Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
29. sep 2009

ona je inak krava 😠 ja ju moc nemusím

laurinkadanielka
30. sep 2009

to maš pravdu aj ta sestrička bola o ničom 😠

laurinkadanielka
30. sep 2009

ozaj luci a čo žaludok už maš v poriadku 😉

luciankasebastianko
autor
30. sep 2009

ahojte luci píšem ti apsenciu 😀 čo porábaš ? ja stále behám s malym on sa nevie zahrať sám 😔 no možno časom 😝

laurinkadanielka
30. sep 2009

no naša sa hra sama pekne skače tu po baliku s plienkami liepa sa po stoličke a šup na postel a že pekne je to taky zhomboš 😉 a uško ma už pene aspon dobru mastičku nam predpisala 😉

luciankasebastianko
autor
30. sep 2009

super dadka teším že ste už o.k. maly spí hurá idem porobiť niečo na PC mail a tak 😉

laurinkadanielka
1. okt 2009

luci čo je s druhou luckou ked tu už davno nebola ☹

luciankasebastianko
autor
1. okt 2009

ahojky dada ja fakt neviem, dúfam že je o.k a nechytila neakú salmonelu a lebo čosi 😔

laurinkadanielka
2. okt 2009

luci ja si myslim že je len v nemocnici ked sa neozyva ved uvydime dufam že to neni nič važne ale sme v napeti 😔

luciankasebastianko
autor
2. okt 2009

noo tak už sa fakt bojím čo je snou a možno má len pokazeny net 😕

linka
2. okt 2009

ahojte dievčatá,to som nechcela,aby ste sa o mňa báli,ste zlaté a teraz ten dôvod-niečo na mňa prišlo,nádcha spolu s horúčkou,tak som sa snažila ležať,PN neprichádza do úvahy,tak som to riešila takto po domácky,síce nie je bohviečo chodiť s teplotou do práce,ale mám na výber 😔 dúfam,že zajtra bude už len lepšie 😉
ako sa inak máte? a čo deťúrence? 🙂 tak dobrú,ozvem sa 🙂

laurinkadanielka
3. okt 2009

ahoj no konečne si sa ozvala no bali sme sa o teba 🙂 a skore uzdravenie

luciankasebastianko
autor
3. okt 2009

uffff som rada že si o.k 🙂

luciankasebastianko
autor
3. okt 2009

Luci ,oslabená imunita no neviem som zvedavá či dostaneš mrchu aj tento mesiac 😀 ja som dostala takú chrípku ked som bola tehu 2 tyždne, že tákú som nemala cely život 😒 brala som aj antb. 😕

luciankasebastianko
autor
3. okt 2009

ahojte dada čo idete prerábaťr strechu? maly sa má dobre dnes ani tak velmi nejedoval 😀

linka
3. okt 2009

ahojte 🙂 ,Luci to vážne si mala chrípku,ked si otehotnela?no počula som,že stáva sa,lebo imunita je oslabená,ale u mňa to tak asi nebude,brucho bolí pekelne a hlavne na pravej strane,si užijem asi pri tejto mrche,ked už tak skoro dáva o sebe vedieť 😠 a dnes sa ešte necítim,žeby som hory prenášala,drží sa ma to stále ☹
čo varíte zajtra? 😉

laurinkadanielka
4. okt 2009

ahojte no to si svokra vymyslela so strechou ja o tom ani poriadne nič neviem a čo varime ako každu nedelu vari svokra ja mam aspon nedelu pokoj 😉

linka
4. okt 2009

ahojte,ako sa dnes máte a čo ste robili?
my sme boli na návšteve u svokrovcov a už sme doma,no neviem,ale nejak sa mi to zdravie nelepší,cítim sa jak leňochod ☹ čo som si navarila na obed,to som si ani nezjedla,trochu som poďobala a toť vsjo,tá choroba vie teda pokašľať chute 😖

laurinkadanielka
4. okt 2009

ahojte my sme boli doma len tak sme polihovali a blaznili sa 😉 lucka mala si pekne doma ležkať aby si skoro bola fit 😉

luciankasebastianko
autor
4. okt 2009

ahojte babenky my sme dnes pracovali okolo domu no boli sme aj v kostole bolo podakovanie za úrodu a ja som tiež prispela na výzdobou tak som chcela vidieť ako to to naaranžovali 😀 a boli sme u mojej babky ,lebo je nešťastná ked nevidí malého tyždeň 🙂
luci ja som mala takú chrípku ,že som muža v noci budila ,že mi je zle skoro som odpadla odmerala som si teplotu a mala som cez 39 C som šťastná ,že maly je zdraví lebo fakt to bola silná viroza 😕 som ani chodiť nemohla no strašné fuj už to nechcem zažiť 😠

linka
5. okt 2009

ahojte mamičky 🙂

dnes bol dlhý deň,najprv v práci a potom doma,manžel kosil,tak som musela pomáhať aj s nádchou 😒 ešte sa ma drží,ale dúfam,že už nie dlho 😀
Luci a čo obsahovala tá výzdoba? 😕
Dani nedá sa,manžel je bez práce,tak sa musím obetovať ☹

luciankasebastianko
autor
5. okt 2009

ahojte maly už spí tak ešte varím zajtra ma muž zobere do kupelov sa teším mamina príde strážiť drobca 😝 luci tak muž je doma a ty chorá a unavená z práce mu pomáhaš ? 😠 tak to nieje fééééééééééér 🤐

luciankasebastianko
autor
5. okt 2009

a výzdoba robila som patričky z bukvíc a šípok 😉 a ešte obrázok z eucharistiou z obilia a maku kukuričky hrášku a ták 😀

linka
5. okt 2009

Lucka prepáč,ale vždy ma vie pobaviť to,že večer varíš,chudinka moja,prepáč 😀 😵 čo varíš?
aj ja chcem ísť aspoň na masáž ☹
ty si ale šikovná,keď tak pekne aranžuješ 😉 a kde máme Dadku? 😕

linka
5. okt 2009

zatvárajú sa mi oči,tak ja idem,dobrú noc 😵

luciankasebastianko
autor
5. okt 2009

no lucinka vidíš čo ťa čaká a to je ešte ten lepší prípad ,lebo zaspal o 20:00 a možem varíť ,ale ked je hore do 22:00 🙄 tak ani to nespravím piekla som kura na Kg soli a ryžu maly to miluje a ešte čerešničkoví kompotik 😝
http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=1...
aranžovala som z tekvíc 😀 a luci pridaj aj ty neaké foto dom seba muža záhradku a tak 😀 prípadne Kromachy 🙂 Dobrúúúúúúúúúúú a dadka má doma muža tak sa venuje 😀 😀 😀

linka
6. okt 2009

ahojte,pridám pridám,ale musím pofotiť,keď sa mi bude chcieť 😉 pekne si naaranžovala a to máš vonku?

laurinkadanielka
6. okt 2009

ahojte vobec my nešlo načitať stranku no skoro chodim buvať mala celu noc buntoši luci kojiš ešte ja už idem odstavit lebo mala je stale v noci hladna zajtra idem nato uvydim ako to dopadne 😒

linka
6. okt 2009

ahoj dadka,stránka asi nešla celý deň 😉

linka
6. okt 2009

tak ja idem ešte k tv a potom do postele,ráno zas do práce 😖 dobrú noc 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre