Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
22. nov 2009

ahojte my sme u babky tak tu trošku odychujem maju malich havkov tak mala tam stale beha 🙂

linka
22. nov 2009

jéj malích havkov a aká rasa? aj ja by som chcela havina 😵

laurinkadanielka
22. nov 2009

oranžovy špic a my mame šicu to mame v nutri mala mu len zle robi

linka
22. nov 2009

ťahá ho za chvostík? 😀
a kde máme Lucku? 😕

luciankasebastianko
autor
22. nov 2009

ahojte už som tu boli sme v BN u babky a po nákupoch 🙂

linka
22. nov 2009

a čo ste pokúpili? 😉

luciankasebastianko
autor
22. nov 2009

papať a záclonky do spálne plienky a vštko čo treba no cca 85 € fuč a nič moc 😖

laurinkadanielka
23. nov 2009

ahojte no dnes je ale počasie no taha ho aj za chvost uši a tak 😉 aj kočiarikom ho nahana

linka
23. nov 2009

ahojte 😉
Luci a záclony aké? aj na záclony som maniak 😀 😅
Dadi no to počasie je na zabitie,nič sa mi nechce a to idem ešte do práce 😖

laurinkadanielka
23. nov 2009

no to ti verim ani ja som nemala rada poobedne a kde pracuješ s čim ja som robila v jednej firme žehlili som aj šila ale šitie ma nebavi

linka
23. nov 2009

robím na montážnej linke finálnej,kde vyrábame hotové výrobky a ešte k tomu v stoji,takže tak,ale čo už musím vydržať,nič iné nie je,veď to poznáš 😒 a ty si krajčírka? ja som vyučená,tiež ma nejak šitie nebaví,iba vtedy keď treba niečo opraviť alebo podšiť,ale inak nešijem 😉

linka
23. nov 2009

tak ja idem sa najesť a pomaličky sa chystať,tak sa majte,pekný deň 🙂

laurinkadanielka
23. nov 2009

ano som vyučena krajčirka ale po materskej sa tam už nevratim ide to tam dolu vodou muž si už hlada robotu hadam sa mu niečo podari dufam 😉

luciankasebastianko
autor
23. nov 2009

ahojte luci také smotanové no uvidíme kedy ich zavesím 🙂 dada držím palce nech si tatik najde dobrú prácu a ty sa neponáhlaj do práce ved ešte druhé 😀

linka
23. nov 2009

Luci ja na tvojom mieste by som už zavesila,lebo ja sa neviem čakať,keď mám niečo nové 😀 a cestou do práce som kúpila tkaný koberček k linke smotanovo-oranžový,je krásny 😵 niekedy už vyfotím tú našu chajdu 😀

luciankasebastianko
autor
24. nov 2009

😅 ahojte dobre luci lodfoť ,lebo dnes dávali krompachy no tu tmavšiu časť obyvatelstva strasnéééééééééééé

linka
24. nov 2009

ahojte,Luci a čo také dávali?? ja som poobede v robote,tak nemám šajnu 😕

luciankasebastianko
autor
25. nov 2009

ahojte robili raziu na čiene pripojenia elektriky 😝

luciankasebastianko
autor
25. nov 2009

tu su fotky nové aj s dadinou malou laurou 😀
http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=1...

laurinkadanielka
25. nov 2009

luci super foto 🙂

laurinkadanielka
26. nov 2009

ahojte luci aj ste boli dnes na ihrisku zajta sa stretneme až bude pekne a mali ti včera zaspal ked ste išli domov naša buntošila v noci vypravala zo sna asi sa jej snivalo ako sa hrali na ihrisku furt sa mrvila 😉

luciankasebastianko
autor
26. nov 2009

ahojte 🙂 no dadka bola som aj riško bol 😀 a maly spal potom asi hodinku 😵 už bol unaveny a vieš prečo sa mala budila na tej fotke kde sa tulkajú jej maly stúpal po čižmicke možno sa jej zasnívalo 😀

linka
26. nov 2009

Ahojte,pred hodinou som prišla z práce,tak som ešte trochu zapla pc 😅
ako sa máte? ja ešte zajtra a konečne víkend a v sobotu chcem umyť okná,tak dúfam,že nebude pršať 😠
dobrú noc 😀

luciankasebastianko
autor
27. nov 2009

ahojte luci tie okná ani nespomínaj lebo ma rachne neviem kedy sa k tomu dostanem 😲 a inak pekny víkend

linka
28. nov 2009

ahojte,to čo to? kde ste? 😕 ja už konečne sedím,som umývala okná,najprv sa mi nechcelo,ale zrobila som a mám pokoj a od noci mi je na prd,mám nejakého parazyta v sebe,bolí ma žalúdok a preháňa ma ☹ ale hlad stále mám 😀

laurinkadanielka
28. nov 2009

ahojte my sme boli u našich na zabyjačke pred chvilou sme prišli okupala som malu a už buva to bola ale zabyjačka ujo mesiar si pomlel prst trochu sa popilo a tak tak moj muž bol s nim na pohotovosti mala bola mastna až za uškami všetko miešala vodu vylievala bundičku jej ani nedoperem 😉

luciankasebastianko
autor
28. nov 2009

no ahojte teraz sem aj budeme chodiť ked sme na fb 😀 😀 😀 ale jasne luci tie okná ti závidím aj ja chcem už mať pokoj a vešať ozdoby 😀
dada tak mala riadne pomáhala 😎

linka
28. nov 2009

Dadi pomle prst?? chudák,ako mu je? 😨
Luci no tie okná aj ja som rada,ešte kuch.linku vyumývať,kúpelňu a potom už len také upratovanie ako každú sobotu 😉

linka
28. nov 2009

a takú zabíjačku by som si dala napr. grejzupu či ako sa to píše s krvou mňáááááááám ani nedýcham 😝 😝 😝 😀

laurinkadanielka
29. nov 2009

no je mu dobre zašili mu to to len kusok si pomlel no ale dnes varim činu lebo muž moc nelubi zabyjačku ale ideme teraz odniest segre do trenčina vyslušku a pozret trochu nejake darčeky

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre