (oboch) dolezite pri dlhodobom vztahu, ked je zamilovanost prec?

Pyatam sa, kedze som nikdy nemala problem dosiahnut orgazmus, a nikdy som si nemyslela, ze to budem musiet niekedy riesit.
(podotykam ze som uz dost po 30-ke, napriek "pubertalnej" otazke)

Dakujem

dominika6
14. sep 2016

@thekacicaa aj ked prizvukuješ ako ti je to v podstate ,,jedno,, pravda je ,že jedno ti to nieje a tak či tak,budeš po rokoch rozmýšľať nad rozchodom,zase kvôli odlišným predstavám ...ale v sexe..
niekedy orgazmus žena nerieši,lebo to ani nezažije a myslí si,že to už inak ani nebude..prose si odkrúti svojich pár minuút a ide dalej 😀
...iná zase ak vie že sa to dosiahnuť dá,ukáže to partnerovi a naviguje ho,skúšajú všemožné polohy,čiže si uľahčí meditovanie a teorie...
...a posledná sa bude trápiť vo vzťahu kde všetko iné funguje ale nakoniec si to bude robiť iba sama...

tak sa rozhodni..

mawka
14. sep 2016

tak s tym predoslym ste boli uz zohrati a vedeli ste kde co alebo ste si zapasovali ako puzzle. s tymto to chce mozno len trening. nie je s kazdym partnerom sex rovnaky. mozno staci zmenit len uhol, mozno intenzita, mozno sa potrebujes v myslienkach odputat od orgazmov s byvalym. podvedomie vie byt mrcha niekedy.
tiez mam orgazmy s terajsim od zaciatku, ale az po pol roku zacinam mat pocit, ze sme zohrati.
skusajte, trenujte, sustred sa na tohto partnera a orgazmy s ex vypusti z hlavy. nemozes predsa chciet, aby sex s tvojim terajsim chlapom bol rovnaky ako s predchadzajucim 😉

lucinka511
14. sep 2016

@thekacicaa vo vztahu su aj dolezitejsie veci ako orgazmus .ved ani teba casom nebude bavit ten sex do 50 tak potom ti ostane len muz s kt ta spaja nieco viac alo orgazmus. btw poznam zeny .kt v zivote nemali s nikym orgazmus a su spokojne vo vztahoch.

mandy29
14. sep 2016

Ja som so svojim muzom 13 rokov a nikdy pri normalnom sexe som nrzazila orgazmus,je to moj prvy chlap a nejak som to neriesila...zvykla som si...lebo nic ine som nikdy nezazila...lenze u teba je to ine,ty si ho zazila a teraz v tomto vztahu nie...otazka znie,nakolko je to pre teba dolezite...

katarinapekna
14. sep 2016

@thekacicaa myslím,že s pribudajucom vekom a zretim ten sex už ani nebudeš potrebovať....možno je to otázka času a presytenia partnera,nakoľko sama píšes,že ta to už ani veľmi nelaka ani samoobsluzne....

taodsusedov
16. sep 2016

@katarinapekna omyl,bude ho potrebovať viac.Sex nepatri len k mladosti.

gladys_07
16. sep 2016

@thekacicaa dobre sprava je, ze sa s partnerom rozchadzat nemusis 🙂 ak sa neuspokojis ani sama, moze sa chudak snazit ako chce...a nemyslim ze keby si ho teraz vymenila (co by bola chyba, pokial je toto jedine, co vam nefunguje), tvoj problem by sa nevyriesil.
Nerozumiem, preco sa pytas, ci tak niekto zije. Namiesto hladania riesenia problemu chces problem akceptovat, naucit sa s nim zit...?
Vztahy su rozlicne, tak ako aj ludia. Niekomu to nechyba, niekto nedosiahne orgazmus s partnerom, par nestastnikov ani sami. Osobne si myslim, ze ak zena ma partnera, ktory ju dokaze uspokojit, uz si na ine len tazko zvykne.
Zacni sa "venovat" sama sebe. S jedlom rastie chut ;) Pokial budes nadalej neuspesna, smer sexuolog. Hej, je to neprijemne a clovek sa mozno aj hanbi, ale dobry sex je jedna z najdolezitejsich casti partnerskeho (aj dlhodobeho) zivota, stoji to za to.

sardinka336
16. sep 2016

@thekacicaa dobrá sprava je, ze orgazmus dosiahnut vieš. A teraz ide o to ako ho dosiahnut s týmto partnerom kedze chemia funguje. Možno pomoze paradoxne kratky ,,celibat,, proste date si od milovania pauzu..neviem..mesiac? 😀 😀 😀
a potom skusite znova. Dalšia otazka je čo robil ten prvy partner s ktorým si orgazmus dosiahla a čo tento novy partner nerobi? Ved mi nehovor ze nevieš čo ta vzrušuje, ktore pohyby, dotyky a polohy...a možno nad tým veeeelmi uvazuješ ze uz psychika robi svoje a vidiš uz ani sama sa nespraviš...kto vie. Ak je to partner, ktorý stojí za to ako chlap tak by som hladala riešenie, nech aj u sexuologa, nie je to hanba.

thekacicaa
autor
16. sep 2016

@sardinka336 - ved to prave, ze nechcem prist o takeho uzasneho chlapa. Ono mozno problem bude aj v tom, ze "ho" ma trochu mensieho. Skusali sme sexovat tak isto, ako s mojim byvalym, aj kadeco ine, kedze s "mensim" sa da toho ovela viac ako s vacsim 😀 Bohuzial bez happyendu.
Akoze mne ten orgazmus az tak nechyba, kedze som stale v tej prvotnej zamilovanosti. Len sa bojim, co bude potom, ked to opadne.
A hlavne on sa trapi, ze ma nevie uspokojit. To ma na tom stve najviac. A predstierat orgazmus neviem, nie som dobra herecka...

thekacicaa
autor
16. sep 2016

Inak dakujem vam vsetkym za nazory!! Kludne dajte dalsie 🙂

somavi
16. sep 2016

Neudrbava sa tu nejaký chlap ? ...😳😳😳

sardinka336
16. sep 2016

@thekacicaa vieš ako sa vravi...,,aj s malým šaškom sa dá zahrať velké divadlo,,
Mozno mas ,,fufnu,, zvyknutu na väčší penis ...ale zase mi nehovor, ze nedosiahnes orgazmus draždením klitorisu či? To je taky najbežnejší sposob dosiahnutia orgazmu...

peterzit
16. sep 2016

@sardinka336 mam rovnaky nazor aj skusenost..netreba sa nad tym zamyslat a hlavne nie spominat.. naopak.. bud sexuolog alebo co ja viem vino..hlavne dostat z hlavy ten blok..je to lem v hlave v tv.pripade si myslim

thekacicaa
autor
30. sep 2016

@sardinka336 - ja som s ex mavala vzdy vaginalny... (drazdenim klitorisu ani nie)

Takze zhodou okolnosti sme boli donuteni k odluceniu na 2 tyzdne. Sama som bola zvedava, co bude potom. Strasne sme sa na seba tesili, ked sme sa stretli, sex boli sice super ako vzdy, ale zase nic. Tym, ze som bola viac vzrusena ako inokedy, ako by to bolo este horsie. Ja uz neviem, co mam robit. Priatel je z toho deprimovany, mysli si, ze je nieco zle s nim, ze "ho" ma maleho, ze ma nevzrusuje, ze je neschopny. Darmo ho upokojujem, ze je to vo mne. Bojim sa, ze nas vztah na tomto stroskota a on este skonci aj s komplexami.
Darmo, sex je vo vztahu dolezity, a "s malym gasparkom velke divadlo nezahras". Napriek tomu, ze MNE na tom az tak nezalezi. Je mi to luto kvoli nemu... ☹ ☹

matus02
2. dec 2018

odporucam navstevu u mna ak to bude vo velkosti budes v tom mat po odchode jasno😀

drakvak
2. dec 2018

@sardinka336 Aj s malým šaškom sa dá zahrať veľké divadlo... a pokračovanie je "ale vždy to bude len komédia..." 😉 žartujem, ale na každej srande je trochu pravdy, na vaginálny orgazmus asi aj vhodnú hrúbku treba, či? A úplne ho chápem, pre chlapa to musí byť ťažké takáto situácia, pre nich je to uspokojenie ženy pri sexe asi dôležitejšie ako to, že žene na samotnom vlastnom orgazme až tak nezáleží, ak je v ostatných oblastiach vo vzťahu s mužom spokojná...

selenka7
27. júl 2022

A co tak zaobstarat si nejake pomocky? Ved dnes je uz na trhu toho tolko. A mozete sa "hrat" spolu 🙂