Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
11. okt 2009

vyskúšaj a daj vedieť 😉

laurinkadanielka
12. okt 2009

ahojte no dnes som malu odstavila a pekne sa chytila na flašku tak cucala 🙂 no uvidime ako to pojde dalej trošku ešte pitala cici ale som jej povedala že neni aprestala myslela som že bude rev ale zatial ok 🙂 uvidim aka bude noc či sa už konečne aj ja vispim 😉

luciankasebastianko
autor
12. okt 2009

super dadka aj máš aj nejaké lieky na zastavenie laktácie ? 😕

laurinkadanielka
12. okt 2009

nemam dam si metovy čaj a obviažem sa na noc tabletky nechcem že byva po nich zle a mala sa my zobudila a beha ako keby bolo rano idema trafiť a ja som si myslela že bude dlhšie buvať zajtra mažem bradavky niečim

luciankasebastianko
autor
12. okt 2009

skús aj šalviovy čaj 😉

laurinkadanielka
13. okt 2009

luci a ako preživate s malim tieto škarede dni no my sme boli dnes len chvilu vonku s tym čajom ešte počkam lebo mala papa aj cici aj flašku no dnes hu tu nahanam včera pekne spala od stvrť na jedenast do tretej no uvidim či večer niečo do nej dostanem neska som si natrela bradavku citrodekom až vrieskala ale tolko to oblizovala už potom bolo dobre bude to ešte zdlhave ale vydržim ide my hlavne aby sa v noci nebudila 😉

luciankasebastianko
autor
13. okt 2009

ahojte danielka dúfam že to zaberie a prestane sa budiť 😉 a bola som na nákup a ták inak ráno sme boli chvílu na prechácku ,ale fúkalo tak sme sa hned vrátili ☹

linka
13. okt 2009

ahojte,no už nám začala zima a môj mužík nemá vetrovku na zimu,lepšie povedané má,ale už stokrát na nej zašívané vrecká,lebo ich vždy natrhne,keď do nich pchá ruky a vyzerá už hrozne 😖

luciankasebastianko
autor
14. okt 2009

ahojte to je počasie 🙄 zima a moje dieťa sa ide doma zblázniť a to sme boli 2x vonku na 30 min 😅

laurinkadanielka
14. okt 2009

no to je a my ideme piatok na oravu k babke až do nedele a tam je pol metra snehu to bude gulovačka 🙂

luciankasebastianko
autor
14. okt 2009

super dadka akurát kamoška s Liptova písala že už tam napadlo 20 cm dúfam že niečo príde aj sem l,ebo po blate to mojho syna velmi teší 😖

laurinkadanielka
15. okt 2009

no dnes sme kupili oteplovačky a bundičku je taky mali snehuliak potom ked prideme hodim foto tak sa majte pekne 🙂

luciankasebastianko
autor
15. okt 2009

ahojte super dadka tak už nezamrznete 🙂 a šťastnú cestu prajem 😉 a čo luci mate sneh ? 😕

linka
15. okt 2009

ahojte,sneh nemáme,roztopil sa ešte vo vzduchu,lebo bol s ďažďom 😖
Dadka nám odchádza na Oravu,tak si to tam užite 😉
Luci čo máte nové,malý poslúcha? 🙂
idem spať,lebo ráno vstávam,nám vymenili smeny a v nedeľu asi do nočnej ☹ papa

luciankasebastianko
autor
16. okt 2009

ahoj lucka no nové mame to ,že moje zladko je choré mame zapal priedušiek 😠 a ešte nebol chory a hned mame ATB ☹ a sirupček a všeličo aj ditiaden aby mu odpochla trubica no strašnéééééé a niečo berie aj mňa tak sa idem liečiť maly behá, lieha ako keby mu nič nebolo ,ale už spí 😵

linka
16. okt 2009

ahoj Luci,tak skoré uzdravenie vám obom prajem ☹ hnusné počasie je a samé vírusy potom prevládajú 😠 mňa zase chytala nádcha ale potom prestala 😕 ja ešte dokukám tv a pôjdem spať,ráno do práce ☹

luciankasebastianko
autor
18. okt 2009

ahoj luci no včera som bola total k.o ani PC som nezapla ☹ riadne ma to draplo maly je o.k stále vymyšla akurát že brachce jak strary hrniec 😒 no dúfam že to prejde lebo doma to nemôžme vydržať už by isel von a ja tiežžžžžž 😅 tak prajem ti peknú služnu večer , robila som perkelt fakt sa podaril velmi dobry bol mnam 😝

linka
18. okt 2009

ahojte,Lucka to ma mrzí,že ste takí chorí,už nech ste ako rybyčky 😉 a dnes nejdeme do nočnej,až budúcu nedeľu,to bude,zase zvykať na nočné ☹

laurinkadanielka
18. okt 2009

ahojte už sme doma bolo super aj snehu vela mala si ho užila len sane nemali ked bude čas hodim foto luci to je zle že ste chori tak skore uzdravenie a moc ste toho nepopisali

luciankasebastianko
autor
18. okt 2009

dada nevládzem ani písať ,ale oproti včerajšku je to lepšie 🙂 super ,že sa vám páčilo 😀 luci tie nočné ti fakt nezávidím 😖

luciankasebastianko
autor
19. okt 2009

ahojte baby som tu trochu upratovala no strach ked je stále doma čo tu narobí bola som u doktorky ,lebo ATB nám urobili bolančku na ritulke je to skoro ako zaparená ritka ,ale ovela horšie a sposobili to kvasinky aj napriek tomu že papá aj probiotiká má to strašné a véééééééééélmi ho to bolí ked sa vyciká alebo vykaká tak velmi plače ,prebalujem skoro stále máčame v repíku natierame canestenom a pláčeme a plačeme a niekedy už by som aj ja 😔 ale dychanie je čistejšie tak aspoň niečo, ale ešte do konca tyždna ATB

laurinkadanielka
20. okt 2009

ahojte no to ste teda chory tak sa skoro uzravte a kde ste sa nakazili chorobou my tieš trošku kychame tak sa čajujeme a vitaminujeme 😉

laurinkadanielka
20. okt 2009

a s druhou luckou je čo?

luciankasebastianko
autor
20. okt 2009

ahojky lucka musí tvrdo makať ☹ asi aj 12 a potom nočné a ešte aj variť no má toho vela 😔

linka
21. okt 2009

Ahojte,no makám a poriadne jak taký blázon,bez voľných víkendov a začíname nočné,to bude boj ☹
a vy ako? deti počúvajú? 😉

laurinkadanielka
21. okt 2009

ahojte no neposluchame taka je mrchava a jedovata mlieko vipije len večer ale budi sa v noci ale nie tolko 😉

luciankasebastianko
autor
21. okt 2009

Ahojky no moje dieťa neposlúcha ako vždy ,ale v noci prespí 😅 aspon niečo akúrát že chodí spať až teraz 😔

luciankasebastianko
autor
22. okt 2009

no kde ste babule ? ja varím 😖

laurinkadanielka
23. okt 2009

ahojte no ako je malemu už je to lepšie rano ste išli asi na kontrolu 😉

lucia.
23. okt 2009

ahojte aj ja som lucka😀🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre