Nezmyselné veci. Tiež ich niekedy robíte?

sharlotta
21. apr 2008

Minule som urobila zase nejaku nezmyselnu vec uplne neuvedomele a tak mi napadlo, ci aj Vam niekedy sibe a urobite nieco nelogicke a ani neviete preco. Ja som napr. vyberala peniaze z bankomatu, vzala som si kartu a 3000sk nechala tam a isla prec. Esteze na mna ten chlap co stal za mnou zavolal. 😅 Alebo som raz stretla jednu znamu a akosi sa mi to poplitetlo a myslela som si, ze ju poznam odniekial inakadial a chvilu som sa jej pytala uplne nezmysly a ona na mna len nechapavo pozerala, ci som na drogach, alebo co a potom mi doslo, odkial ju poznam... 😅 😅 😅 A casto sa mi stavalo, ze som sa tak zamyslela v autobuse, ze som vystupila az nejake tri zastavky dalej. Co vy? Sibe iba mne? 😀

aponchie
22. apr 2008

nikka asi jo pac uz sem v kosi nasla dve 😀 😀 😀 ty jo z okna nadobi???? 😀 to me nenapadlo jeste ,ale mladou mozna jo kuknu z okna 😀

magg
22. apr 2008

no ja mam cerstve sibnutie, rano som si isla spravit kavu, a nadavkovala som ju namiesto salky do drezu a este som ju tam aj zaliala, boze ja som truuuuba 😖

zuzkafuny
22. apr 2008

Kili... 😀 😀 😀 si písala o mne...??? A také sa ti nestalo...? ŽE: išla som ocovi odniesť pomyje pre svinky, reku stavím sa v obchode... nakúpila som, zaplatila som, nákup som čuduj sa svete zobrala so sebou, vybrala som sa domov... oco mi volá kde si s tými pomyjami...??? A ja ups! Obchod zavretý aj s pomyjami 😅 ráno som pre ne rýchlo bežala 😀 😀 😀
Drahý ma poslal do obchodu (robí to nerád) rožky a mlieko..., ale oco býva neďaleko, tak som sa po ceste vybrala za ním, že rovno od neho donesiem náš hrnok... Prišla som s hrnkom domov bez nákupu... jajajaaaj
A to že si nabalím tašku aj s vecami pre malého a väčšinou so sebou zoberiem inú 😖
Drahý je už nešťastný a keď som bola dieťa, bol nešťastní rodičia 😀 😀 😀 ale v dobrom 😉 🙂

kili
22. apr 2008

magg ??? 😨 😀

dadulka19
22. apr 2008

ja som raz zaparkovala bicykel pred Priorom a išla som kúpiť kamarátke darček.Vytešená,ako dobre som nakúpila,išla som domov peši.Doma ma až večer napadlo,že kde mám bicykel(lebo som ho mávala v chodbe v byte).Tak som letelá pred Prior a tam chudáčik opustený stál môj žltý tátoš 😀 ,našťastie nedostal nohy 😀

dadulka19
22. apr 2008

a inak v pohode zapínam horák na šporáku a hrniec dám na iný,prípadne nezapnem vôbec a len čakám,kedy bude vrieť voda😀 ...alebo varnú kanvicu ani nezapnem a kávu si zalejem studenou vodou 😀

eena
22. apr 2008

No baby fakt super zábava! Ja zase až tak veľmi nezabúdam, ale minule sa mi stalo, že som robila na večeru zapekaný karfiol. Všetko som pekne nahádzala do misy, zaliala smotanou so syrom a dala zapekať. Po pol hodine kričím na deti, že večera, otvorím rúru a nič. Pozerám sprava, zľava skúšam či je teplá ale kde nič tu nič. Deti za stolom a ja nemám večeru. Najprv som naziapala na najstaršiu, že čo za blbé vtipy to skúša apod. Nakoniec som našla môj karfiol v chladničke, keď som išla vybrať maslo na chleba...
A tiež sa mi raz stalo, že som skúšala prstom či je olej dosť rozpálený - našťastie nebol
Kávu som tiež už posolila - aj čaj pre decká čo robím vo veľkom. Ešteže som z neho nedala prvému tomu najmladšiemu ...
Bežne otvorím skriňu a rozmýšľam čo som tam vôbec chcela. Ale vo vystrojení blbosti vedie moja mama - raz zaspala v kresle pri telke. Ked sa prebrala tak v strese, že je ráno a zaspala nás všetkých pobudila, urobila rýchlo desiaty, obliekla sa a behom z domu do roboty. Asi v polovičke cesty sa jej začalo zdať čudné, že je akýsi kľud na uliciach tak sa pozrela konečene na hodinky a ono bol pol tretej ráno! Tak sa vrátila domov, nás ako deti uložila spať a dodnes sa z toho rehoceme. Nerozumiem ale, že nikto doma nepozrel, že vlastne koľko je hodín 😀

pralinka25
22. apr 2008

eena moja mama to urobila tiez. Nastastie boli prazdniny tak mna nechala spat ale ona sa zbadal az pred pracou 😀
Okrem ineho sa jej stava ze ked ide do chladnicky v praci tak zaklope na chladnicku. Je umiestnena vedla dveri a tak klope na chladnicku rovnako ako kolegynam na dvere

Babka sa vybrala k lekarovi a az v cakarni ked sa vyzliekala z kabatu (nastastie ho mala po kolena) zistila ze je v kombinetke.

Moj muz zas pravidelne hlada capicu ked ju ma na hlave.

schelka
22. apr 2008

děkuji za prodloužení mého života 😀 po přečtení těchto příspěvků mě totálně bolí břicho. 😀 😀 mě nejvíc pobavila kolegyně v práci, která měla pizzu v alobalu z domova. Bavíme se a ona automaticky hodila celý ten balíček do mikrovlnky(i s tím alobalem) a zapla. No, objevily se jiskry a totální rachot 😀 .... no, musela druhý den kupovat novou mikrovlnku, poněvadž se v ní udělala díra. 😀

ajka23
22. apr 2008

mne sa stalo, ze som si namalovala len jedno oko, vyzeralo to fakt divne... 😀 😀 😀

ella1
22. apr 2008

baby,nemôžem 😀 😀 😀
sa tu v robote na mňa kukajú,či mi nešibe,že sa rehocem..... 😀 😀

mne sa tiež občas stávajú takéto veci,to bude asi tým,že myslíme na veľa vecí naraz a veľa vecí naraz aj robíme 😀
ale nedávno sa nám stalo:je noc,zobudím sa na to,že počujem niečo šušťať.preberem sa a volám na dcéru(asi išla na wc)počujem spláchnuť,ticho,nič....zas zavolám zase spláchne a ide spať.ja ráno vstávam do roboty,idem sa vycikať,pozerám do záchoda,niečo biele v ňom asi toaleťák(bez šošoviek som slepá).lenže ako cikám,je to divný zvuk,tak pozrem lepšie a v záchode hodená igelitka z tesca 😲 😀 v tom mi dojde to šušťanie nočné... 😀 lenže čo stým?spláchnuť to nemôžem......tak som to prehodila do vane a utekala do roboty... 😀 ked som jej to potom vravela nepamätala si nič.........

a raz sa mi stalo,že som skoro hodila gaťky do wc.......ale dcéra je väčší moták 😀

pralinka25
22. apr 2008

to sa stalo mojej bývalej spolužiačke, že hodila spodné prádlo miesto do pračky do wécka a spláchla 😅 wécko sa zapchalo a voda vytiekla na zem a keĎ jej došlo čo sa stalo 😀 😀 😀

xena22
22. apr 2008

Moj svokor raz prisiel k nam na skok a ked isiel domov,tak zalarmoval cely panelak,ze mu ukradli bicykel,po 10 minutovom vysetrovani,kto co videl a kto co nevidel podozriveho okolo,som s aho spytala,ci neprisiel vlastne peso 😀 samozrejem,ze bicykel mal doma 😉

A druha pikoska o tej istej osobe - teraz byvame na dome a obcas u nas prespia na par dni,na hornom poschodi mame vsetky dvere rovnake,raz v noci svokor vstal v domneni,ze ide na zachod - vliezol nam do spalne,nechcel si asi zazinat,ze svetlo z chodby mu staci,tak uz si tam spaciroval s "vercajkom" v ruke a hladal misu 😀 Moj muz zazal nocnu lampu,ze co tam robi a ukazal mu kde je wc 😀 Hmmm a ja som to cele prespala 😠

ella1
22. apr 2008

xena-ešte,že sa vám tam nevycikal 😀

dzany
22. apr 2008

se naramně bavím 😀 😀 😀
tchýně je taky expert - má ve zvyku všechno před tchánem schovávat - a hlavně prachy 😉 asi před 3 měs. , šel tchán po schodech do kuchyně a ona rychle někam schovala 5tisíc a pak jsme je všichni včetně tchána měsíc hledali všude 😝 dokonce i ve sklepě a mezi uhlím a tak. pak je nakonec našla po měsíci švagrová pečlivě založene ve zlatých stránkách 😀

a kámošce se přihodilo - manželovi kazala dát uvařit malý vodu na mlíko, mají pltýnkový sporák, samo že zapnul špatnou ploýnku 😎 ale nejlepší bylo že to zjistili až když měli zamořený celý byt smradem z pomerančů které měli v plastové misce 😀

jankita
22. apr 2008

No baby, super ste ma pobavili. Ja som tiez taka smoliarka, vzdy vsetko poplietiem.
Jedlo si davam zohrievat do chladnicky, odpadky hadzem do drezu a pod. Ale tiez sa mi stalo par zaujimavejsich veci: Isla som prat brachov smradlavy, prepoteny dres. Pekne som pracke pustila vodu, dala avivaz, nastavila program a periem. Sestra ma prisla skontrolovat, nakolko v predchadzajucom prani som zabudla pustit vodu. Spustila kontrolne otazky - vodu si pustila? pradlo si dala? zavrela si bubon? Bola spokojna, kedze som na vsetko odpovedala ano. Potom ju este tuklo - a prasok si dala? Mne vybehli oci a zacala som sa smiat. ale hlavne, ze to bolo mokre, jemne a vonave od avivaze.
Tiez sa mi stalo, ze som isla do skoly v papuckach, z obchodu som prisla aj s nakupnym kosikom a zbadala som sa az pred blokom, a naposledy som rano sla do prace. Zobrala som si tasticku s obedom a mozeme ist. Az po niekolkych desiatkach metrov som sa spamatala, ze nemam kabelku s dokladmi, penazenkou, klucmi... Hlavne, ze obed som mala pri sebe. 😅

danulka2
22. apr 2008

perfektna tema, sa tu smejeeeeeeem. Ja som raz sla s malym von a ze vyhodim aj igelitku s plienkami. Dala som maleho do kociara /golfaca/, zavesila igelitku na rucku a vyniesla kociar z kocikarne. Po prechadzke upracem kociar, vezmem igelitku, maleho a ideme domov. Az doma som zistila, ze v igelitke nieje nakup ale plienky, s ktorymi sme sa aj pekne poprechadzali 😀 😀 😀

zuzkafuny
22. apr 2008

A ja som si spomenula, že keď bola dcéra mimi, tak som bola roztržitejšia ako som teraz a zabudla som ju v rýchlosti v obchode... utekám domov a stále som mala pocit, že mi niečo chýba, ale ponáhľala som sa... asi pre istotu. No a keď som už skoro otvárala dvere na byte, ma napadlo...!!! Lenže ja som so slzami v očiach utekala do obchodu, a tam nebola... To teda bola panika...!!! A viete kde bola...??? V druhom obchode... a kľudne si búvkala. To sa mi stalo aj s malým, ale hneď ako som vybehla z obchodu bez neho, som tam aj naspäť vbehla a vybehla s ním 😀 fuuu...!!!
Máme to my maminky preťažké 🙂

dadulka19
22. apr 2008

danulka 😀
mne sa stalo niečo podobné.Mala som ešte hlboký kočík dole s tým mriežkovým košíkom,kde každý vidí,čo nesiem.Doma som si tam dala pytel smetí a hajde na prechádzku.Prešla som s tým hádam aj kilometer,keď som si všimla,ako na mna divno ľudia pozerajú a šuškajú.Vtedy mi trklo..smeti..,a nanešťastie,nikde na blízku nebol veľký kontajner,takže smeti som si viezla ďalej 😀

kukulik30
22. apr 2008

Zuzkafuny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nema chybu
ja som teda roztrzita a poriadne ale teraz som sa riadne nasmiala, tak nie som na tom az tak zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankita
22. apr 2008

Este som si pomenula na dalsie trapasy - segra isla vyniest smetie a neviem uz preco brala so sebou cely kos. A ako bola zvyknuta, vsetko, co mala v rukach hodila do bedne. Samozrejme, aj s kosom. Kym sa pon z domu vratila, uz tam nebol.
Raz rano, cestou do skoly, som nastupila do autobusu. Bola tlacenica, takze som stala pri dverach. Rychlo som smatrala rukou, kde by som sa mohla asi chytit. Konecne som nejaku tycku nasla, tak som sa pevne chytila a drzala. Asi po dvoch zastavkach sa zacala ta tycka nejako hybat... Nuz, cele dve zastavky som drzala za koleno nejakeho muza.

marcim
22. apr 2008

SKVĚLÉ TÉMA!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 Takhle jsem se už dlouho nepobavila 😀 😀 😀 😀
Taky trošku přidám... ...Je to tak 2 roky,co se to stalo.Jako normálně jsem letěla z práce vyzvednout dítko ve školce.Tam samozřejmě spousta řečí a žádné převlíkání.A doma mě čekala naše fenečka až dorazím a půjdu s ní ven.Bylo to na jaře,takže docela hezké počasí a tak jsem vzala dítko,pejska a šli jsme.A tak si jdeme a mě najednou chybí klíče... 😨 😨 Vraceli jsme se po cestě,kterou jsme šli a nikde nic.Pak mě napadlo,jestli jsem je nevyhodila společně s pytlíkem na psí bobky do popelnice.Tak jsem prohledávala asi 3 popelnice,které byly po cestě.Hlavu zanořenou v popelnici.Klackem jsem to tam přehrabovala a kolem mě vesele skotačilo 4-leté dítě a pes.No,ostuda obrovská... 😀 Samozřejmě,že to bylo po 16 hod,kdy se všichni vraceli z práce domů.. 😕 ..a všichni na mě hleděli jak na socku.Klíče jsem ovšem nenašla.A protože bydlíme v přízemí,už jsem vymýšlela variantu,jak polezu oknem domů.Naštěstí jsem se dozvonila k sousedce a tam nám otevřela aspoň do vchodu.. ...a klíče byly zastrčené v zámku našich dveří.No,byla jsem na mrtvici.. 😅

google
22. apr 2008

baby stava sa vam aj toto?:
castokrat ked pisem zalubenu smsku drahemu a potom myslim na to ze hned ako to odoslem, musim este nieco surne zavolat sefovi... no a vysledok je ten, ze som uz dvakrat poslala zamilovanu sms sefovi namiesto drahemu... 😖

jankita
22. apr 2008

google - presne to nie, ale nieco podobne. Bola som s terajsim manzelom na nejakom tom druhom-tretom rande. Naschval som povedala kamoske, aby nas prisla omrknut, ako spolu vyzerame, pretoze on je chuducky a ja taka fajna baba. Po rande nahlivo pisem kamoske: "No co, nevyzerame spolu ako Laurel a Hardy?" No a jasne,ze som to omylom odoslala teraz uz mojmu manzelovi 😀

google
22. apr 2008

jankita to nema chybu 😀 😀 😀 len som strasne zvedava ako ten tvoj drahy na to potom reagoval 😀 😀

spuntik
22. apr 2008

google- to se mi stává také dost často. V poslední době asi nějak nepřemýšlím, natukám text a autamiticky posílám,aniž bych si zkontrolovala, komu vlastně. 😠 občas je to zajímavé 😒

google
22. apr 2008

sputnik najhorsie je potom to vysvetlovanie 😀

jankita
22. apr 2008

google - no velmi som sa habila.. Ale zobral to sportovo, trochu sme sa pocervenali, posmiali a potom som mu (omylom) vysypala chrumky na koberec.

google
22. apr 2008

jankita este ze si to takto "zaklincovala" 😀 😀 😀

macanet
22. apr 2008

Taky přidám svůj výrok. Chystáme se předělávat byt a tak jsme měřili doma koupelnu a přemýšleli, jak dáme obklady, jestli do stropu atd... A ze mě vypadlo, no muž později dodal, že je rád, že to ze mě vypadlo doma a ne v koupelnovém studiu. Říkám "hele, já mám nápad, tak když je budem dávat do stropu, tak je dáme na výšku, protože pak jich budem moct dát míň a ušetříme" Muž vykulil oči a "co jsi to řekla" Já mu to zopakovala, načež mi to došlo 😀 😀 Tohle říct opravdu v tom studiu, tak nevím, co by to udělalo s prodavačem 😕