Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
3. mar 2010

kuchyňu máte spoločnú? nezávidím ti to,ja osobne sa nerada hnevám na niekoho,lenže ten dotyčný si to asi neuvedomuje a robí problémy 😒

luciankasebastianko
autor
3. mar 2010

ahojte luci ,akože muž si neuvedomuje 😕 dada no pekne sa odstavujete no konecne sa vyspíš 😀 ani som nešla von doma bol vybuch malého som dala svokre nech idu pre Terezku školi a ja som ved som bola v meste to plávanaie ma zmohlo teplá voda dola dosť 😒 poto Orang, dm ,tesco ,farby laky a domou podavať obed spal len hodinku poobede 😠 a teraz čakám muža večera už vychladla 😠 a neviem či nechce niečo pomocť a nebudem šiť neviem dokedy 😕 dada ved to nesík ked je taka spava má soplíky nech odychuje posielame pusku 😎

laurinkadanielka
3. mar 2010

no mama kuchynu spoločnu ale svokra tam nejde kes som tam ja ona teraz ani nevari zje potom ked sa odpraceme no sranda je to trochu 😉 aj my posielame pusu malemu

laurinkadanielka
4. mar 2010

ahojte no dnes mame zamračene mala rano trošku plakala že papam ale cici nechcela ani mlieko my nechce a nejako malo papa ale spime lepšie ale ja sa stale budim nejako sa my zle spi 😒 večer spapa jogur ale iba pri rozpravke a pozeram že naša lucka ma sobotu narodky 🙂 čo chystaš dobreho na oslavu a darček aky bude?som ale zvedava 😀

linka
4. mar 2010

ahojte,Luci nie muž,ale myslela som to celkovo na ľudí 😉

linka
4. mar 2010

joooj baby,ja mám nejakého votrelca asi v tele,prenasleduje ma hnačka ☹ žalúdok jak na vode,už tretí krát tento týždeň,som zúfalá,neviem čo mám robiť ☹

luciankasebastianko
autor
4. mar 2010

ahojte pekny večer luci no teda po antibiotikách čo si brala je to bežné žaludočné baktério sú oslabené skús probiotiká , alebo to je stres 😕 dada dnes bolo vonku dobre aj čertíci poslúchali 😀 narodky nič moc nechystám malú tortičku a ideme do sauny 😀

laurinkadanielka
4. mar 2010

no luci ale prišli sme domov a mala dokakana tak hned do vane a že jej to vonku nevadilo 😉 a potom ešte raz kakala tak hu to sprchovanie prebralo až teraz zaspala 😉 druha lucka a neskušala si nejake tabletky proti hnačke

laurinkadanielka
5. mar 2010

ahojte no tatino kupil malej guličky naši nam dali velky koš tak sa tam hra guličky po celej izbe ale tolko radosti 🙂 lucka ako ti je čo žaludok.

linka
5. mar 2010

ahojte,tak ja ešte nič nechcem zakríknuť,ale problém so žalúdkom asi už má svoju diagnózu 😵 ale ešte pssst....
ako je u vás? u nás strašne fučí,som prišla od kaderníčky celým mestom,prefúkalo ma z každej strany 🙄 ja už chceem jar 😠
no Dadi malá je ale šibalka,asi jej bolo teplúčko v gatiach,tak jej to nevadilo 😉
Luci už zasa pôjdete saunovať? aj ja by som chcela 😉

laurinkadanielka
5. mar 2010

no aj u nas fuka a je zima aj ja chcem jar možme byť vonku dlhšie 🙂

luciankasebastianko
autor
5. mar 2010

ahojte, luci ty nemožeš isť do sauny pssssssssst 😵 ale daj vedieť ja chcem piť to šampanské
😀
dnes sme boli vonku ale bolo strašne ☹ ale malému to zjavne nevadilo lebo ručal jak sirota ked sme išli domov 😖
dada no vidíš jak sa jej páčilo vonku aj posratej hlavne že sa vozí

linka
5. mar 2010

aj posratej 😀 😀 Lucii 😀

luciankasebastianko
autor
5. mar 2010

😀

luciankasebastianko
autor
5. mar 2010

luci máš melír ? 😲 prečo nemáte albumčeky čo mám pozerať kočky ? 😅

laurinkadanielka
5. mar 2010

😀 😀 😀

linka
5. mar 2010

áno mám melír,kaderníčka sa čudovala,lebo dnes na prvý krát nechytil dobre,že minule nebol problém,ale potom to ešte raz pretrela a už to bolo jak malo byť 😉

luciankasebastianko
autor
5. mar 2010

noooooooo prečo ti to nechitlilo ? 😲 😀

luciankasebastianko
autor
5. mar 2010

trubla nechytil 😝 idem prišile pán a vládca 😀 😀 😀

linka
5. mar 2010

idem aj ja,ráno do práce 🙄 dobrú noc 😵

laurinkadanielka
6. mar 2010

ahojte prajeme všetko len to naj naj naj lucke k narodkam 🙂 🙂 🙂 a nech sa dobre vysaunuje 😉

linka
6. mar 2010

aj ja sa pripajam k gratulacii,Luci vsetko naj k narodeninkam 😵

luciankasebastianko
autor
6. mar 2010

dakujem v saune bolo dobre ale teraz ma chytila migréna 😒 idem račej buvať - torta sa podarila foto na fb 😵

laurinkadanielka
7. mar 2010

ahojte čo dnes dobre varite?ja plnene rezne šunka niva syr hranolky mnamka 🙂 luci a zajtra pridete na ihrisko 😉 a druhej lucky sa pytam ako mužik v praci 😉

linka
7. mar 2010

ahojte,dnes som varila kuraciu polievku,grilované stehná,zemiakové pyré a uhorkový šalát 😉
Dadi rezne sme mali minulý víkend a boli mňam 🙂 a muž v práci,noo je z neho vedúci zriaďovačov,ale zatial nič moc,lebo tlačia na neho tí vyšší 😖

luciankasebastianko
autor
7. mar 2010

ahojte ja som varila hovädziu polievku a grilované plátky bravčoveho s ryžou 😝 dada zajtra sa uvidíme 😉

luciankasebastianko
autor
8. mar 2010

ahojte kde ste ? 😅

laurinkadanielka
8. mar 2010

ahojte no my ešte nebuvame ešte sa tu jašia naši čerti tatko a mala 😀 😀

luciankasebastianko
autor
8. mar 2010

no pekne mne prišiel mužík ,maly zaspal už pred 20.00 😕 asi unavil bola tu tá bianka tak sa vyjašil 😀

laurinkadanielka
9. mar 2010

ahojte a druha lucka sa ma ako?ked nepiše no mala už buva ale bola jak čert mrzuta 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre