Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
16. nov 2009

ahojte no ano mala my potom zaspala aj som pozerala či ste tam neni v parku som vas nevidela tak zajtra na seba možno narazime 😉

luciankasebastianko
autor
17. nov 2009

ahojky no kde mame tretiu mušketierku ? 😕 dadka pekne si to uži zajtra u babky 😀 my ideme plávať sa teším

laurinkadanielka
17. nov 2009

ahojte no užijeme aj vy to plavanie 🙂

linka
18. nov 2009

čaute žienky,nejak nemám čas sem chodiť,jednak mám nočné,som unavená,podráždená,robota doma stojí,už nech sú vianoce,že trochu oddych a hlavne to voľno a božská pohoda,neviem sa už dočkať 😵
a vy ako? čo máte nové? darčeky máte? ja ešte nie 😅

linka
18. nov 2009

dnes ideme k svokrovcom,idem svokre farbiť vlasy a má pre mňa vianočné obrusy,ja som maniak do obrusov,tak sa teším 😀
čo dnes varíte? my máme od včera,šošovicový prívarok a k nemu fašírku 😝

laurinkadanielka
18. nov 2009

ahojte my sme u babky tak sme jedli tam faširku zemiaky nemam ešte nič 😉 asi sobotupojdeme niečo pozret alebo budem kupovat ako vždy na poslednu chvilu ale my už mame o jeden darček postarane naš tatino bude asi bez prace 😒 maju prepustat cely zavod zavret

linka
18. nov 2009

Dadi tak to mi je ľúto,viem čo prežívate ☹

luciankasebastianko
autor
18. nov 2009

ahojte dadik to je mi luto snad si niečo najde 😔 luci aká krásna nevestička 😉 a darčeky mám neaké drobnosti a malému pultik s naradím 😀 😀 kozmetiku

linka
19. nov 2009

ahojte 😉

Luci ďakujem,to vieš nudím sa,tak mením fotky 😀
čo dnes varíte? my sme teraz dojedli,robila som palacinky a paradajkovú polievku,mňam sme si pošmakli 😝 😀

linka
19. nov 2009

žienky chcem sa spýtať,nebrali ste niektorá teraz niekedy mobil na paušál? mne pomaly končí viazanosť a neviem aký si vybrať,teraz mám sony ericsson a som s ním spokojná,ale chcela by som vysúvačku 😉

laurinkadanielka
19. nov 2009

ahojte neviem ti poradiť ja mam nokiu a som spokojna ale teraz hu mam pokazenu mala my hu pokazila displej a nema my hu kto dat poravit musim to stihnut pokedy je zaruka ja som robila cestoviny s parkom a nivom syrom 😉

luciankasebastianko
autor
19. nov 2009

ahojte Luci ja mám večko LG ale už by som si asi ozaj kúpila vysúvačku aj mne končí 13 decembra viazanosť ale zatial mi funguje na 100% a teraz tie paušali nič moc 😒 tak si nezoberiem nič 😠 a robila som nadievku s ryžou
a malému rybku 😝 a na tie palacinky sa už tiež chystám ale to chce čas a klud a to pri mojom dieťati nehrozí 🙄

luciankasebastianko
autor
19. nov 2009

a zajtra ideme plávať a prídeme okolo obeda takže bude niečo rychle _ volské oko + hranolky 😀 a drobcovi ostala rybka

linka
20. nov 2009

ahojte,Luci veď práve,že nič normálne nemajú v ponuke a aj keď majú,tak horšie jak mám teraz 😖 buď počkám alebo investujem aj 60eur 😅

linka
20. nov 2009

a hranolky a volské oko mám rada tiež 😀

luciankasebastianko
autor
20. nov 2009

ahojte baby no dnes som prežila des a hrúzu 😔 ked sme išli z plávania zobrala som muža z dielne nech sa postará 😅 o malého zatial spravim obed robila som iba hranolky a volske oko a muž pustil sa popri tom
do skovavania hadice a zastavoval vodu tam kde je prípojka vody do domu je to taká šachta ked som sa pozreka maly zametal uplne inde tak som ho ani nehrešila že si to začal práve teraz no a ked bolo jedlo hotové malému som ohriala rybku išla som ich zavolať už som držala klučku na okne a vtom som videla ako moja láska zletela do tej šachty (muž bol tiež nad šachtou ale z opačnej strany a našmu synovi stačila sekunda)
ja prestrašená to sa nedá ani opísať som vyskočila cez okno (to sa mi vtedy zdala najblišia cesta) muž ho práve vytiahol s tej 1,70 m šachty kde sú rozne trupky a nebezpečné veci ( ja s jednou papučou druhu som stratiala ked skákala 😅 aj kvetinaáč som rozbila 😅 ) som si ho zobrala už plakal ale na moje aj mužovo prekvapenie bol cely a zdraví ale ja som ručala a triasla ešte dlho som ho sledovala či nemá niečo zlomené či dobre chodí či nebude zvracať ked sa naje a on sa len rehotal a vystrájal a to padol na hranol ktory tam bol ani hlavičku si neuderil ale povievam som myslela že budem vdova a muža rovno zabijem 😠 😠 😠 😠 😠 😠

laurinkadanielka
20. nov 2009

ahojte luci to je strašne až mam zimomriavky ale hlavne že je v poriadku a my sme vas čakali na ihrisku bol tam aj riško ale mala tam plakala bola mrzuta hadzala piesok po riškovi 😉

luciankasebastianko
autor
20. nov 2009

ahoj dada sme sa boli aj my prejsť okolo 14. 00 asi ste spali a potom zaspal a spal až do 16 .00 😀

laurinkadanielka
20. nov 2009

no obišli sme sa my sme tam boli tak do trištvrte na dve nespala ešte zalomy o pol osmej ako včera

linka
20. nov 2009

no Luci tak to bolo strašné,na tích mužoch sa niekedy fakt spoľahnúť nedá,oni sa radšej budú venovať nejakej činnosti ako vlastnej rodine 😠 😠 ☹ ale hlavne,že je v poriadku 🙂

linka
20. nov 2009

už tak skoro nebudem meniť fotku,nemám za akú 😀

luciankasebastianko
autor
20. nov 2009

luci aj mne by si mohla vymeniť ja tam mám stále tu starú 😒

luciankasebastianko
autor
20. nov 2009

no už mám novúúúúúúúúúúúúúúú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

linka
21. nov 2009

ahojte,ako trávite sobotu? ja som nedávno vstala po nočnej,bola tento rok chvalabohu už posledná 😎 boli sme v tescu na nákup,čakám kým sa upečie pizza,lebo variť sa mi nechce a potom trochu upratať 😖
Luci aká pekná fotka 😀

linka
21. nov 2009

malý sa má ako? 🙂

laurinkadanielka
21. nov 2009

ahojte no my sme nutri vonku je tak surovo pozerame telku a tak ja som robila pečienku a polievku zeleninovu a zajtra bude čina

linka
21. nov 2009

ahoj Dadi,ja na zajtra varím kur.polievku,zemiaky a rezne 😝 mňam 😀

linka
21. nov 2009

a asi upečiem aj jablkovú bábovku 🙂

luciankasebastianko
autor
21. nov 2009

ahojte no my sme boli vonku asi 2 hodky maly prišiel jak svinka 😠 sme hrabali listie a taak 😝
piekla som kura a karfiolovú polievku a zajtra asi tiež niečo upečiem ale to podla toho ako sa vyspím 😅

linka
22. nov 2009

ahojte,ako trávite nedeľu? ja už konečne sedím,doobedu som varila plus piekla bábovku 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre