Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
20. dec 2009

ahojte,tak už mám aj kúpelňu,tak ma bolia nohy,nič nevládzem a to idem ešte zajtra do práce,na nákupy a potom piecť,sviatky nie sú o oddychu,ale o robote a hlavne pre ženy 😠
čo ste dnes varili? ja bravč. steak a opekané zemiaky a k tomu kyslé cibuľky 😝 😀

linka
20. dec 2009

a vonku je krásne 😵 konečne ozajstná zima 😀

luciankasebastianko
autor
20. dec 2009

ahojte my sme dnes mayl zo zabijačky kašu a kapustovú polievku dada malému to prešlo hned v piatok a v sobotu sme už behali po vonku aj sme sa sánkovali aj dnes 🙂 http://www.facebook.com/album.php?aid=12722&id=...
to sme dnes piekli 😠 skoro ma piclo

laurinkadanielka
21. dec 2009

ahojte luci to sa ti pečie ked maš pomocnika aj ja som dnes robila stromček potom som zavolala malu a ta ho skoro zvalila na zem 😠 aj dnes sme sa sanovali trošku aj na ihrisku sme boli ale doobeda bola tam aj bianka trochu sa povalali snehu 🙂 tak pečte my už mame napečene 🙂

luciankasebastianko
autor
21. dec 2009

ahojte no ja som dnes dopiekla take tatrankové aj vyzdobené medovníčky 😀 dnes sme išli do mesta ešte niečo pokupiť možno zajtra aj ja dobehnem sankovať 😀

linka
22. dec 2009

ahojte,nachvíľu som si sadla,lebo som v plnom nasadení,včera som piekla medovníky,linecké a orechy plnené,dnes som upratovala a robila výzdobu,mám aj kokosové guľky,ešte šuhajdy a neskôr spraviť stromček 😀 a zajtra na nákup ovocia a zase pečiem 😅 😝

linka
22. dec 2009

Dadka malinká je zlatučká 🙂
Luci ukáž čo si piekla 😀

luciankasebastianko
autor
22. dec 2009

ahojte luci odfotím neboj 😅

linka
23. dec 2009

ahojte 😵

tak Vám teda prajem krásne sviatky a hlavne pohodu !!!! 🙂

idem ešte dopiecť niečo,potom dám foto na face a hlavne sa idem najesť,lebo mi je až zle od hladu 😝

laurinkadanielka
23. dec 2009

ahojte 🙂 tak aj ja vam prajem KRASNE VIANOCE a vela darčekov a rodinnej pohody a bez nehod myslym tym našich dropcov lebo naša stale taha tie ozdoby 😠

luciankasebastianko
autor
23. dec 2009

ahojte no ja my vám prajeme Šťastné a veselé 😀

linka
24. dec 2009

ahojte no tak ako ste prežili dnešný deň? aký bol ježiško? ja mám dnes hrozné stavy,sa mi chce len plakať,asi z tej atmosféry,alebo čo 😅 😀

laurinkadanielka
25. dec 2009

ahojte no my sme mali taky divoky mala cely den nervačila a večer vymyšlala vreštala všetko chcela a darčeky hu ani nezaujmali len betlehem rozobrala pod stromček to bola prenu hračka ale potom sme jej postavili domček no to bolo radosti len tomu sa potešila 😉

linka
25. dec 2009

ahojte no kde ste? 😕
aj vy ste také prejedené,či len ja tak pchám do seba 😀 😝 hnusne ma svrbia ruky,neviem čo to je a vyhodil sa mi na jednej ruke taký červený fľak,idem sa doškrabať a aj brucho ☹

laurinkadanielka
26. dec 2009

ahojte luci asi maš s niečoho alergiu no aj ja sa stale napchavam 😉 a s druhou luckou je čo?to tak dlho odbalujete darčeky?dnes je pekne konečne pojdeme von 🙂

linka
26. dec 2009

ahoj,no Lucka asi na nás kašle 😲
dnes je vonku jak na jar,kebyže nemáme stromček,tak ani neviem,že sú vianoce a zima 😖
ideme dnes k našim,odniesť posledné darčeky pre deti a otca 🙂

laurinkadanielka
26. dec 2009

no my sme sa boli dnes prejsť aj okolo vašho domu sme išli ale neboli ste doma 😉 ešte chodiťe darčeky rozdavať 😉

luciankasebastianko
autor
27. dec 2009

aaahojte no človek sa tu chvilu neukáže a už je 😲 zle no teraz cez sviatky sa venujem mužovi a nesedím večer pred PC 😀 a tiež stále beháme po známich a na plavárni sme boli včera a ták si užívame že máme tatu doma 😀

laurinkadanielka
27. dec 2009

no tak uživajte 🙂 🙂

luciankasebastianko
autor
27. dec 2009

jasné 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
28. dec 2009

no a som tu dnes prvá ? 😀 dnes tu boli krstny malého doniesli darčeky 😀 zajtra ideme na navštevu do TN ku kamošom čo boli snami na mallorce 😀

laurinkadanielka
28. dec 2009

no ahojte zas sa tu neukazala druha lucka no chodite po naštevach aj my sa chystame k jednej kamoške ale až sobotu 🙂 dnes sme boli zachvilu vonku mala dostala tri čapice a šaly tak testujeme všetci jak keby sa dohodli na tych čapicach a šaloch ešte že som jej ja nekupila 🙂

laurinkadanielka
29. dec 2009

ahojte nejako je tu pusto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ kde ste všetky lucky 😔 😔 😔

luciankasebastianko
autor
29. dec 2009

ahojte😉 no pekne a to písla že na Vás kašlem ja 😀

luciankasebastianko
autor
29. dec 2009

mna chytá že neaká nádcha 😖 a nemám chuť ani čas ležať 😔 😅

linka
30. dec 2009

ahojte,no mala som doma synovca,tak som sa venovala a v sobotu bude u nás Miška do neviem kedy 😅
Luci čo nádcha,ustúpila?
čo plánujete na silvestra? my sme mali ísť do švagra,ale zišlo z toho,lebo nás oklamal 😖 takže budeme doma a možno po polnoci pôjdeme na ohňostroj,uvidíme ako sa nám bude chcieť 😨

linka
30. dec 2009

a k tej domácej pekárni,je super,u nás ide aj tri krát v týždni,aj teraz pečiem,lebo som zistila,že nemáme chlieb 🙂

laurinkadanielka
30. dec 2009

ahojte aj my budeme doma je u nas kulturaku posedenie kapustnica ale moj drobec my to nedovoli ked sa v noci budi 🙂 dnes sme sa boli sankovať aj na ihrisku ale doobeda potom sme mali naštevu

luciankasebastianko
autor
30. dec 2009

ahojte no dnes nás privítal krásny snežik už 😀 sme sa s mužom vytešili aj maly samozrejme sme stavali dráhu tak tata musel objednať pizzu lebo kuchárka stavala tunel 😀 😀 😀 stranda dnes dala som fotočky http://www.facebook.com/album.php?aid=12722&id=...
Luci práve tu sedím s rolkou toaletáku a soplím už aj kapesníčky a kuch.papierové obrusky došli
😅 soplím a soplím a zajtra neviem rozmyslam nad kukturákom svokra sa ponúkla že príde ale ked som taká chorá a dada tiež nepríde no neviem
😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre