Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

maruschka
21. apr 2008

moja zlatá,ja som v šibaní erudovaná a vysoko školená osoba 😀 😀 😀 ja takéto stavy prežívam neustále 😅 😅

ina.b
21. apr 2008

To znám. Taky někdy bývám přepracovaná. Minule jsem zase měla rozlítáno, dělala tisíc věcí najednou a mixér jsem schovala do ledničky, místo do skříňky 😕 😅

sharlotta
autor
21. apr 2008

Inak stalo sa mi aj to, ze som si zabudla kabelku na zastavke na lavicke, ako som cakala na autobus, nastupila som a kamaratka sa ma pytala, ci to nie je moja kabelka na tej lavicke, tak som bezala za soferom, nech zastavi a bezala som spat pre kabelku.

spuntik
21. apr 2008

sharlott, rozhodně jen tobě nešibe. Taky se mi občas stávají věci, nad kterými pak dumám třebas týden, proč vlastně jsem to udělala 😠 ? Např když jdu na nákup do obchodního střediska,nakoupím mraky věcí a doma pak koukám, proč jsem to vlastně koupila, když se mi to vůbec nehodí. 😖

kili
21. apr 2008

sharlotta a máš takéto stavy len teraz alebo od mala, lebo ja fakt od narodenia 😖

sharlotta
autor
21. apr 2008

Bohuzial, musim konstatovat, ze od mala. 😕 Uz mam asi 8 OP. 😅 Lebo ho stale niekde stratim a 2x mi ukradli penazenku aj s dokladmi.

malaskoricka
21. apr 2008

to je bezne....aspon raz sa to stale niekomu prihodi 🙂
ja najcastejsie zabudam dazdniky v autobuse 🙄 pretoze tie male neznasam a ked vezmem velky opriem ho o okno vystupim z autobusa a akosi moknem a doma zistim ze dazdnik je fuc 😀

sharlota aspon si svoj OP nevyprala v pracke 😔

sue
21. apr 2008

...mne šibalo furt... a od pôrodu ešte viac 🙄

magg
21. apr 2008

😀 😀 😀 ja som taka stastna, ze nie som az taky ojedinely pripad
Inac ja neviem, ci to je sibnutie, ale ja robim tiez podivne veci nenajem sa pokial jedlo nerozsypem alebo nevylejme, to sa ani napit neviem. Bezne nosim pokrievky z kuchyne na chodbu do chladnicky miesto toho aby som ich dala na hrniec, v lete sa mi stavalo, ze ked som prisla z obchodu, tak som vylozila toaletak do chladnicky - pricom sa moj ujo smial, ci je to nejaky specialny chladiaci vylepsovak 😅
Minule som manzelovy nieco vysvetlovala a odbocila som od temy, tak odomna vyzadoval, aby som sa vratila k povodnemu problemu, na co som mu odpovedala : Nemozem, zabudla som, skocila som si do reci" - myslim, ze ked si sam clovek skoci do reci je to dost velky dokaz sibania 😢

nobody
21. apr 2008

mně šibe pořád
třeba to šibání normální věc nakonec

arabeska
21. apr 2008

ja som v minule dala parky do xlepbnika a potom som ix cely den hladala a nenasla,nasla som ix na dalsi den pokazene takze aj mne sibe a riadne 😀 😀

xena22
21. apr 2008

...kluce do chladnicky...
...indulonu na zubnu kefku...
...zaliala som si kavu studnym mliekom,predtym nez som tam dala vodu...
...odviedla som syna do skoly bez aktovky...
..
.
a ine,ale moj muz je este vacsi expert - par dni pouzival moj balzam na vlasy miesto sprchoveho,dal si moje ponozky v domneni,ze som mu kupila nove "clenkove" ponozky...a atd...chlapi vzdy vedu o nieco viac... 😀 ,nie sme na tom az tak zle 😀

westka
21. apr 2008

moj otec pri vybalovani nakupu dal penazenku do mraznicky a nevedel ju tyzden naist. chudacik ostal bez penazi a bez dokladou. rehotali sme sa mu ze ma zmrazeny ucet 😀 😀 😀

anaxamon
21. apr 2008

no tak na vas som sa teraz vazne ze zabavila a najlepsia je hlaska od westky so zamrazenym uctom 😀 😀 😀 ste bombove baby 😀 😀 😀 a pardon aj jeden pan sa ukazal 🙂

ja som mozno chybna ale ja som este nikde nic nejako extra nezabudla, ani nic podobne si nespominam zeby som bola vyviedla 😒

lyongirl
21. apr 2008

mne sa podarilo chleba dať do chladničky, ináč si nejak nepamatám, ak ma niečo napadne, hodím to sem.

aponchie
21. apr 2008

me sibe neustale a moc 😀 malem sem natankovala natural misto dieselu,vypila ruzovej ajax na sklo misto sirupu,olizovala freshmatic,no toho by bylo azaz 😀

dzany
21. apr 2008

tak to je taky dobré téma 😉
zrovna jsem si minule vzpoměla na příhodu z 1.zaměstnání 😀 byla jsem už nějaká přepracovaná a hlavně celý den jsem telefonovala, šla jsem domu, nastupuju do busu a povídam šoferovi- jmeno,přijmeni, firma, jak vám mohu pomoci? 😀 😀 ten na mně vyvalil oči a prý mu stačí říct kam chci jet 😀 a já se hanbou málem přepadla pod zem 😝 no třaslo mně od smíchu ještě za 15 min.když jsem vystupovala.

sharlotta
autor
21. apr 2008

Rano si tak umyvam zuby a takma uputal moj odraz v zrkadle a rozmyslam...Ja mam zelenu kefku? Ja nemam zelenu kefku!!!! 😲 Nechapem, ci mi to napadlo, ani si vobec nepamatam, ze som nejaku kefku do ruky brala. Moja to nebola 😅 Ale nepriznala som sa...

sharlotta
autor
21. apr 2008

co mi to napadlo...

gabbi
21. apr 2008

Juuuu to jsem rada, ze nejsem postizena sama... 😅
Predevcirem jsem vzala do ruky horu spinaveho pradla, jdu k pracce - otevru si odpadkovy kos - hodim to tam. Jdu k pracce, pustim vodu, dam prasek, zavru pracku a jdu prebalovat maleho. Za hodinu rikam manzelovi at to jde dat do susiccky - otevre pracku a tam nic - tak se me pta jestli jsem tam nenalila nejakou ziravinu - ja cela nasrana, ze je absolutne neschopny a jeste vtipny jsem se tam priritila a normalne jsem si myslela, ze jsem zesilela. Stali jsme tam asi 10 minut a ja se rozbrecela, ze to jsou blbe vtipy - manzel byl uz nepricetny - a ono se pak pradlo naslo, kdy jsem sla vyhodit nejaky kram - jsem myslela, ze se propadnu hanbou.

Vcera se vracim z prochazky azjistila jsem, ze jsem si zapomenal klice, tak beru telfon a volam mamce jstli mi otevre dvere. Na tom by nebylo nic divneho krom toho, ze mamka zije v CR a my uz 3 roky v zahranici.

A to jsou jen zlomky - az dovarim obed tak se podelim vic... 😀

vesi
21. apr 2008

tak ja sa pridávam 🙂 nespomeniem si teraz na všetko, ale ...vyzlečiem si pyžamo a potom si ho obliekam naspäť 😅
začnem myšlienku, odbočím odt témy a potom zabudnem čo som to vlastne chcela pôvodne povedať 😀 😀

zato môj bráško ako dieťa bol expert..išiel do školy bez aktovky
išiel do obchodu a vrátil sa z obchodu domov, že čo to mal kúpiť...
prišiel zo školy, v zime v snehu v papučiach a ani si to nevšimol...
išiel vyniesť smeti a smeti nechal doma.... 😀 😀 😀

lenka3p
21. apr 2008

U me vede Gabbi a historka s pradlem 😀DDDD To teda fakt nema chybu 🙂))

Ja jsem si jednou myla vlasy a rikam si ... teeeda, to dnes vubec nepeni... asi je mam hodne mastny... namydlim podruhe, porad nic... asi za tri dny jsem zjistila, ze neni sampon jako balzam 🙂 Takze to neni jenom vysadou chlapu 🙂

Posun od myslenek k jinym myslenkam a skakani si do reci znam taky, to je asi domena spousty zenskych, chlapi to nechapou, pritel mi rika, at se vratim z obchvatu na tu hlavni silnici 🙂)

slunkana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulka19
21. apr 2008

jáááj,sa rehocéééém 😉 .....
super!!!

magg
21. apr 2008

vesi - to je presne to, co som spominala, ze "som si skocila do reci" 😀 , tak som rada, ze nie som sama

slunkana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabbi
21. apr 2008

Tak mam asi 3 minutky - nesibe jenom nam zensky, ale i chlapum....

Rikam manzelovi - nachystej Petina na obed - dej mu bryndak a zapni ho. Misto, aby ho dal do jidelni zidlicky tak mu da bryndak, vrazi ho do kocarku, obuje si boty a otvira dvere, ze se jdou projit. Tak na neho koukam jestli se nezblaznil, nacez mu doslo, ze se trosku sekl - podiva se na me a zcela vazne mi rekne, ze on za to nemuze, ze ma mliko na mozku - no tak to uz jsem sla do kolen....

radost
21. apr 2008

od té doby, co jsem na mateřské mi hrábe docela často. Už se těším, až se dostanu někam do společnosti, to je moje poslední šance, že mi hrabat přestane.

slunkana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nobave
21. apr 2008

No nasmiala som sa ale zároveň som si spomenula že aj mne aj môjmu mužovi občas takto "šibe" a mysím že je to úplne normálne veď sme ľudia...
Keď som bola raz v pracovnom vypätí sa mi stalo že pri telefóne som mala kalkulačku a išla som telefonovať - zodvihnem slúchadlo a vytáčam na - na kalkulačke číslo a nič - zahreším si - že zase sa nedá dovolať dám na kalkulačke C - vynulujem a znovu vyťukám na kalkulačke číslo a nič a kolegyňa na mňa hľadí a smeje sa ...... 😎 😎 a ja pochopím....
raz sme išli do Ba kvôli dokladu, ktorý môj muž mal niekam zaniesť a celý čas ma "péroval" čo mi to toľko trvá kedy prídeme a tak a v polovičke cesty sa ma pýta: "ty a zobral som to potvrdenie so sebou???" a aspoň mám naňho jeden argument keď ja niečo zabudnem - tak mu to pripomeniem..... 😀 😀 😀

a ešte jeden nedávny - išli sme do Billy ja s kočíkom a muž s košíkom odparkujem malého pri mäse a mäsových výrobkoch zoberiem tovar a idem k manželovi a dám ho do košíka a odchádzame spolu a veselo nakupujeme a pri mlieku a mliečnych výrobkoch sa ho pýtam " a kde máš kočík s malým?"..... no zostala som totálne zhrozená že čo som za matku ☹ ☹ ☹

ale najviac ma asi vytáča keď mám v ruke jednu vec odložím ju a za sekundu už neviem kde som ju dala - to sa mi stáva pomerne často v poslednom čase je to väčšinou čiapočka prípadne capačky prípadne otvorím špajzu a neviem po čo som tam prišla a to sú situácie kedy doslova zúrim .....
😝