Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

ilonkaa
21. apr 2008

Tak já běžne hledám brýle a většinou je mívám na hlavě ve vasech 😀 .

aponchie
21. apr 2008

ja bezne davam varit obed zapnu plyn ,ale uz ho nezapali a jdu pryc no a pak se vratim smrad jak v opicarne obed studenej 😀

gabbi
21. apr 2008

Majko tak ted jsi mi pripomnela prihodu s tim oblecenim - jsem se zacala cervenat jeste ted🙂.

Jako spravny student jsem nakupovala jeany u Vietnamcu. Byla jsem tam s kamoskou jako poradkyni tak jsem capla do kabinky asi 4 pary, ze je vyzkousim.
Kdyz jsem zkousela treti tak na me kamoska houkla, ze at uz koncim, ze nam ujede bus. Jelikoz autobus jezdil jen co hodinu tak jsem si rikala - ty jo tak Ty posledni uz nezkousim - pecu na to. Hrabla jsem pro kalhoty, vyletim z kabinky, hodim kalohty na Vietnamcika a chci letet. V tom se tak kolem sebe podivam a vsichni se muzou pos*at smichem. Kamoska sehnuta na dva dily a chlame se jak debil. Ja cela vytocena na ni rvu at pohne, ze nam ten bus ujede - ja kreten odevzdala panovi i kalhoty moje a vylitla jen ve spodarech - s obrazkem slona jak v predu tak v zadu. Jelikoz bylo zrovna po smene ve fabrice tak obchod byl totalne plny - uz nikdy v zivote jsem tam nevlezla a autobus mi stejne ujel, protoze jsem se co 2 minuty zastavovala a krizila nohy, abych se smichem nepocurala.
ALE JINAK JSME FAKT NORMALNI RODINA 😅

lindda
21. apr 2008

mne sibe teda tiez dost kazdy den nieco hladam aj niekolko krat denne niekedy o sebe pochybujem uz 😀

gabbi
21. apr 2008

Tak to ja si zapalim sporak, ale hrnec si davam bezne na jine kolecko nez jsem zapnula. 🤐

aponchie
21. apr 2008

ted nevim ,ten plyn je ten co boucha nebo co me otravi? 😅

oazapokoja
21. apr 2008

chválabohu nie som sama 😀 ,rýchlovarnú konvicu pravidelne nezapnem a prečo nevymyslia nejaký pípač na kľúče 😉 tie hľadám aj 5x za den ešte že telefon sa dá prezvoniť 😀

aponchie
21. apr 2008

klice?to je story sama o sobe ! 😀 vecne je hledam ,stresuju pred odchodem kde sou uz sem si na ne poridila privesek ,otvirak a ja nevim co a stejne prd ,malicka si je pokazde nekam zanese a neda mi je a dela blbou,ze nevi kde sou 😀

margaretka11
21. apr 2008

oaza, pípač nevymysleli preto lebo aj ten by sme niekde bezpečne zašili 😀 . Ja zas bežne nosím taniere do kúpeľne a minule som vyhodila lyžičky našich maličkých a kelímok samozrejme putoval do umývadla 😉 . Inak, u nás tak všeobecne dosť mizne príbor 😀

gabbi
21. apr 2008

Jojo to, ze je clovek zvykly, ze si muze prozvonit mobil je celkem OK, ale kdyz beha z mobilem a chce si prozvonit klice, aby je nasel to uz je taky dory syndrom 😀

aponchie
21. apr 2008

me asi fakt sibe bo neustale ztracim platove nadobi moji dcery z ikea..uz mame druhou sadu a zase nemuzu dohledat hrnecky a misky 😠

gabbi
21. apr 2008

Aponchie - jestli mas dcerku sikovnou jako jse byla ja - tak az budete malovat tak to vsechno najdete.
Ja to odnasela do pokojicku a hazela za postel 🤐

nikka.vo
21. apr 2008

ale on existuje ,,pípač,, na klíče,fakt jsem to někde viděla 😅

aponchie
21. apr 2008

gabbi : ja jsem uklizeci maniak denne prasim periny vymetam pavuciny a tak.pod posteli sem vysavala malicke vcera a nic!nikde nema zadne zakouti tak fakt nevim ,podeziram nejakeho skritka to neni mozne a jeste se mi ztraci neustale lzicky male!! 😀

gabbi
21. apr 2008

Nika existuje to - jenomze to ma dva dily - ten, ktery das na klice a pak ten, kterym si na neho pipnes - jenomze hadej, ktery bych ja nenasla - no samo ten, kterym se pipa -takze by byly v pr*** oba dva a ja bych zas klice nemela a musela bych hledat o jednu vec navic.

xena22
21. apr 2008

Tak som si este spomenula,ze minule ked si muz nechal doma mobil,tak som mu poslala sms,ze si zabudol mobil...na ten mobil,co si vlastne nechal doma... 😉

nikka.vo
21. apr 2008

Ale zase tak špatný to s náma nebude ne? Ten druhý díl bude pokaždé na jednom místě 😅 ... To by se dalo zvládnout 😅 Musíme věřit 😀

aponchie -tak lžičky je jasné kde jsou 😅 , v koši 😉 vyhazuješ je i s jogurtama 😀 a nádobí končí buď taky v koši, malá si myslí, že je jednorázové 😅 , nebo je vyhazuje z okna. 😲 😅 Jinak nevim...

nikka.vo
21. apr 2008

xena 😀

kili
21. apr 2008

no ja som záhadná osoba, teda skôr ako mi funguje mozog. Ja som chodila celé leto von zo Jolíkovými kartami a nestratila ani jednu a to sme s nimi fakt furt hrávali patra niekedy aj 10tich. Ale som ináč schopná stratiť a zabudnúť skoro všetko. V detstve to bolo fakt najhoršie, neviem prečo, ale nejak sa to tuším zlepšuje.
Napr. naučiala som sa šnurovať šnúrky tak, že som zabudla, že to neviem
alebo to isté jesť špenát, som zabudla, že mi nechutí (ale to som asi len vymýšľala 😀 )
prišla som domov zo školy bez školskej tašky
išla som von a zabudla som sa obuť (to je teda príhoda sama o sebe, horšie bolo, že som sa nemohla dostať domov, lebo som mala priviazanú ruku k telu a ja som jednou rukou nevedela otvoriť dvere a aby to nestačilo, mala som škrečka bez klietky iba s búdkou, s ktorej stále vyliezal, susedom som sa hanbila zazvoniť )
prišla som domov hladná, dala zohrievať jesť a išla na WC a o 1,5 hodiny som zas bola hladná a rozmýšľala, čo si asi dám,...???...mi to došlo, no kuchyňou sa už dalo krájať
mama mi kázala umyť tanier, ja že keď dopozerám, ona že to iste, však ma pozná, no ale ja som si vážne pri umývaní rúk ako som bola na WCku spomenula na tanier, ale pri utieraní som už zabudla 😀
oco mi každú sobotu, ako som išla zo psom von kázal kúpiť noviny a ja som každú sobotu zabúdala až raz som zabúdať konečne prestala ale zakaždým som zaplatila ale zabudla zobrať noviny ale vždy som sa vrátila
a dnes som platila kartou a zabudla som ju tam, zistila som to až keď som tam zas prišla a chcela vybrať s bankomatu, tak som si ju rovno vyzdvihla
už asi 3 roky je nezvestný ovládač od videa, takže sa nedá používať, keďže sa nedá naladiť
často si zabudnem zobrať, čo mi vydajú aj keď som platila tisíckou, našťastie som sa zatiaľ vždy spamätala alebo ma upozornili
je toho ešte viac za môj krátky život, sa divým, že vôbec žijem 🙄
typi, že si mám zapisovať aby som nezabúdala je fakt blbosť, lebo ja zabudnem sa pozrieť, čo som si zapísala 😀

zuzka30
21. apr 2008

Kili fakt dobre 😉
Moj najvacsi zabudaci zazitok bol, ked som sla z brutalnej skusky tak som zabudla, ze mam na parkovisku pred skolou auto / zvycajne som chodila totiz MHD /. To, ze som ho tam nechala som zistila az pred domom, ked som lovila v kabelke kluce od bytu a narazila som na kluce od auta......vtedy mi to doslo 🙂 , tak som cupitala naspat na autobus a do skoly pre auto, cela akcia trvala cca 3 hodiny, este nikdy som tak dlho nesla zo skoly.......

kili
21. apr 2008

ja tiež nadávam, že všetko by malo mať nejaký pípač, ale bolo by to asi na nič, keby všetko pípalo 😀 . Uf, ešteže japonci vymysleli tie okuliare, čo si zapamätajú všetko kam dávate a potom to len vyhľadáte v ich pamäti, už nech sú vo výrobe 😎

kili
21. apr 2008

zuzka, tiež dobré 😀
ja mám takých príhod kopec, len to sa nedá na všetko si spomenúť, len na tie najväčši pikošky

kili
21. apr 2008

jo, na to zabúdanie mi pomáhalo, že keď som si niečo chcela ráno zobrať, tak som buď to, alebo napísaný papierik položila uprostred miestnosti (raz sa stalo, že mi to mama upratala a ja som išla bez toho 😠 ), no a niekedy sa mi nechcelo vôbec vstať, tak som čokoľvek hodila do prostred miestnosti a to mi malo pripomenúť, že si mám na niečo spomenúť (taký uzol na vreckovke), ale často sa stalo, že som si nevedela spomenúť, na čo si mám spomenúť, tak som to prestala používať.

zuzka30
21. apr 2008

Kili ty si vlastne zabudla aj to, co si pozabudala....... 😀

kili
21. apr 2008

no alebo som celý deň nejedla a zabudla som sa navečerať 😀
škoda, že sa mi to teraz nestane, keď mám +20kg 😠

kili
21. apr 2008

jo a jak čítam prvý príspevok na tejto strane (sa ináč trhám smiechom 😀 ), tak som si spomenula, ako som na plávaní zo školou si zabudla obliecť plavky a skoro vybehla k bazénu nahatá, našťastie som sa spamätala, ale tou dlho chodbou som našťastie nikoho nestretla, bolo by im asi divné, že som tam bez plaviek 😅

gabbi
21. apr 2008

Ale stejne nejlepsi byl muj deda....
Jednou byl nemocny - mel anginu ci co a tak lezel doma. Nejak se zrovna kolem motali clenove jedne sekty a nekdo ze sousedu jim rekl, ze je deda nemocni. Tak Ti exoti vlezli k nam do braku - na dedine se nezamyka - proc taky ze? A nasli dedu v obyvaku jak sipal a koukal na televizi. Zacali dedovi vykladat jak je to jeho posledni hodinka a ze by mel jeste neco udelat pro sebe a tak. Deda je capnul za limec (mel asi 195 a 100 kilo) vynesl je po schodech a kdyz otevreli pusu tak na ne zacal rvat, ze uz nechce slyset ani slovo at zavrou klapacky. Vyhodil je ze dveri a zamknul. Vlezl zpatky do postele a za asi 2 hodky sel kouknout z okna jestli uz nejde babicka z prace od autobusu. Koukne ven a Ti dva exoti tam stoji pred vratkama - tak se tak nasral a leti zpatky ke dverim a v tom naproti nemu stoji babicka - cervena az na zadku, dusila se smichem a deda byl na ni cely nastvany. Trvalo dlouho nez mu babi vysvetlila, ze kdyz k nam sli tak byli tak slusni, ze si zuli boty, ale deda uz je vyhodil bez nich - upozornuju, ze byl dosti studeny unor - od te doby se nasemu baraku svedci Jehovi vyhybaji VELIKYM obloukem.
Tak ale ted nevim jestli vic siblo memu dedovi nebo tem lidem co vlezli k nam do baraku 😀

kili
21. apr 2008

gabbi, tak tím lidem určite viac 😀

gabbi
21. apr 2008

Ja uz radeji nic nepisu nebo se mnou zachvili nikdo nepromluvi, ze jsme sahnuti 😅

kili
21. apr 2008

nikka, k pípaču na klúče, ono to kedysi bolo, bol to taký prívesok, člevek zapískal a ten začal pípať, ale nejak sa od toho upustilo