Neznášam variť! Máte rovnaký problém?

guza
4. jún 2009

Ja neznasam varit, ani neviem varit... Manzel pracuje ja na materskej, normalne by malo byt, ak manzel pride z prace tak ma vsetko teple navarene, ale ja neznasam varit, tak mi to pride velmi tazko, kazdy den nieco navarim, ale len tak cez zuby. Povedala som to manz, ze to neznasam a ze ma to vobec nebavy, ale on sa niekedy nahneva ked nieje navarene a ked je tak mu stale k tomu nieco chyba, napriklad, salad, ked je riza tak mu zasa chybaju zemiaky, stale nieco. Mal by byt rad, ze vobec nieco navarim, naozaj mi to ubera vela energie... on to co neznasa tak nerobi a to co ja neznasam tak to nevadi aj tak to chce mat nastole :O( ma niekto takyto problem...

mukky
19. jún 2009

katrin kolko ludi,tolko chuti.,,

ja som tiez vyberava,ale jem co mam rada a na co mam chut,nikto ma nenuti...moj manzel az tak vyberavy nie je..ak ma nieco rad je to 5 dni,co ja nemusim..tak den,dva,ale ak by bolo nieco vynimocne chutne,aj 3 dni niekedy..napr plnenu kapustu od babky 🙂 ,alebo borsc..,madarsky gulas,segedin..

moj ma rad aj sojove maso,co ja nemusim,ale ked uz mi povedal ze ho kludne mozem dat aj do segedinu,to uz som razne zakrocila,ze moj segedin nim nepokazim 😀 😝 ,asi ho viem dobre ochutit..

ja som spokojna aj ked zjem chlebik s prazskou sunkou,ci redkvickou,cibulkou...obcas pastetou,spisske parky,nemusim mat kazdy den varene..

nezjem ohrievane kurca na druhy den,ani rezne..jedine jedlo ktory moj by nezjedol je granadir,nepasuje mu ta kombinacia..tak som ho este nerobila,ale mne celkom chuti..

pancake ja ked robievam rezne,tak stale vyprazim iba tie co zjeme,ostatne obalene necham v chladnicke,a aj fasirky ci ine masko v trojobale..

manzel niekedy chcel len suchu stravu,varene nie..teraz opak.

pancake ma pravdu,na strave clovek najviac usetri ak potrebuje skrtit rozpocet

simonakrasna
22. apr 2012

ja chodim do prace,venujem sa dvom detom,aj sebe.aj moj muz nadava ze som leniva.podotykam,co sa tyka financii,cely nas zivot vratane hypoteky,vydavkov na det..auta financujem ja.aj tak mi muz nadava,ze som leniva..lebo v nedelu do obeda nejdem varit,ale idem s detmi von,alebo si otvorim knihu a nepecem rezne.neznasam domace prace ani varenie.do teraz som ako tak varila,hlavne koli detom,ale ked pocuvam nadavky aka som leniva...rozhodla som sa,ze varit nebudem.cez tyzden maju deti teplu stravu v skolke a cez vikend radsej vypadnem na chatu a budeme sa s detmi flakat cely den po horach,zastavime sa v miestnej restike a tu posratu ryzu s reznom si dame aj tam.ved muz je tak isto zdravy clovek,ma dve zdrave ruky..a to ze je zena na materskej znamena co...?ze lehni cely den a nnic nerobi?nech si to s nami muzi vymenia a ostanu na materskej..nie tyzden...nie mesiac..ale 3 roky...a ja si budem chodit do prace..pekne oblecena navonana....a dojdem domov..mam vyprate ozehlene navarene...a postarane o deti.tie casy su uz davno prec..ked je zena len vtedy dobra matka,ked ma vyupratane a navarene.ak som cely tyzden v praci...zda sa mi,ze je to predsa strata casu...cely vikend sa starat o poriadok a hrnce...ja som bud s detmi vonku..alebo si najdem tu hodinku dve pre seba...ano ano..aj na to mame aj my zeny pravo.su zeny co rano vstanu o 5 00.navaria,do 10 00 upracu...od 10 00 do 16 00 su s detmi vonku...potom utekaju domov zohriat chlapovi veceru a este ho vecer pomiluju...?poznate taku?ja nie...tak kocky..drzme sa...

slimstar
23. apr 2012

ked som mala 22 tak som nevedela poriadne uvarit skoro nic, postupne casom som sa naucila vela jedal. moj muz mi nikdy nerozpraval ze som leniva varit, ja varim vtedy ked mam chut, potom je to fakt dobre. nevyzaduje teplu veceru, sam si ju spravi a este mi povie ze si mam oddychnut, obaja pracujeme. Niekedy ani varit nemusim. aj my pomaha ked mame viac ludi na navsteve je to o porozumeni. 😉 zaujimave je ze som vobec nevedela varit ale ked prijde mama tak ta si aj dvakrat nalozi a pochvaluje si tak jej chuti. 🙂

pati6396
23. apr 2012

ahoj guza, ja neznášam varenie, mam k tomu odpor a robi mi problem urobit nieco aj pre deti. No musim... Ked som sama doma, tak ani nejem, alebo si dam len nieco kupene. Ked sme u svokrovcov, svokor casto rozprava co navaril a vravi mi recept, mne sa dviha zaludok. Mám na to taky nazor: len preto, ze som zena, este neznamena, ze ma musia bavit zenske prace. Ved ani vsetci muzi nevedia opravit zavady v domacnosti, no nie?...Drž sa, úplne ťa chápem. Kattum ti poradila dobre. :O))

katecameron
24. apr 2012

pripajam sa do klubu ani ja nenavidim varenie ale tak musím koli detom varit no niekedy mam taky odpor ze hruza a des uz som sa naucila varit vela jedal dokonca aj dobre mm povie ze to viem spravit leposie ako jeho mama 🙂 len proste varím s nechutou potom sa mi nie co nepodarí a ja som nervozna lebo deti furt vypytuju jest nieze by som im nechcela dat al je este len 11hodín a oni uz su hladne napriek tomu ze mali desiatu a ja skor ako o 12 obed nemam skoro nikdy hotovy 😝 😝 😝 😝 😝 😝 keby som nemusela nevarím nikdy