Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
22. apr 2010

no Dadi ale bola si kočka 🙂 tak nakoniec bude tortička? to ma teší 😵

laurinkadanielka
22. apr 2010

dakujem no bude torta ale oslavujeme až 8 maja a moji rodičia su chory maju chripku

luciankasebastianko
autor
22. apr 2010

ahojte žienky, bere ma chrííííííííííípka pomoccccccccc my sa steho asi neviližeme futr niečo som zvedavá kedy pojdeme plávať už mi to tak chyba a o malom ani nehovorím 😖

linka
23. apr 2010

ahojte,Luci to je nepríjemné,tak len sa vylieč 😉
cez víkend hodím foto torty na FB,už mám hotovo 🙂

laurinkadanielka
23. apr 2010

Ahojte no dnes sme iba ležkali a pozerali rozpravky aj namna asi niečo lezie ☹mala teplotuje ešte trochu ale už buva luci a vy ako?už sa tešim na foto linka 🙂

luciankasebastianko
autor
23. apr 2010

ahojte no dnes zaspal až o 22.00 soplíme a kakáme dalej 😲 akurát som ti chcela danka nápísť ,že nejdeme von ,aby ste prišli 😎 Luci pekne oslávte 😝

luciankasebastianko
autor
24. apr 2010

ahojte svokra mála od 17.00 malého a ja som postíhla vecí čo prinom si ani začať nemožem konečne robím záhradku - skalku , presadzala som muškáty a vysávala, vešala prádlo a to je preč len 1,5 h chcela som isť na nákup do Baumaxu ,ale už nestíhame tak zajtra .Prajem krásny slnečny víkend
😎 😎 😎 😎 😎 😎

linka
24. apr 2010

ahojte,tak sme oslávili,muž to prehnal s alkoholom a teraz mu je zle 😝

linka
24. apr 2010

zajtra nahodím foto torty,ako som sľúbila,dobrú noc 😵
Luci aj tebe pekný víkend 😎

laurinkadanielka
25. apr 2010

ahojte no mne včera bolo nanič ale poobede už bolo lepšie boli sme vonku tatino kosil laura mu pomahala travu mala všade 😀 dlho sme boli vonku do osmej ala zaspala aš o desiatej sople jej idu prudom aj rano o pol tretej buntošila 😒 a už od šiestej je hore 😠to bude dnes den ide my hlavu roztrhnuť 😒

linka
25. apr 2010

ahojte,Dadi čo si chorá? 😕
hodila som foto na FB,tak pozrite 😉 čo dnes varíte? my máme kur.polievku,červenú kapustu,kurča a knedľu 😝 😀

laurinkadanielka
25. apr 2010

my mame činu hranolky kur.polievku no dnes my je už lepšie 🙂 ideme na vylet do mesta

laurinkadanielka
26. apr 2010

ahojte luci krasne tortičky si urobila si šikulka 🙂 vonku je krasne slniečko 🙂 boli sme už aj vonku lucka ma dnes prezentaciu z medy to su madrace a ešte niečo mali sme aj my isť ale mužik chodi večer domov a narobeny 😉

linka
26. apr 2010

ahojte,Dadi ďakujem ti za pochvalu,snažím sa,ale naviac si netrúfam,myslím všelijaké tie marcipánové postavičky,poťahovanie atď...tak aspoň takto si pomôžeme v rodine 🙂
u nás sa nejak zatiahlo,asi bude pršať 😖
a Lucka má prezentáciu? herečka 😀

luciankasebastianko
autor
26. apr 2010

ahojte no herečka má madrace zajednané 😀 😀 muža stále bolí chrbát a ja som sa zviezla 😀 😝 no som k.o. tolko ludí v dome 😅

linka
26. apr 2010

Luci a ako si dostala takú dôležitú rolu? 😅 😀

linka
26. apr 2010

ježiši jak ja tu žmúrim na ten monitor,idem radšej spať,tak dobrúúúúúúúúúúúúú 😵

luciankasebastianko
autor
27. apr 2010

ahojte lucka vypísla som jeden lístok na vystave nabytku a potom mi volali dostala som aj paplon za prezentáciu a madrace púrídu zajtra tak sa tešíme 😀

laurinkadanielka
28. apr 2010

ahojte luci med narobeny?aj zajtra ideme do borčian 😉 mala sadila u babky cibulku taka bola zlata trošku som si tam odychla 🙂 a madrace už mate doma?a druha lucka sa ma ako?čo noveho?

linka
28. apr 2010

ahojte,nemám nič také nové,len to že zajtra posledný deň v práci a potom trojdňový víkend 😵

luciankasebastianko
autor
28. apr 2010

ahojte no super luci sa máš pekne si odychni máš toho vela 😎
dada medu máme ale asi ešte sporavím ja to mám rada ja na kašel je dobry a puzpavy ako ste videli na fotkách máme vela,vela, vela ale to by musela prísť mamina pomáhať, lebo pri krpcovi sa to nedá 😝
dnes bol hore od 5.15 potom spal hodku od 9.45 potom cely den vonku okolo domu prišla tatra doniesla piesok ,maly sa tešil , potom prišiel tata na traktoriku a nakoniec sa stále machral vo vode 😀 potom zaspal jak kabela o 19.00 😀

linka
28. apr 2010

jak kabela 😀 😀 😀 😀

linka
28. apr 2010

mnam medík,ešte som nerobila 😅

luciankasebastianko
autor
28. apr 2010

ešte máš čas ved vám to kvitne neskor 😀

linka
28. apr 2010

ale tak to myslím,že som ešte nikdy nerobila 😉 a už kvitne 😀

luciankasebastianko
autor
28. apr 2010

ja som už robila vela krát každy máme neaku uchilku 😀

laurinkadanielka
29. apr 2010

ahojte luci tak budeš odychovať 🙂 a prečo si piatok doma?dnes je krasne vonku tak sa budem opalovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

linka
29. apr 2010

čaute,Dadi máme inventúru,netreba toľko ľudí,tak som si vzala voľno 🙂 a vonku je fakt krásne 😵 chcelo by to grilovať 😀

laurinkadanielka
29. apr 2010

no my chceme grilovat na buduci vykend aj oslavovat laurinkine narodky 🙂 dufam že bude pekne 😉

luciankasebastianko
autor
29. apr 2010

ahojte zajtra idem plávať konečne po dlhom čase 😀 a mám pripravenú dalšiu dávku medu na varenie 😝 zajtra už prídete na ihrisko ? 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre