Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
9. dec 2009

ahojte tak mala je chora ma sopliky tak ideme doktorovi a hadam aj na nejake nakupy

linka
9. dec 2009

ahojte,tak sestra má po operácii,našli jej endometriozu a tá cysta,no otras,povedala,že nikdy viac už do nemocnice nejde ☹ ktovie do kedy si ju nechajú,ale počítam,že asi do pondelka 😒
no a tie nočné.nemala som mať,ale tam to je jak u bláznoch,raz povedia tak a raz tak 😠

laurinkadanielka
9. dec 2009

ahojte u doktorky sme neboli kupila som nasivin a uvidim ako bude luci že ste boli na ihrisku no my von nepojdeme aby sme vas nenakazili dnes sme boli na nakupoch malej som kupila televizor taky valec na gulanie domček taky ako stan magnetky a nejake oblečko ja som si kupila len nohavičkya muž zateplene nohavice 😉

luciankasebastianko
autor
9. dec 2009

ahojte my sme dnes boli na očkovaní a dopadlo to celkom dobre 😅 dada vieš že vaneska je v nemocnici 😕 vraj obojsrany zápal pluc a v nedelu jak skákala 😒 a vraj bola pre nú sanitka a možno je tam podozrenie na H1N1 ale to sú len také lehocké keci si myslím 😅

laurinkadanielka
10. dec 2009

ahojte luci už to viem muž my volal s roboty ale tomu moc neverim kde by sa tym nakazila až som sa nalakala

luciankasebastianko
autor
10. dec 2009

ahojte babenky maly už spinká stary ešte pracuje 🙂 a ja musím toho tolko postíhať na PC 😀

laurinkadanielka
11. dec 2009

ahojte luci aj si dnes niečo kupila my sme boli u doktorky mala neni chora len tie sopliky ale dala jej sirup a boli sme aj v to kupila som si teplakovu malej svetrik a čiapku prenu mam už všetko aj pre ostatok rodiny 🙂 luci a pre vanesku nebola sanitka a zajta už pride domov

luciankasebastianko
autor
11. dec 2009

ahojte no dnes som nakoniec bola len plávať a nebola som v trenčine ako som mala v pláne 😔 ale aj tak som rada o 15 sme boli na ihrisku no maly sa tam vyválal jak také prasiatko 😠 no luci tuším ťa tie nočné riadne vyčerpávajú chuda moje už ani sem nechodíš 😔

luciankasebastianko
autor
12. dec 2009

hálooooooooooooooooooooooo dnes som tu mala návštevu dedkova sestera tu bola doniesla kopu hraciek a potom som bola u babky zajtra ideme do suny a k mamine na obed 😉
Luci ´všetko naj k menináááááááááááááám cmuk 😀

linka
12. dec 2009

ahojte,Luci aj tebe všetko naj prajem 😵
dnes sme boli v KE,kúpili sme to zrkadlo,wc dosku a ešte nejaké blbosti čo nestoja za reč 😀

laurinkadanielka
13. dec 2009

ahojte všetko naj naj naj k meninam vam prajem 🙂 a pochvalte sa čo ste dostali od vašich polovičiek 🙂

luciankasebastianko
autor
13. dec 2009

ahojte dakujem 😀 a dostala som saunu a už sa aj chystáme tak sa teším 😀 peknú nedelu

linka
13. dec 2009

čavte,tak ja som dostala od miláčika peniažky,zajtra sa ide míňať 😀

norik1
13. dec 2009

Lucky vsetko naj naj 😵

linka
13. dec 2009

norik ďakujeme pekne 😵

nevestinka2010
13. dec 2009

Svata Lucie - noci upije a dne neprida... tak jen to s tim dnesnim nocnim upijenim neprehnat, zitra je vsedni den 😀
vsem Luciim krasny svatek!... od Lucie 😉

linka
13. dec 2009

ďakujeme 🙂

baby poraďte čo máme kúpiť pre svokrovcov pod stromček 😉

luciankasebastianko
autor
13. dec 2009

dakujeme aké milééééééééé 😀 no ja už idem spať 😵

laurinkadanielka
14. dec 2009

ahojte luci ja som svokre kupila vonavku a lak na vlasy ona si moc starosti nerobi pre nas na vianoce tak ani ja tento rok mojej mamine sa skladame so segrami na plavky a otcovi som kupila kvalitnejšie trenirky 😉

luciankasebastianko
autor
14. dec 2009

ahojte my sme kúpili svokrovcom CD radio stáré sa pokazilo 😉 a mamina dostane fotorámček

linka
14. dec 2009

ahojte,tak ja fakt neviem,rozmýšľala som aj nad vitamínami,čo poviete? 😅

laurinkadanielka
15. dec 2009

ahojte luci aj vitaminy su dobre a hlavne teraz ked strašia s tou chripkou 😉 luci kde ste boli včera my sme boli na ihrisku aj riško bolo boli taky dvaja snehuliaci vištipany take mali lička a nos červeny 🙂

linka
15. dec 2009

čavte,no ale riadna kosa je,asi im kúpime strojček na vlasy,aby nás neotravovali 😀 ,lebo my máme a oni nemajú

linka
15. dec 2009

nechce sa mi ísť do práce,joooj už nech sú vianoce 😠
čo máte nové?

linka
15. dec 2009

no nič idem sa najesť a pálim 😀 😒 majte sa..

laurinkadanielka
15. dec 2009

ahojte nič nemame nove len malej tie sopliky neprechadzaju už mame aj druhe kvapky hadam to bude do vianoc ok luci a čo si si kupila k tym meninam za korunky čo si dostala ale som zvedava 🙂

luciankasebastianko
autor
15. dec 2009

ahojte dada mala som tu včera kánošku som jej fotila drobčeka mesačného 🙂 a dnes sme boli v pieštanoch a v trenčíne kúpila som aj malemá tie magnetky ale moc ho nezaujali 😠 a neterke psíčka http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... asi si ho nechámmm 😅 srandujem

laurinkadanielka
16. dec 2009

ahojte luci pekny je ten psik včera sme neboli na ihrisku ani dnes ešte mame sopliky nejako neprechadzaju 😉 a nas magnetky bavia už si ich dava to takeho maleho kyblika a uklada na chladničku

laurinkadanielka
16. dec 2009

hura sneži ale nemožme isť von pre tie sopliky lebo sa to zhoršilo a hadam preto že sme boli vonku 😒

luciankasebastianko
autor
16. dec 2009

ahojte dada ešte som sa dnes ponáhlala na ihrisko ale riško už išiel domov a že si vyšla na dvor aj ty škoda že malá ešte soplíkuje aj teplotu má ešte ? no zajtra dúfam prídeme skor maly sa velmi vytešuje zo snehu aj som večer sánky vytiahla ale nešlo to 😅 možno zajtra 😀
luci ako setra už je o.k ? a čo kupuješ Míške na vianoce ?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre