Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

gio
23. apr 2008

Super tema !
Ja som dala raz cumel do pusy nie dcere,ked plakala,,, ale manzelovi !!! 😀 😀 😀

gio
23. apr 2008

a nedavno som chcela dat podbradnik Viktorke, ale dala som ho babke, ktora ju drzala na rukach. 😀 😀 😝

dadulka19
24. apr 2008

gio 😀 😀 😀

zulok
24. apr 2008

jeeeej, perfektnáá tééma, človek sa super zabaví 😀
ja som dala variť vajíčka bez vody, to teda bolo 😅 vznikol menší, ale smradlavý výbuch, bleee 🤐
a ako som bola tehu, to som robila hovadinu za hovadinou, a to aké hlody mi vychádzali z úst 😅

bellasandra
24. apr 2008

Ahojte, no nasmiala som sa 😀
Ja inak vsetko zabudam, strácam - pravidelen sa mi stáva, ze sa vraciam ráno cestou do práce domov aj 3 krát co stále niečo zabudnem.
Minule som zaspala . Tak som si rýchlo isla zuby umyt, spiralu dat, obliect sa , smeti do ruky, kabelka- mobil kluče, a isla som ,,,a ked som uz bola pri vedlajsom cinziaku tak ma napadlo, ze som niečo zabudla. Normalne ma oblial studeny pot, ja totiz kazde rano nosím Emu mojej babke, lebo ona ju strazi.... 😕 - ja som ju nechala doma, utekala som domov, a ona si v klude spinkala v postielke.....ani som sa nikomu nepriznala----hambím sa jak pes za to 🙄 😝 😔 😅

smisela
24. apr 2008

Keď som bola ešte tehotná a pomaly pred pôrodom,boli sme s drahým na prechádzke v parku,sedkali sme na lavičke,kabelku som si položila na lavičku,potom sme sa zdvihli a odisli.Po niekoľkých sto metrov som sa zbadala,ze sa mi ide nejako ľahko a kabelka nikde 😕 rýchlo som drahého vyhnala naspäť do parku,bo s mojím bruchom by som tam došla až na ďaľší deň 😀 našťastie tam kabelka ostala 🙂
Drahému hovotím,musíme kúpiť novú rýchlovarnú kanvicu,táto už nefunguje,a on na to a zapla si ju 😀

westka
10. máj 2008

ja som malemu minule robila sunar a az pri 6 odmerke som si uvedomila ze to nie je sunar ale kapucino . 😀

gio
11. máj 2008

westka
ja som vyviedla nieco podobne-do tepleho mlieka so nasypala namiesto granka - granulkovy caj 😝 😝 😝

moncika15
11. máj 2008

super tema, uz nevladzem 😀 😅
ja som tiez expert... priatel ma 2 tel. cisla a ja som sa kopla a napisala som mu sms na ten vypnuty,ked som si to uvedomila som mu napisala sms ze som sa kopla a nex si tu spravu potom precita ale samozrejme som to poslala na to iste cislo 😅 . a ked som si aj toto uvedomila som napisala dalsiu sms ze mi sibe ze som sa uz dvakrat kopla a s huronskym smiexom to poslala do tretice na to iste cislo 😅 😀 😀 😀 😀

malaskoricka
11. máj 2008

😀😀fakt super tema dobra na zasmiatie...sibe asi vsetkym ludom tka trochu stale..:-/ priznavam ze aj mne a dost brutalne niekedy🙂
u mna bol minule najvecsim golom ked som stala na zastavke prisiel autobus precitala som si ze kam ide a nastupila som donho a opytala listok uplne inde kde ma trebalo..vlastne som bola aj v zlom autobuse☹ sadla som na zadok a zaspala az sofer ma zobudil na poslednej zastavke toho nestastneho autobusu 80km od mojho bydliska 😅

lefika
11. máj 2008

tak so mnou si moja dcera tiez toho uzije: minule som jej osolila caj a cudovala som sa, co to nechce pit 😝
a dnes: ze ideme von, obula som ju a ona po par krokoch vonku sa pyta na ruky, ze sa jej tazko ide. ja na nu: co by sa ti islo tazko, len sme teraz vysli, pozrem na nu...ja som jej chudatku dala sandalky naopak 😅 😅 😅
kavu si robim tak, ze dam lyzicku kavy a 3 lyzicky cukru a nejeden raz som to pomylila...to potom bola "slakotrafka" 😀
alebo: nalejem vodu do rychlov. kanvice a polozim na sporak 😕

ale srandy "vyraba" uz aj dcerka: manzelovi minule zabalila do prace plienku, leporelo a moju podprsenku 😀 😀 😀

luculka
11. máj 2008

lefika 😀 😀 😀 mala je ina srandistka

krasulka
11. máj 2008

baby supis tema 😀 😀 😀 😀 sa strasne smejem a pridavam aj ja nieco:

Minule som robila halusky, vytiahla som ich do sytka, pekne popreplachovala pod studenou vodou a....miesto do mysky som ich hodila naspet do hrnca s varicov vodou, a kukam, ze boze co mi uz svitorz na cisto? 🙂 🙂 🙂

leishmania
11. máj 2008

ja som vysla z bytu bos av slapkach, teplakoch, tricku...len vyprevadit kamaratku este som si zobrala kluce nech sa nezabuchnem, a ked som sa vratila zistila som ze som si zobrala kluce od mojich rodicov,rychlo som zbehla za kamoskou ktora bola taka zlata a zasla k MM do prace pre kluce, ja som nemohla vzhladom na oblecenie a vonku bola este kosa...len som dufala ze susedia nebudu moc chodit okolo kym som tam cakala pred dverami 😀

MM si zas myslel ze moze caj zohriat v kanvici 😀

plus mam taku velmi poctivu spoluziacku, a po stazach z pediatrie sme boli zas na dospelych a ona sa spytala starsieho pana ako bol porodeny, ci hlavickou alebo zadockom 😀 😀

mimusa4
12. máj 2008

ahojte my sme mali raz strašnú chuť s mužíkom na puding tak som ho urobila aj s banánmy, dali sme si a vypľuli, že fuj..lebo som tam dala soľ miesto cukru 😀

egyptanka
12. máj 2008

mne sa vcera stalo, ze ked som bola doma pri compe a isla som sa len napit tak som si chcela locknut comp tak ako v praci ked sa vzdialujem od pocitaca

droby
12. máj 2008

no ja z vas nemozem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
mne sibe asi nonstop, tazke uz je rarita ak nieco spravim normalne bez zabudnutia, bezne trebars pri vybalovani nakupu, nico zaniesim kam patri tam zbadam ze je tam nieco co mam vyhodit a uza sa zacina kolotoc ked beham po byte a premiestnujem veci, pri tom najdem spinave pradlo, tak sa v tom momente rozhodnem prat,a to potom dopadne tak ze zabudnem spustit pracku (lebo pri davani prasku objavim nieco co nepatri do kupelne)nakup nevybaleny, ale zato strcim pero medzi pribor a pod.
nastastie sa sapamatam s niekolkymi vecami v ruke, zabudnem co vlastne robim 😅

droby
12. máj 2008

mimusa 😀 tak puding so solou som uz aj ja robial, mali sme unas seterky reku ze na veceru spravim puding tak sa vsetci tesili, , no parada s ovocim piskotami dvojfarebny, no ale paradne slany, lebo sak pridaals ok nech je sladucky 😀

sisstin
12. máj 2008

droby: 😝

droby
12. máj 2008

taky najvacsi trapas, ale stalo sa to kvoly mne drahemu.
bol u nas kamos nacas tak dostal draheho kluce -on odisiel zdomu prvy, ja druha, ale moje kluce ostali zvnuutra zastrcene - na noc vzdy zamykam - tak som len odomkla a odisla,
posledny odchazda drahy, ten v tomze kluce nechal kamosovi spokojne zabuchne a odchadza z domu,

na to sa prvy vracia domov kamos a neviue odomknut, tak sranda zacina, nevedia co sa stalo, tak volaju mne.
kluce sice maju no dnu sa nedostanu 😀
vypacili dvere - dedkovi co tam byuval pred nami sa to asi stavalo casto lebo na lahky dotik dvere leteli k zemi a sup kupin nove dvere - novy zamok, klucku....
😅 😀

schwarzovka
12. máj 2008

tak já se taky přidám, protože mě šibe furt a už dlouho...takže nejprve:

1. asi před třemi roky se probudila s tím, že jsem zaspala a rychle jsem se oblíkla, umyla....a šla na autobus...čekám, čekám...nikde nikdo, juknu na hodiny a ono bylo 3hodiny ráno!! 😀

2. manželovi říkám, ať se jde napapat, hajinkat...ať se se mnou poňuňá apod.

3. před týdnem jsem chtěla smažit řízky a smažila jsem je na octu místo na oleji...a já proč to furt neprská

4. nedávno jsem chtěla malýmu oblíknout bodýčko a rvala jsem mu to na nohy..
😅

5.ještě s těma řízkama (děláme je často-MM je miluje)...za Boha jsem si nemohla vzpomenout jak se dělá trojobal 😅 😅 ..stála jsem nad tou moukou, vajíčkem a strouhankou...v ruce řízek a nevěděla kam s ním dřív 😅 😅

jinak jsem v celku normální 😀

danulik
12. máj 2008

ja som dnes nasla v chladnicke papierove vreckovky 😖 😒 😀

jankita
12. máj 2008

v sobotu som sla robit zaprazku s praskovym cukrom 🙂 .

vilkakatka
12. máj 2008

Tak ja pre zmenu som asi 3 dni hladala mys ku PC a nakoniec ju nasiel manzel v kupelni 😅 😀 ... a teraz pre zmenu uz vyse tyzdna hladam velke noznice 😝 😀 a cakam kde sa objavia 😵

droby
12. máj 2008

ja som jak blzniva hladala vypisy z uctu mam to v kope aj s cilom uctua surne som to potrebovala dat uctivnicke - tesne na danove priznanie. nic nikde, prehrabala som cely byt aj u nasich som vsetko prekutrala a normalne som zacala verit na skriatkov - ja urcite njakych mam preto ze mne bezne miznu veci..
nenajdem to uz po funuse medzi ponozkami??? 😅

nyky
12. máj 2008

Tak už začínám taky 😅
Jsem stála půl hodiny u automatu na vracení láhví - měla jsem plnej vozík a až jsem to tam vše naházela (automat to pořád vyplivoval 😝 ), tak jsem odešla! Naštěstí za mnou vytvořila fronta a paní hned houkla, ať si vezmu ten lísteček, že to by mě to přišlo draho! měla jsem tam 114kč 😀

aponchie
12. máj 2008

ja jsem sla s kosem do popelnice a jak sem ho polozila na zem ,ze jeste vyhodim papiry a plast mi do nej skocilo male kote ja drapla kos dala na nej poklop a ani si nevsimla kotete az doma cela vydesena proc se hejbe kos 😀

lyongirl
12. máj 2008

ja pravidelne hľadám okuliare. Keď sa s malým jaším, tak ich dávam dole, lebo jedny mi už zlomil a položím ich hocikde a potom ich neviem nájsť a pritom chodím okolo nich, ale som slepá...

marcim
12. máj 2008

Tohle jsem neudělala já,ale babička (tchýně).
Vařila oběd a když měla uvařené brambory slila místo nich uvařenou polívku.Pak rychle musela přidělávat novou,aby to nikdo nepoznal. 😀

ajula25
12. máj 2008

júj dobre som sa nasmiala.
Moja maminka tiež zvkne niečo pomotať. Tak minule obaľovala karfiol. Klasika trojobal. No a keď h vyprážala, tak objavila njeké biele čiarky na ňom. Až potom jej dopšlo že je to ryža. Ona do nádoby kde mala pred tým ryžu, nasypala strúhanku.
Alebo keď som ešte bývala u našich tak som došla večer cca 22.00 hod. domov. Mamka vyšla zo spálne s budíkom v ruke. Pýtam sa jej: Kam ideš: A ona mi na to: však do roboty!
Raz sa jej stratili hodinky, na ktorých mala všetky zlaté prstene. Hľadala ich no potom si povedala že ich asi zabudla u svojej mamy. No a o niekoľko dní vyberala zo skrine topánky ( mimochodom topánky boli odložené úplne hore) a hodinky aj s prsteňmi boli v topánke....
No a bežne nám umyje nadávkovanú kávu v domnení že je to už dopité....