Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

jankita
22. apr 2008

google - asi preto si ma vzal... 😀 😀 😀

google
22. apr 2008

jankita tomu sa hovori trapas s dobrym koncom 😀

livi
22. apr 2008

super téma 🙂
mne sa stalo, keď som ešte bývala u našich že som si doma zabudla mobil a išla som k drahému. Potom som po ceste zistila, že ho nemám a chcela som zavolať našim, či ho mám naozaj doma, samozrejme nemala som čím 😅
ja si často kontrolujem obsah kabelky a bežne sa mi stáva, že idem niekomu zavolať, vyberiem mobil a potom kontrolujem, či ho tam mám a mám ho v ruke 😅

spuntik
22. apr 2008

google přesně tak. 😠 vysvětlování je nejhorší. 😀 😀 občas se u toho i zapotím 😀

google
22. apr 2008

spuntik mi hovor 😀

danulik
22. apr 2008

livi - nieco podobne s mobilom sa stava aj mne 🙂 raz si manzel zabudol doma mobil a ja nan pozeram, ze "aha mobil", tak som isla manzelovi zavolat, ze si ho zabudol, vytocim cislo a zrazu mu zacne mobil zvonit a ja si pomyslim, ze "no a uz ho aj niekto zhana" 😀

inak super tema 🙂

xena22
22. apr 2008

danulik 😀 😀 😀

oazapokoja
22. apr 2008

no baby super sa bavím a prihodím aj ja 🙂 ,kolegovi zazvonil budík obliekol a išiel z domu do práce,už cestou sa mu zdalo že stretol len pár aut,na parkovisku pred závodom stáli len 4 autá už mu bolo niečo podozrivé ale hovoril si aspon mám kde zaparkovať 😅 ,ked prechádzal cez turniket všimol si ešte ochrápaného sbs-kára ako nanho kuká akoby spadol z višne tak mu s veľkým úsmevom zaželal dobré ráno 😀 ,až vhale na hodinách zistil že je 3.30 ráno a on chodí do práce na 6.30 😀 😀 😀

aponchie
22. apr 2008

tak uz vim kde se vsecky lzicky ztraceji 😀 normalne sem upekla babovku a chtela ji pocukrovat a v krabici s cukrem lzicka,v krystalu dalsi,v kakau dalsi takze je jasne,ze zato muzu ja 😀

gabbi
22. apr 2008

Aponchie to delam taky s tema lzickama🙂.

Jinak vcera se moje sibani zase projevilo. Jdu na postu s dopisem, ktery jsem si uz prozirave strcila do obalky, zalepila nachystala, abych tam nemusela stat radu s malym. Vyzvednu si dopisy z POBOXu a jdu hodit ten nacystany dopis. Ted tak na to cumim a furt mi neco nesedi. Ja kokos tam nenalepila znamky - hlavne, ze doma mame asi 3 archy plne znamek. takze jsem se s kocarem postavila do fronty asi 25 lidi. Prijdu na radu a podavam zenske dopis - ona na me kouka, ale rika, ze to poslat nemuze, ja ji cpala dopis co jsem si predtim vytahla z POBOXu. Tak jsem ji podala ten spravny a ona mi rika 47 centu. Ja vytahla stodolarovku a ona na me jestli nemam neco mensiho a ja pry - vzdyt mi date 53 dolaru nazpatek. Doslo mi to v sekunde tak jsem zaplatila a sla pryc a celou cestu si rikala, ze si zacnu hledat cvokare...

kajule
22. apr 2008

Holky, tak mne se taky ztracej lzicky, ale problem je ten, ze ja je nenachazim. 😀 Ted jsem se podivala do kakaa, do cukru a...nic. 😲

oazapokoja
22. apr 2008

😀 práve som šúpala párky apárka skončila v koši a šupa v hrnci 😝 ,ja toto nemôžem čítať,lebo potom už vôbec nerozmýšlam nad tým čo robím ale nad tým čo som tu prečítala a rehocem sa jak pako

aponchie
22. apr 2008

kukni jeste do mouky 😀 fakt opruz to neni mozne jak se mi ztraci nadobi no chapes to???? 😀

kajule
22. apr 2008

Tak ted jsem neco sepisovala a ono mi to normalne spadlo. 😠 Kze v jednoduchosti, abych vam dokazala, ze mi uz taky pekne sibe. 😀
Nedavno jsem Patovi delala svacinu, jogurt a do toho jsem mu dala rozmoceny vlocky. Kdyz uz jsem to mela pekne promichany, tak koukam na kelimek od jogurtu a tam je ze doba trvanlivosti je to 27.4. a jelikoz bylo uz 30., tak jsem to vzala a vysypala do kose, nebudu mu preci davat proslej jogurt. 😎 No jenze kdyz uz byl jogurt i s vlockama v kosi, znovu jsem se podivala na kelimek a az pak mi doslo, ze je sice 30., ale 30.3. 😀

kajule
22. apr 2008

Tak jsem koukala a v mouce taky nic. 😲 Nevim, jak je to mozny. 😕 Na druhou stranu ale ztracej se mi lzicky i lzice, ale nozu mi pribyva. 😀

magg
22. apr 2008

kajule, asi su transexuali a dali sa preoperovat 😉

kajule
22. apr 2008

Magg, taky moznost, pac ja uz vazne nevim, jak je to mozny. 😲 😀 😎

lyzenka
22. apr 2008

to ja som raz pri odpovedi zo LJ spravila z jedneho autora styroch ...sa mi rehotali cely tyzden... 😀 proste ten autor mal styri mena...a ja som ich menovala akoze bol to ten, ten, ten a este ten posledny...som si nemohla spomenut.... 😀

magg
22. apr 2008

lyzenka v pohode, ja som na strednej napisala namiesto Matúš Čák Trenčiansky - "matuščak trenčiansky" do teraz sa mi preto smeju

danulik
22. apr 2008

prave sa chystam objednat pizzu, tak ma napadla nedavna "prihoda" 🙂
volal mi manzel (na ceste z prace), ze ci som varila a ja ze nie a tak mi hovori, ze nech objednam pizzu, ze sa po nu zastavi, lebo pojde okolo.. tak som si zapla pocitac, ze najdem cislo na nete a medzitym mi niekto zavolal a musela som rychlo napisat jeden pracovny mail, tak som zacala pisat (bol dost dlhy) a neviem kolko minut preslo, ale zazvoni mi mobil a manzel nasraty mi vola, ze objednala si tu pizzu?? a ja ze oooops 😀 😀 😀
on sa tam chudak hadal s casnikom, ze ma objednanu pizzu, ten volal este chalanom na rozvoz, ze ci ju nahodou omylom nezobrali a potom manzela napadlo zavolat mi 🙂
...takze tolko k zabudaniu 🙂

vesi
22. apr 2008

no, my to máme vrodine...
moja babka, dala variť párky, ked mali byť hotové, išla ich vybrať, pozerá a párky nikde...zabudla ich dať do hrnca.
namiesto zaliatia kávy, išla vyliať vriacu vodu do už scedených halušiek...

a moja dcéra ked mala asi 4 roky, sa obliekala do škôlky a (dával na ňu pozor manžel) zabudla si dať gaťky, obliekla rovno pančuchy a tak bola v škôlke. dodnes neviem či si to všimly učiteľky 😅 to bude tým, že ja si ju vždy skontrolujem, ale spoľahnite sa na chlapa... 😠 😀

natal
22. apr 2008

joj som sa pobavila 😀 Tak pridam aj ja nieco.
Rano som sla autom do prace, vzala som smetie, tasku a kabelku. Kludne som dosla do prace. Vecer sadnem do auta a neskutocny smrad. Otocim sa a na zadnom sedadle sacok so smetim. Ja som uplne zabudla, ze mam smetie a spolu s taskou som ho polozila na zadne sedadlo. Auto cely den stalo na slnku, tak si to viete predstavit 😝 😀
No a raz sa mi stalo este ked som chodila do skoly. Rano som zaspala a bez toho, aby som sa pozrela do zrkadla, som sa rychlo obliekla a utekala do skoly. Po ceste kazdy na mna pozeral, som sa pozrela, ci nemam nieco opacne, ale nic som nezbadala. Vbehla som do triedy a vsetci ovorili usta, vratane triednej. Ospravedlnovala som sa, ze meskam, ze som zaspala a ucitelka mi hovori "Natalia to co mate na tvari?" Rychlo som pozrela do zrkadla a ja dili som vecer po tme hladala na toaletnom stoliku jeleni loj na pery, som mala suche a namiesto loja som chytila ruz, fajne hrubo som si natrela pery a sla som spat 😀 😎 No bola som kocka.

kulicka
22. apr 2008

Jo jo, fakt super téma! 😀

Ja prihodim jo? Byl to teda manzel. Jednou se rozhodl, ze po sobe uklidi ponozky. Mame kos na pradlo hned vedle zachoda. No a tak nadzvedl prkynko, HOP ponozky dovnitr, polozil prkynko a odesel. Ja byla u toho. No zacla jsem se rehtat na cely kolo a on na to "CO jeeee" 😕

😀

Tak a ted si jdu vas cist. To bude legrace 🙂

natal
22. apr 2008

Tehu demencia mi tiez nieco hovori 😀 Rano som si urobila parky, kludne som sla do prace. Vecer po praci som este sla na pizzu s kamoskou, dosla som domov, osprchovala som sa, pozeram telku a stale nieco pocujem z kuchyne. Dojdem tam a horak hori. Zaujimave je, ze hrniec som polozila na vedlajsi horak, ale plyn som nevypla. Esteze tak. Manzelovi som sa ani nepriznala.

A raz sa mi stalo, rano som sa strasne ponahlala, som zaspala ako vzdy 😝 Vzala som kluce od auta, vo vytahu som telefonovala, odkracala som na zastavku elektricky. Kludne som sadla na briku a asi po styroch zastavkach som sa spamatala kde som 😕 Musela som sa vratit, lebo MHDckou by som uz nestihla do prace.

aponchie
22. apr 2008

kulicka: 😀 me zase mala haze do wc obcas neco ale to se nepocita 😀

skuli
22. apr 2008

aponchie-A copak jsi tam naposledy lovila? 😉

kulicka
22. apr 2008

Jo jo aponchie, deti se nepocitaj 😉
Ale je fajn, ze nas to postihuje tak nejak vsechny. Taky si davame ohrat jidlo do lednciky (mame to hned vedle), uz jsem nechala klice v zamku zvenku (zamknula jsem). no dvere jsou v patre, schodiste je externi, a ja mam na klicich dlouhy oranzovy privesek, kterey pekne vlal ve vetru celou hodinu, co jsem se promenadovala se psem. Atd atd 😝

spuntik
23. apr 2008

ještě přihodím příhodu, která se stala příteli. Říkám mu, aby šel vyvenčit psa, koukám na něj, jak všechno bere-vodítko, nějaký pamlsek, sáček atd.. a odchází. A po 10 minutách přišel s tím, že vlastně zapomněl psa doma a že si toho všiml, až když vylezl kopec do parku 😀 😀

tilly
23. apr 2008

spuntik 😀 😀 😀 😀 😀

baby, ja som tiež totálne šibnutá, šibe mi stále, našťastie som dieťa ešte nikde nezabudla, asi to bude tým, že moje dieťa je dosť hlučné, takže sa nedá na neho zabudnúť, ale za to všetko ostatné zabúdam a nič sa v tej mojej tupej hlave neudrží...

danulka2
23. apr 2008

este som si spomenula. Pijem len vodu z vodovodu, taku fajn studenu. No a raz som mala chut na kavu, tak som si ju dala do pohara a zaliala studenou vodou z vodovodu 😀 . Ani to neskusajte, vobec to nechuti 😀 😀