Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

mumu12
14. máj 2008

ahojte, preco som nenatrafila na tuto temu skor? ja som minule utierala malej pusu do jej uterácika, ktorý bol polozeny na pradlovom koši, a pritom som rozmyslala ze ho zavesim nad vanu, nech trosku uschne. no uterak som hodila spat na kos a otocila som sa k zinke ze tam idem zavesit malu.

nadhera
15. máj 2008

švagrina sa vzdy divila,kde sa jej stracaju male lyzicky...potom si vsimla,ze deti ked dojedia jogurt,tak vyhodia kelimok aj s lyzickou-odvtedy im dava lyzicky z umelej hmoty 😀

emily333
15. máj 2008

ahojte babenky.Perfektna tema.Tak aj ja nieco pridam.Raz som isla autom z nakupov a rozmyslala ci mam vsetko v duchu citam listok a medzi tym myskienka pre maleho do druziny.Presla som skolu :je nedaleko hlav.cesty:a nic.Prisla som domou vylozila nakup urobila kavu a spokojne ju vychutnavala.Ohodinu prisiel manzel a kde je maly a ja mu na to do ....ja som ho zabudla v skole.A tak som sadla do auta este stastie ze byvame 10min od mesta a hajde ponho chudacik maly uz si myslel ze ponho nikto nepride.Taja som vam ale matka co 🙂

ella1
15. máj 2008

emily333 😀 😀 😀 hlavne,že prežil v zdraví 😀

trixi
13. okt 2008

ahojte, oprasujem tuto temu, pretoze sa mi naozaj zacina asi sibat. Tak na pobavenie pridavam, co sa mi stalo:

vracali sme sa z dlhej, cca 2 hodinovej prechadzky domov, ponahlala som sa domov, maly bol uz unaveny a bolo dost hodin, tak som nasadila rychlo chodzu. Asi v pol ceste som si vsimla, ze na mojej strane stoja policajti a odchytavaju vsetky auta, v ktorych neboli priputani soferi. Zareagovala som tak, ze okamzite som si siahla na rameno, ci som sa priputala (isla som peso s kocikom 😀 ) a prve mi prebehlo hlavou, ze som sa zabudla priputat, ze ma zastavia a zaplatim pokutu (hoci sa vzdy v aute priputavam). Az o par sekund mi doslo, ze nesedim v aute, ale slapem s kocikom po chodniku 😀 .

Isla som s malym na navstevu k rodinnym znamym, ktori byvaju v panelaku, takze dole treba zazvonit, oni stlacia bzuciak a dvere sa otvoria, urcite to poznate. Tak som zazvonila, znama sa ohlasila a ja som jej do toho mikrofonu povedala: Dobry den, Trixi pri telefone .... 😀 , znama nam zacala bzucat a ja do mikrofonu: Dakujem a dopocutia 😀 . A veselo som vstupila do domu. Vobec som si to neuvedomila az znama ma privitala s velkym smiechom, ze som si to zmylila s telefonom. 😀

Uz mi asi naozaj zacina poriadne sibat 😀 😀 😀

eva7780
13. okt 2008

trixi nie si sama,ja som si minule cosi vybavovala v zdravotnej poistovni a ked som odchadzala povedala som dopocutia, 😀 😀 este som sa dala aj do vysvetlovania

slnieckova
13. okt 2008

trixi 😀 😀 😀 😀

slnieckova
13. okt 2008

mne sa stava klasika, ktoru urcite kazdy pozna.. ked sa v telefone lucite "oficialne" tak poviete dovi alebo dopo, ja vacsinou zahlasim dopi 😅

sharlotta
autor
13. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Si mi teraz sposobila rannu salvu smiechu 😀 😀 😀 😀 😀

kessina
13. okt 2008

teda, az ma boli brucho 🙂 ja sice deti nemam, ale tiez sa mi obcas stavaju divne veci 😕
co sa varenia tyka, je uz bezne, ze sol sa zamiena s cukrom a opacne. No naposledy som varila polievku. Zeleninkovu, ze mnam, varim, varim, pridam koreninky, chcela som muskatovy oriesok, pozeram do tej polievky a premyslam, teda, to nejak divne vyzera a aj ta vona, zvlastna.. pozeram, nechapem, potom pozriem na korenie- a hura, korenie na ryby, super 😅 tak cela polievka prec a znova 🙄 alebo sa mi casto stava, ze namiesto papriky sladkej pridam stiplavu 😝

kessina
13. okt 2008

alebo cestovna prihoda 🙂 cca 2roky dozadu, byvala som nejakych 20km od bratislavy, no cestovala som tam takmer denne. Posledny autobus domov som mala okolo jedenastej vecer. Tak som si smelo nastupila na mhd, aby som to na stanicu stihla, ked tak sedim v mhd a je mi nejak divne, ze je tam aj menej ludi ako som zvyknuta, aj autobus nejaky mensi, zrazu sofer zmenil trasu, no furt mi to nedochadzalo. Az ked na predposlednej zastavke takmer prazdny autobus, ja ani tusenia, kde to sme, tak tam tichucko sedim a posledna zastavka, ze konecna, no mna skoro porazilo. Tak sa pytam sofera, ze teda a kde to sme, nechapavo na mna pozera, tak som mu uplne zmatena vysvetlila, co a ako, a teda, ze sa musim dostat domov, lebo dalsi autobus ide rano okolo piatej, no nebolo mi vsetko jedno. Tak sme nasli spolocne riesenie, ze on za chvilku ide trasou naspat, tak ma niekde vyhodi a ja by som to mohla stihnut... no nastastie vsetko dobre dopadlo 😉

kessina
13. okt 2008

este teda prihoda mojej maminy, dufam, ze to nie je dedicne 😀
do prace chodieva vacsinou pesi, no raz vzala auto, ze pohodlnejsie, rychlejsie. Pesi trva cesta do prac cca pol hodinky, mamina je postarka. Tak odparkovala auto a sla roznasat postu, Prvy dom, druhy, treti... az dosla domov a uuuups, kde je auto? no tam kde ho nechala 😀
alebo moj priatel, vymkol si auto 😀 do dnes to nechapem, tak mi vola chudacik, ze mu musim dat svoje kluce, ze jeho ostali v aute a to je zamknute 😕 tak zhanal dalsie auto, aby sa dostal domov ku mne pre kluce, no sranda 😉

suki
13. okt 2008

běžně nechávám, tašku s peněženkou a mobilem někde ležet, co jsem porodila jsem už ztratila peněženku a vůbec hlava mi nebere spoustu věcí. Ale myslím, že poslední dobou je to lepší, protože jsem začala pracovat, tak musím myslet i na jiný věci, než je všechno okolo malé a docela se to zlepšuje. Tak snad nezůstanu úplně vymazaná. 😀

suki
13. okt 2008

jo ajinak se mi stavá naprosto pravidelně, že když náhodou někam cestuju tramvají nebo busem bez malé, tak zvoním na řidiče, že vystupuju s kočárkem 😀 😀 😀 Ale jinak jsem snad normální 😒 😕

mirrinka
13. okt 2008

môj švagor prišiel minule od zubára / asi 15 km vzdialeného od nášho bytu / v návlekoch na topánky...nevšimol si to ked odchádzal z ambulancie a to dokonca ešte aj šoféroval v nich a nevšimol si to ani môj manžel,ktorý bol s ním.a možno by to nevedeli ani doteraz keby som im to nezakričala z okna,ked sa vrátili domov 😀

slnieckova
13. okt 2008

baby ruku hore, ktora ste suverenne vysli z obchodu s nakupnym kosikom v ruke a tvarili ste sa, ze je vas? 😀

sstefi
13. okt 2008

mne sa to s tym košikom stalo, ale tvarila som sa len cca 100m, že je moj 😅 😀 😀

emily333
13. okt 2008

😀 😀 😀 😀

matuskosoth
5. nov 2018

Napis nezmyselnu vec