Niečo za niečo alebo vymeňme si veci!

dominica
9. feb 2008

Milé mamičky, neviem, či táto téma uspeje, ale vytváram ju preto, aby si tu mamičky mohli povymieňať nejaké veci, ktoré ich diaťatko nepotrebuje, poprípade niečo darovať.

Ja by som chcela fľašku Avent, viem, že bola pribalená k Nutrilonu a možno sa nájde mamička, ktorej bábatko papá Nutrilon a nepoužívajú takéto flašky. Samozrejme, že mám nejaké veci na výmenu, ale to asi cez IP.

Ďakujem.

letra
9. feb 2008

Ahoj 🙂 , je to perfektný nápad, pokiaľ to mamičky chytí, taktiež mám veľa vecí po dvoch deťoch, ktoré by som predala, alebo ešte lepšie vymenila....ale som z ke..

Veci do roka a pol...napr, izbová hojdačka, kočiare (hlboký, športový)...odsávačka mliečka...atď...nové čižmičky, a td...

ena
9. feb 2008

baby. ved na toto funguje bazar 🙂

dominica
autor
9. feb 2008

Som rada, že si nápísala a tiež dúfam, že to mamičky chytí.

Ináč na výmenu by boli bodynká Tesco 6-9 mesiacov, 3-6 mes., body Disney na dĺžku 35 cm, biela plachta do detskej postielky, deka biela 70x100 cm. Všetko je nové, nenosené.

dominica
autor
9. feb 2008

ale v bazáre sa nedá vymieňať a porozpisovať, čo by kto chcel, alebo áno, zdalo sa mi to lepšie takto, veď aj dm poukážky sa vymieňajú cez fórum

etuska
9. feb 2008

Dominica-super nápad.Ja mám doma napr. kooooopec nemeckých kníh,vacsinou romanov a su ako nove.Mal by niekto záujem????

dominica
autor
11. feb 2008

No, vidím, že to neuspelo...

etuska
11. feb 2008

Hmm,Dominica,tak si podme vymenit nejake veci aspon my dve 🙂

dominica
autor
11. feb 2008

etuška, ty si čítala nemecké knihy? Ja som z nemčiny za 9 rokov učenia totálny blbec a nedohovorím sa ani Ň 😀

pietra
11. feb 2008

dominica, mozno sa casom niekto prida. Mne sa to ako napad celkom pozdava, len nemam co menit

mirka414
11. feb 2008

ja by som strasne potrebovala nejake kreslielko dcerenke asi take nafukovacie,mate ho niektora alebo viete kde ho zohnat??a co zato??no mam macku co vela zozerie,ziveho ponika co potrebuje zahradu,manzela ale toho si nedam,svokra tiez nie...co ja viem ved sa dohodneme...

monkula
11. feb 2008

Mirka, ty máš poníka? 😲 😲 😲

etuska
12. feb 2008

Paráda 😀 -noooo,to by bola živá hračka 🙂 Ja som dnes prišla pre Mimi do školky a tam im cupital maličky biely psík 🙂 -sme sa smiali s ucitelkou,ze ake maju super "plysaky" 😀 😀

No ja mám na výmenu ozaj len tie nemecké knihy 🙂 .Veci po Miške predávam velmi málo,len to,čo ma omrzelo a nechcem to skladovat dalsich 200 rokov,no a nikto nepovedal,ze druhé bábo bude dievča 🙂

monkula
12. feb 2008

Etuš, ja nemčinu milujem ,len neviem, či by som zvládla čítať román v nemčine, asi nie... Až taká dobrá nie som... 😀 😀

mirka414
12. feb 2008

monkula ano mame ponika patril markusovi a teraz dcerke.je nadherny taka ziva atrakcia 😀 .skusim najst fotky,kde je s dcerkou inak mi to zmazu 😠 mame aj tucnu mackua zajacov a chceli by sme aj psika...take male zoo 😀