Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
9. mar 2010

ahojte no moj bol dnes večer jak 2 čerti 😒 😠

linka
9. mar 2010

ahojte,no druhá Lucka maká ako vždy,ťahá desiatky a prichádza domov neskoro večer 😔
čo tie vaše deťúrence sú také mrchavé? 😉

laurinkadanielka
10. mar 2010

Ahojte no naši drobci su taky čertici čo už s nimi luci dudlik som našla v taške tvoj ti vratim 🙂

luciankasebastianko
autor
10. mar 2010

ahojte dobre dada 😀 luci šetri sa tocha 😲 😀

luciankasebastianko
autor
11. mar 2010

Ahojte my ma hore už od 6.00 😠 to zaz bude den 😲 a sneží jak besné to mám akože znova vytiahnuť oteplovačky ? 😅

linka
11. mar 2010

Dobré ráno,aj u nás sneží,keby tá zima už išla kade ľahšie 😖 čo dnes varíte? ja francúzske zemiaky,sa najem a môžem ísť do blázinca 😠

laurinkadanielka
11. mar 2010

ahojte my mame so včera granadir včera sme ho nejedli ked sme neboli doma a dnes nemusim varit nejaka som dolamana no my sme hore od osmej ale v noci sa mala dva krat zobudila a revala o dušu asi sa jej niečo snivalo ledva som hu utišila

luciankasebastianko
autor
11. mar 2010

ahojte iba som vám prišla popriať dobrú noc 😵

luciankasebastianko
autor
12. mar 2010

no akože čo to to 😒 😀 ahojte kde sa flákate lucka asi v práci -blázinci 😲 😀

laurinkadanielka
12. mar 2010

no my ešte nebuvame mala sa hra ale je jak čert a nervači furt no neviem kedy zaspi teraz trochu sa ukludnila

luciankasebastianko
autor
12. mar 2010

no pekne maly zaspí o 20.00 ale ráno ..... ☹ 5:30 😖 ty vieš že Zuzka dáva malého na dva tyždne do Levic 😲 dnes mi to povedala 😕

linka
12. mar 2010

ahojte,už som doma z blázinca a konečne víkend 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som si poupratovala,aby som zajtra mala pokoj a žiadnou prácou nerušený ten pokoj 😎

laurinkadanielka
13. mar 2010

ahojte tak lucka odychla si si dnes?a druha lucka ako bolo na vystave aj ste niečo kupili a čo mali posluchal 😉 no dnes sme robili tu tortu bola super podarila sa len nam zhorela piškota zavypravali sme sa a pozabudli tak znova ta druha už nezhorela 😉 😀

luciankasebastianko
autor
13. mar 2010

ahojte nekúplia som nič a ceny no strach čakám na ponuku ,ale asi nič moc to nebude 😅 maly bol ako vždy neposedny, neposlušny 😖 ale kúpila som plienky lacné čo ma tešííííííííí 😀

laurinkadanielka
13. mar 2010

luci ty už maš doma sklad tych plienok 😉 no to som prekvapena že riško ide na tak dlho preč

linka
13. mar 2010

ahojte,no oddýchla,boli sme na nákup do obeda,trochu sa poškriepili 😠 a potom som robila pečené buchty,sú fantastické 😀

luciankasebastianko
autor
13. mar 2010

luci no zajtra budem nateba myslieť ako odychuješ my stávame už pravidelne o 5:30 😠 a cez den si tiež moc neodychnem a že materská dovolenka 😀 asi ho ráno pošleme svokre 😲

linka
14. mar 2010

ahojte,žijete? 😀 čo ste dnes varili a porábali? my sme mali rezne,zemiaky a zel.polievka 😉
Luci čo tak skoro vstáva to vaše čudo? 😕
Dadi na akú príležitosť ste piekli tortu? 🙂

laurinkadanielka
14. mar 2010

ahojte ja som robila činu hranolky taku rychlovku neska som leniva ani sme vonku neboli fuka dosť vietor to sme skušali tortu len tak ale urobime hu na jozefa otcovi 🙂

linka
14. mar 2010

Dadi sledujem, že v poslednej dobe si nejaká unavená,nebude niečo za tým? 😀 😅
zasa víkend ubehol ani neviem ako a zasa do blázinca a zasa desiatky ☹ bože kedy to skončí 😔

laurinkadanielka
14. mar 2010

nie nebude už som to preberala s mužikom nechce druhe čo už

linka
14. mar 2010

nechce teraz alebo už vôbec? 😕

laurinkadanielka
14. mar 2010

to ešte neviem ale vyzera to tak že už vobec ved uvydime časom 😒 ja by som ešte jedno chcela

linka
14. mar 2010

tak to ti verím,malej bude smutno bez súrodenca,ale možno časom zmení názor 😉

laurinkadanielka
14. mar 2010

no ved uvydim ešte nespi krpec jeden ešte sa tu hra no neviem kedy pojde buvať už davno nešla takto neskoro spať 😠

laurinkadanielka
15. mar 2010

ahojte no mala už buva zaspala pri rozpravke normalne sme nechapali 😉 dufam že sa nezobudi včera išla buvat o štvrt na jedenast a dnes tak skoro neviem čo hu tak položilo 😉

luciankasebastianko
autor
15. mar 2010

ahojte Luci a ty akooooooooo ? 😲 😅 😀 robila som udené zo zemiakovím šalátom + slepačiu polievku 😝 zajtra lasane mnam 😝 ja som tiež sama neschvalujem to je to oničom 😒 každy si myslí aké to je super ,ale prt chyba mi niekto 😕 a bolo my aj smutno ked som bola mala 😔

linka
15. mar 2010

ahojte,ja-no bolo aj lepšie a z tehu nič nebude,mrcha prišla po dvojtýždenom meškaní a poz.teste ☹ 😔 čo už
Luci nevedela som,že si jedináčik 😅

laurinkadanielka
16. mar 2010

ahojte luci musiš isť len s mužikom na dovolenku to chce klud žiadny stres ako v praci len nahanačka

luciankasebastianko
autor
16. mar 2010

ahojte ide ma poraziť maly ostal našťastie u svokry okolo 17.00 a ja som sa pustila umyvať dlážky ked som skončila vyšla som ešte von pred dvere a umyvala som kočiar ked som chcela isť naspeť do domu už to nešlo 😔 zasekli sa dvere tak som išla za mužom v akurát mi viezol malého skúsil to klučom ,ale nič tak nakoniec musel rozbiť okno v kupelni ,lebo inak by sme sa nedostali domov vlastne rozbil len jednu vrstvu druhá ostala a potom sa okno otvorilo (asi nebolo dobre zavreté )čuduj sa svete dvere boli uplne zamknute na jeden otoč podla muža sú na klúčenke tažké kluče tak sa to otočilo tááákká blbosť ja mám pocit ,že tu skor máme neakú zbludilu dušičku ked som dom vysvätila pred 2 tyždnami bolo dobre ale teraz sú tu znova také divné zvuky asi si sem budeme museť zavolať odborníka 😅 no predstavte si zeby maly ostal v dopme zamknuty šak by sa zbláznil zakial by som dobehla za mužom 😲

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre