Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
22. sep 2009

som zvedavá čo všetko nafotili a ako bolo,ale určite super,ako inak 🙂

laurinkadanielka
22. sep 2009

dik ešte tam nejake pridam s fotaka no aj ja som zvedava 🙂 dnes sme boli v cirkuse bol vo vedlajšej dedine taky maly cirku mala sa tam rozplakala ked zbadala šaša 😒 bola tam opica kozy hady a leguan a taky velky had až ma striaslo 😠

linka
22. sep 2009

v cirkuse som nebola ani nepamätám,už ma ten stereotyp nebaví,nič len práca,domov,na nákup,postarať sa o domácnosť,no to je život 🙄

laurinkadanielka
22. sep 2009

to ti verim aj ja som to dlhe roky preživala je pravda že to dieta to zmeni cely kolobech dočkaš sa aj ty 🙂 niekedy by som to vratila spet ale to len tak 😉

linka
22. sep 2009

ako dlho si čakala na dcérku? 😉

laurinkadanielka
23. sep 2009

no chodili sme spolu 4 roky potom sme sa zobrali a babo hned nechcel potom ano ale polroka sa nedarilo a potom sme boli na dovolenke v Tatrach a tam sa zadarilo 😉 keby bolo podla mna možno by Laurinka mala surodenca 😉

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

ahojte babenky už sme tu bolo super aj ked nám občas sprchlo malému sa more velmi páčilo dám aj fotočky len sme prišli o 3:00 , ešte dobehnem no ako ste sa snažili ? no moc ste tomu nedali 😀

laurinkadanielka
24. sep 2009

no linka mala pravdu že nas vyhrešiš 😒 no konečne ste doma už sa po tebe pytali aj na babatka s banoviec

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

veru veru ste sa nesnažili júúúúúúúúúj ja to teraz nedobehnem ☹ mám prania a prania 😅

linka
24. sep 2009

no vitaj cestovateľka naša,nahádž to do práčky a rozprávaj ako bolo 😵 😀
Danka a manžel ešte nechce druhé bábo? 😉

laurinkadanielka
24. sep 2009

nie nechce mame trošku problem s byvanim ved uvydime 😉

laurinkadanielka
24. sep 2009

luci super foto 😀 😀

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

ahoj luci bolo super moj muž zistil že má syna a to dosť mrchávého 😀 tu sním nieje a tam bol s neho hotovy aky je mrchoš a výmyselník 🙄 aj mu vyletel z vane 😒 inak som si užívala to ,že nemusím variť ,prať a upratovať 😎 a celková zmena prostredia urobila svoje ,vzduch bol fantastický a more krásne hotel ušiel a strava bola tiež fain malému sa páčilo a to je hlavné a ešte ,že sme boli zdraví 😎

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

a mrcha prišla 20 alebo 21 🙂

laurinkadanielka
24. sep 2009

luci už si poprala 😉maly je strašne zlaty
🙂

linka
24. sep 2009

Lucka malý je zlatý,taký malinký brucháčik 😀 🙂 to ti verím,že úplne iný vzduch a všetko ostatné,hlavne že ste vypadli z domu a odreagovali sa od dennodenného stereotypu 😉

laurinkadanielka
24. sep 2009

a ty čo niekam nevypadneš tieš 😉 na dovolenku alebo na vylet

linka
24. sep 2009

lebo nám to zatiaľ nedovolia rod.problémy 😉

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

ahojte už ani sušiť nemám kde zajtra pokračujem v praní 😒 maly ešte nespí ma režim má dovolenkoví 😕 do 23:00 na disco a potom sme spali aj do 9:-10:00 no mám to ja ditko teraz sa hrááááááá 😝

linka
24. sep 2009

aký bol let?

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

tam sa letelo dobre 🙂 bolo nás 30 v celom lietadle sranda a maly spal ,ale teraz z Mallorky vystrájal ja čert 🤐 som myslela že nás vysadia počas letu 😠

linka
24. sep 2009

čo také robil? 😨

linka
24. sep 2009

ste si priniesli aj nejaký suvenír? 🙂

linka
24. sep 2009

tak ja idem,ráno vstávam,dobrú nôcku 😔

luciankasebastianko
autor
24. sep 2009

luci ako vždy všade bol všade vyliezol stále plakal lebo sa mu nepáčilo ked bol pripútany atd. a priniesli sme kopu vecí :magnetku šiltane s nápisom mallorka tričká stanko košelu a ja set bižuterie 😉

laurinkadanielka
25. sep 2009

ahojte čo luci poprate?aj uschnute?dnes je fajn vetrik no naša sa naučila už spať len raz denne 😉 a mame aj my tatru musim hu odfotiť 😉

luciankasebastianko
autor
25. sep 2009

ahojte 🙂 danka ešte stále periem a suším a skladať a žehliť budem ,ešte tyžden 🙄 maly je mrzuty 😕 neviem či to sú zubky alebo ho niečo obchádza 😒 Lucka dnes som si všimka, že Alenka čo sem začala písať čaká druhé babo je v 7 tt a tuším aj spomínala že by xeli 😉 tak nech sú zdravučky 🙂

linka
25. sep 2009

ahojte,fuj,je mi nejak blbo,na tycku 😲 teraz som prisla,bola som kamoske pomoct robit tortu 🙂 a zajtra si manzel vymyslel,ze budeme na zahrade robit gulas 😠 nechce sa mi.

luciankasebastianko
autor
25. sep 2009

ahoj luci prečo nechces robiť guláš ved to je fain aspon nemusíš variť a na záhrade si aspon užiješ ešte slniečko 😕 moj muž znova maká na plné obrátky 😒 malý zaspal len teraz 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre