Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
29. júl 2010

ahojte 😉
@linka to je jasné, niektoré ženy možu otehotnieť iba počas mrchy , držim palce hlavne neprešvihnite ani jeden den viem že moc romantikuš to nebude ale dotehoooo 😀 skus šampano čokoladku kupel ,hudbu ,aby vám to aj chutilo lebo potom je to učinejšie 😀 Držíme palčeky 😵 😵 😵 aj mám mrchu od soboty ,ale už mám koniec 😝

@laurinkadanielka ja maly je mrchoš len mamiiiiiii,mamííííííí ani nič nechce a len piští 😲 kedy prídete ?
pozerali ste správy to dievča čo zabili bola moja suseda, teda maminina z hviezdice také milé dievčatko 😢

linka
29. júl 2010

@luciankasebastianko pozerala som správy,je to smutné,hajzel jeden,nemám slov 😢 ☹

luciankasebastianko
autor
29. júl 2010

@linka veru 😔

laurinkadanielka
30. júl 2010

ahojte
@linka držim aj ja palčeky silno luci pozerala som to aj na nete čitala hrozne prideme asi až nedelu lebo zajtra chcu grilovat včera sa tu poobede vyčasilo boli sme na večer v jednom bare bratrancovi tam robi frajerka hrali sme gulečnik stolovy futbal decka sa tam vyjašili laura si našla fešaka vola sa leo 😀 😀 tak ho uhladala no sranda 😀

linka
30. júl 2010

ahojte
@luciankasebastianko
@laurinkadanielka ďakujem vám,že držíte prsty 😉 ,dávaj pozor na Lauru,že dačo neporobia 😀
aj u nás sa vyčasilo,ale zmiešane slnko a zamračené,mi to pripadá,ako keby leto končilo 😖

laurinkadanielka
30. júl 2010

aj tu je take počasie mužik išiel lauru povozit v aute nechce niako spat a tam mu zaspi aj včera bolo to iste nie a nie buvat večer sme jej museli dat kvapky na upokojenie taky mala zachvat neviem čo je snou či zmena prostredia jej vadi lebo hovori že buvat ideme domov asi je jej už dlho a mužik je namna nahnevany že som včera nechcela ist nikde ale rano tu pršalo a poobede už bolo pekne to zas nech cel ist on no čo vam budem hovorit je to s nim hruza 😠

linka
30. júl 2010

@laurinkadanielka jak si nechcela ísť nikde,veď ste boli v bare večer nie,čo ten tvoj muž zas vymýšľa 😖 a Laurinka ako? 😉 ja som tu dnes mala Mišku,trochu sme sa pohrali a potom zaspala 😵 zlatá je 🙂 zajtra ideme na výlet do KE,tak si kúpim niečo pekné 😀 to musí byť 😎 a Lucka čo dnes robila a ako sa má jej drobec? 😉

laurinkadanielka
30. júl 2010

no dnes sme boli na našteve mali tam tak stare dievčatko ako laura pekne sa hrali ale nechcela dnes poobede vobec spat ani ked hu povozil v aute to nam urobila prvy krat čo nespala a už buva zajtra pojdeme už asi domov lebo laura tu vyvada s tym spanim ma až zachvaty a ja som si už dost odychla už sa chce ist domov aj mne 😉

luciankasebastianko
autor
30. júl 2010

ahojte
@laurinkadanielka asi jej chyba postielka ,alebo Sebastian 😀
@linka dnes sme boli v meste a inak bol o.k. včera mrchoš sa hral do 23.30 lebo bola burka tak sa bál spať 😠
dnes tiež ťažko zaspával až teraz 😒 stále sa ma pytal či nebude buchať -burka 😅 baram buc baranky 😀
idem si asi zobrať knižku ,alebo časák otvoriť vínko a relaxovať ked príde muž može sa pripojiť 😀 😀 😀
papa a pekny vikendík
@laurinkadanielka dnes je na oravskom zámku noc z duchmi hned by som išla 😉 tie prehliadky v noci sú užasne nechajte lauriku späť a šup tam 😎

laurinkadanielka
31. júl 2010

@luciankasebastianko ja sa bojim to by som nešla určite lubo by išiel ale ja nie a sa somnou ani nerozprava hrabe mu nadobro 😠 čo už s nim narobim nič ani neviem či pojdeme dnes domov pršalo tu ale už svieti slniečko 😉 ja už asi s mojim mužikom nikde nepojdem budem radšej doma na riti sediet ako stale počuvat jeho hundranie

linka
31. júl 2010

@luciankasebastianko mužík sa pripojil večer? 😀
@laurinkadanielka čo mu leží v hlave,že je taký k tebe ? 😒 my sme dnes boli v KE,bolo dobre,kúpila som si dve tričká,záclonu 😀 celý deň ok,až pri dome sme sa chytili,máme solárne svetlá okolo chodníka a jedno bolo nakrivo,tak už ja som to bola,čo nedáva pozor,že ja som určite do ňho buchla a pri tom muž minule hovoril,že jedno skoro odbil,ked dával batoh z chrbta dole,ale nie oni nič,všetky len my 😠

laurinkadanielka
31. júl 2010

@linka ale je nervozny a nahnevany že si rozbil mobil ako keby ja zato možem ešte sme nešli domov zajtra rano pojdeme teraz tu strašne prši ale bolo dnes aj pekne mužik išiel s bratrancom zas do toho baru je tam grilovačka ja som nešla nech si chodi už sam ja ho mam v paži 😀

linka
31. júl 2010

@laurinkadanielka aj môj išiel na pivo,som nasratá,lebo sme mali niečo naplánované,ale asi len ja,keď si išiel 😖

luciankasebastianko
autor
31. júl 2010

ahojte my sme boli na pizzu a maly spí u babky sa teším ako si ráno pospím 😵 , ale aj mi velllllllllllllllmmmmi CHYBA dubačík ☹
@linka ked muž prišiel ja už som bola tak začitana do knižky, že už nebolo ani chuti relaxovať vo dvojici 😀

@laurinkadanielka aj z chlapmi 😠 😠 😠

laurinkadanielka
1. aug 2010

ahojte už sme doma konečne prva varka pradla oprata 😉 zajtra idem rano do mesta luci tak sa nestretneme ostanem u našich

linka
1. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka ako s mužom? 😉
@luciankasebastianko si si pospala ráno trošku dlhšie? 😉
ja už zajtra idem do práce,táááák sa mi nechce,hlavne tak skoro vstávať,to bol pocit pospať si dlhšie,škoda,že tie dobré veci netrvajú dlhšie ☹ teraz čakať až do vianoc 😒

laurinkadanielka
1. aug 2010

@linka no už ho to prešlo 😉 ešte stihol ist aj na fotbal mala už zalomila bola unavena idem ešte žehliť mužikovi monterky a tričko sa my nechce 😀 😀

linka
1. aug 2010

@laurinkadanielka ja už som mu žehlila veci do roboty,juuuuj mne sa nechce do práce 😢

laurinkadanielka
2. aug 2010

@linka ahojte ako bolo v praci laura je chora zajtra pojdeme doktorovi

luciankasebastianko
autor
2. aug 2010

ahojte 😉
@linka veru sme si pospali skoro do 9:00 😕
@laurinkadanielka asi pojdeme aj mi na kontrolu

laurinkadanielka
3. aug 2010

ahojte boli sme u doktorky dychanie mala dobre ani hrdlo nema zapalene presne som vedela čo nam povie doktorka to len mužik je taky bojko dala nam sirup od kašlu

luciankasebastianko
autor
3. aug 2010

ahojte no my sme tak dobre nepochodili mame dalšie ATB na 3 dni sebamed , alebo tak a maly sere jak lefeto teraz ked sa začal pytať mu musím dať plienku lebo raz sa vypytal a tielka zneho len voda a o chvilu si len pukol a trenky špinavé ale papame aj probiotikum tak nad sa to zlepší 😝

laurinkadanielka
4. aug 2010

ahojte fotky s dovolenky

luciankasebastianko
autor
4. aug 2010

ahojte turisti riadny , mala pršiplášť a pome po horach 😀 ,super fotočky daš aj na fb všetky ? 😉

laurinkadanielka
4. aug 2010

ano dam 🙂

linka
5. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka fotky super,užili ste si to 🙂
@luciankasebastianko ako sa má Sebastianko? 😉

luciankasebastianko
autor
5. aug 2010

ahojte
@linka nič moc vystrája stále ale aj počujem ako ťažko dycha aj sopliky a teplotu mame 😒 zajtra volám doki tak som zvedavá čo povie 😕

linka
6. aug 2010

ahojte,ako sa máte? ja nie velmi dobre,od stredy mi je zle od žalúdka,hlavne doobeda,cítim ho až v krku a nemôžem vystáť muža,lezie mi na nervy 😠 ☹ 😔 a pri tom mi nič nerobí 😅

luciankasebastianko
autor
6. aug 2010

ahojte no my sme dnes boli doma cely den pršalo kned mám o 10 šedivích vlasov viac 😒 maly stále pyta zmrzlinu a chcel isť von 😢
@linka celkom tehu priznaky ,ale na to je asi priskoro 😅

linka
7. aug 2010

@luciankasebastianko tiež si myslím,že je skoro,ten žalúdok štrajkuje tak zvláštne,aj teraz mi je zle,ktovie či som si ho niečím nepokazila 😒
čo ste dnes robili? my sme mali na záhrade grilovačku,bolo dobre,len ku večeru nás chytil lejak,ale už je to ok 😎

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre