Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

nikka.vo
21. apr 2008

Já často dávám rohlíky do ledničky, špinavé prádlo jsem donesla místo do koše na prádlo do koše na odpadky, místo vody na odličování jsem si dala na tampon odlakovač 😀 , smrad z acetonu mě zachránil od trvalé slepoty 😅 ... začala jsem zapínat Dominikovi bodýčko bez pleny, u posledního druku mě zarazilo, že koukám na pipína a ne na plenu 😀 Často zapomenu zhasnout někde, nebo vypnout žehličku 😖 😖 😖 Ještě si na něco určitě vzpomenu, neni toho málo 😅

blondiatko
21. apr 2008

ja z vas nemozeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
21. apr 2008

ja som mala vedľa PC myši mobil a celý čas som hýbala mobilom a nadávala, že tá myš nefunguje ... kolegyňa sa nechápavo prizerala 😕

cairka
21. apr 2008

super príhody 😀 😀 😀 ja som tiež expert 😅 asi pred rokom sa mi stalo: prišla nám návšteva, že im idem urobiť kávu tak som si vybrala hrnčeky, dala variť vodu, voda zovrela, tak som zaliala a šla servírovať a až keď sa začali uchcechtávať, som si uvedomila, že som vynechala jeden krok - dať do hrnčekov kávu 😝 doteraz to mi pripomínajú, že aj s kávou si prosia kávu 😅

a vrchol ktorý už naozaj hraničí s miernym vyšunutím- asi pred týždňom som zapla sporák elektrický a išla som si chystať do hrnca a keď som mala pochystané som išla skúsiť, či už je sporák teplý - holou rukou, to ma rýchlo prebralo 😒

lenkazdenek
21. apr 2008

tak já mám taky jednu dokonalou příhodu,vracíme se s malou z procházky a já nemohla najít klíče,tak po pár sekundách sem začla šílet,že jsem je ztratila ,volám manželovy aby přijel a otevřel nám. NO manžel přijel a divil se proč nejdu aspoň na chodbu,že je otevřeno,tak jsem hned spustila omluvy,vejdem do chodby a ve dveřích do bytu moje klíče 😲 já je tam normálně zapoměla v zámku 😀 😀

cathrin
21. apr 2008

ja som minulý týždeň išla s malou von a zobrala som si aj smeti, že ich cestou vyhodím do kontajnera...zastavila som sa však aj v schránke a tam boli 3 obálky, tak som ich zobrala tiež.....odstavila som kočík pri kontajneri, zahodila som obálky a so smeťami som sa vybrala kočíkovať 😀 😝 ja som si to všimla až po nejakých 100 metroch, tak som sa musela vrátiť, odstaviť kočík pri kontajneri druhýkrát, hrabať sa v kontajneri a loviť obálky 😠

lante
21. apr 2008

Tak ja zásadne chodím do obchodu, lekárne či na kozmetiku bez peňaženky ( v ktorej mám nie len peniaze, ale aj kartu a občiansky). Takže sa mi stávajú dosť trápne situácie. Najskôr som myslela, že je to tehotenská demencia 😀, ale Vili už má pol roka a mne sa to stáva stále......naposledy pred tromi dňami 😉

nikka.vo
21. apr 2008

cathrin 😀 😀 😀 a pak si šla to smetí zaplatit na poštu... 😀 😀 😀

nikka.vo
21. apr 2008

lante a kojíš?v 😅

dannynka
21. apr 2008

majka-jeeej super tema... 😉 s tou mysou a mobilom poznam tiez 😀 😀 😀

lante
21. apr 2008

Nikka, áno.....žeby to bolo tým 😖

nikka.vo
21. apr 2008

lante, ano je to tím... 😅 nejdřív je těhu demence a pak si jenom vykojená - takže dočasný stav 😀 😀 😀

petraluk
21. apr 2008

Tak jsem se právě krásně nasmála, u mě tedy vede Gabbi a Majka35 😀 😀 😀

nikka.vo
21. apr 2008

ikdyž já už skoro 8 měsíců nekojim 😔 a dementní jsem stále 😔 😅

lante
21. apr 2008

😀 😀 😀 😀 😀 uf som sa zľakla, že mi to ostane 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lante
21. apr 2008

no tak teraz si ma dostala 😖 😀

lante
21. apr 2008

A tiež sa mi stáva, že niekam položím nejakú vec a potom ju pol dňa hľadám............v tom som tiež dobrá 😀

nikka.vo
21. apr 2008

radši se připrav na nejhorší 😅 😅 😅 ... já tohle všechno před těhotenstvím nedělala 😔 😅

lante
21. apr 2008

Idem čumákovať na TV, vonku začalo hrmieť tak som zvedavá či to nášho Vili-boya nezobudí 🙄

Brú noc 😀

petraluk
21. apr 2008

Lante to nejsi sama. Já jednou ztratila OP, hledala jsem úplně všude. Skončilo to tak, že jsem šla do popelnice pro odpadky, který jsem tam byla před tím vyhodit. OP nakonec byla zahrabaná na stole 😀

majka35
21. apr 2008

no a v mojom rebríčku trapasov vedie príhoda, ktorá sa mi stala približne pred 10 rokmi ... boli sme s kamoškami v butiku, vtedy ešte študentky a obzerali sme krásne oblečenia na vešiakoch a figurínach ... mne sa neskutočne zapáčila jedna bunda, tak som si ju obzerala zľava, sprava, zvnútra ... proste zovšadial ... kamošky len stáli a v očiach mali veeeeľmi divný výraz ... no a ten výraz som mala aj ja, keď som zistila, že obdivujem bundu chlapíka, ktorý tam len ticho stál a prizeral sa na mňa, ako mu obchytkávam jeho bundu v domnení, že je to figurína ... za tento trapas sa červenám ešte aj dnes ... 🙄 🙄 🙄

nikka.vo
21. apr 2008

Já jsem hledala brýle, které jsem měla na nose 😉 ... nebo jsem nevim proč, položile brýle na zem na záchodě 😲 a pak jsem lítala po celém bytě a nikde nebyli, přítel už ze mě nemohl, jak prý můžu stratit brýle, které mám celý den na nose. Pak jsem si šla lulnout 😀 a byly tam!!!!! 😀 Do teď si nevzpomínám proč jsem si je sundavala 😕 , že by při utírání? 😅

bubble777
21. apr 2008

jéj, som sa dobre nasmiala a zároveň potešila, že v tom nie som sama 😀 mne sa pred nedávnom stalo, že som si ráno pripravila kávičku a namiesto mliečka som do nej dala džús 😠 ,alebo som Emke chystala mliečko a namiesto prevarenej vody som neprevarenú rovno z flaše 😠 (ale to som sa potom bála, aby jej nič nebolo)

aponchie
21. apr 2008

jednou sem mela fakt svuj den zapla sem pracku bez pradla 😀 ale po par minutach sem to napravila..chudak dite me sledovalo a nechapalo co se deje a na druhej pokus zase pro zmenu bez prasku na prani tak sem to vzdala a prala az rano 😀

bubble777
21. apr 2008

majka35 😀 😀 😀 ,ale ja by som sa tiež hambila 😝

bubble777
21. apr 2008

moj manžel je tiež expert na také: pečivo - do chladničky, kľúče od auta do odpadkového koša,a to sme ich pol dňa hľadali 😒

aponchie
21. apr 2008

jezisi bryle fakt ,ze joooo sem je mela na hlave a litala z auta domu a zpatky na nadrazi kam sem vezla mamku a ptala se pruvodci jestli je nevidela a jak blazen stresovala ,no nakonec sem dosla utrmacena domu a podivala se do zrcadla na chodbe a myslela,ze se potrham smichy ..no kdo nema v hlave nebo ma v nohach 😀

aponchie
21. apr 2008

oprava musi mit 😀

monkula
21. apr 2008

Ja bezne odbacam od temy a potom si neviem spomenut, co som chcela, ale uz sa mi dvakrat stalo, ze sme isli von a ja som hodila pod kocik sacok s plienkami, a zabudla som na ne a to mame kontajnery pred vchodom, raz som na to prisla po okruhu po meste a druhy raz, ked som davala nakup na pas v Lidli, nakup davam totiz pod kocik, este ze som to v tom laufe nevylozila ako nakup. Ta hanba..

lyongirl
21. apr 2008

mňa napadlo, že mi minule šiblo a dala som soľ do cukorničky a ešte som si osolila kávu. V živote by ma nenapadlo, že si pomýlim soľ s cukrom, ale stalo sa... 😀 Fakt nejaká demencia. Nešíri sa to náhodou? Nie je to vírus?