Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
31. aug 2010

ahojte to je počasie už nám vyhráva s malym išli sme von aj do dažda aspon na chvílu 😝 a takto sme sa zmalovali len tak aspon hodku sme zabili 😀 lebo bol jak čert 😠
@laurinkadanielka malá je už fit ? a tatinkovi skoré uzdravenie 😉

laurinkadanielka
31. aug 2010

@luciankasebastianko no fešak je 😀 no je už fit robime tatikovi sestričku a zajtra ideme do borčian nech to tatik vyleži laura ponom skače no hruza

luciankasebastianko
autor
31. aug 2010

@laurinkadanielka nech spraví tatík sestričku račej Laurike 😀 😀 😀

linka
1. sep 2010

@luciankasebastianko no pekne sa zabávate,malý je bohovský 😀

luciankasebastianko
autor
1. sep 2010

ahojte
@linka dakujem ako dovolenkuješ ? 😎
ja si už idem vlasy vytrhať nech je znova pekne a možeme sa hrať vonku cely den 😒 lebo toto je už vela aj na vola 🤐

laurinkadanielka
2. sep 2010

ahojte tak ja už balim o jednej vyražame potom sa vam ozvem 🙂 tak pekne vikendujte budem na vas myslieť pa 😉

linka
2. sep 2010

@laurinkadanielka šťastnú cestu a príjemnú zábavu prajem 😵
@luciankasebastianko dnes je pekne,boli ste vonku? 😉

linka
2. sep 2010

@luciankasebastianko už nedovolenkujem,ale makám 😀

luciankasebastianko
autor
2. sep 2010

ahojte
@laurinkadanielka dobrú zabavu sa vytancujte 😀 ale nie moc sa šetrite, lebo o tyžden u nás na Lehote vas čakame 😀 ( bude hodová zabava ) 😀
@linka moje zlatko 😒 tak už pracuješ 😒 ale už len zajtra 😎 nám sa to tiež kráti a pojdeme makať 😝

linka
2. sep 2010

@luciankasebastianko aj my prideme na zabavu 😀 ,môžem len snívať ☹ sprostá dialka 😒

luciankasebastianko
autor
2. sep 2010

@linka 😔 ☹ 😒 😢 😖 ☹

luciankasebastianko
autor
2. sep 2010

to by bola žurkaaaaaaaaaaa 😲 😀

laurinkadanielka
3. sep 2010

@luciankasebastianko no na zabavu určite nepojdeme mužika tam nedostanem len sa prežierame tu je jedenia 😀 😀 mesiac nebudem jest 😀 😀

luciankasebastianko
autor
4. sep 2010

ahojte júúúúúúúúú 😀 laurinka a danielka 🙂 baby si trsajúúúúú 😉 a čo my luci ?

linka
5. sep 2010

Ahojte
@luciankasebastianko my nič 😀 včera sme robili s mužom lečoooo,vyšlo nám 18 fliaš 😀 to bude mňamka 😝 a Dadka určite oddychuje,lebo tancovala do rána 😀

luciankasebastianko
autor
6. sep 2010

ahojte včera som sa bláznila s malym cely večer 😀 tak som PC nezapínala 😝 dnes mala prísť trampolina už my aj volali z ten expres že to dovezu ale som preobjednala novinku za uvádzaciu cenu a červenú 😀 tak dufam ,že do konca tyždna bude 😎 pojdeme preto do TN

luciankasebastianko
autor
6. sep 2010

@linka lečo my moc nejeme 😕 ale vaše by som okoštovala 😝
@laurinkadanielka ako mala nevesta ? 😀 prídete dnes ?

laurinkadanielka
6. sep 2010

ahojte bolo super sme sa vytancovali ja už ku koncu bosa 😀 😀 laura vydržala do pol dvanastej potom sme išli buvať nevesta bola nadherna potom hodim foto len sa nam stal taky trapas hned na začiatku laurinke sa rozdvojil zips na šatkach a nešlo to niako zapnuť tak sme jej to museli zašiť ručne no dnes sme doma musim prať 😀 😀

laurinkadanielka
6. sep 2010

a ešte som zabudla napisať mužik sa tak vytancoval ako naposledy na našej svadbe 😀 a ešte potom večer sa my zavšetko ospravedlnoval že aby som mu to prepačila ked byva taky nervozny že sa polepši a ešte my hovoril ako nas lubi no zlaty bol 🙂

luciankasebastianko
autor
7. sep 2010

ahojte už máme♥♥ 2 ročky 😀 ♥♥ idem makať na krtkovéj torte 😀

laurinkadanielka
7. sep 2010

@luciankasebastianko všetko len to naj naj naj prajeme Sebastiankovi k narodeninam a nech maminu tatina poslucha 😉

laurinkadanielka
7. sep 2010

a ešte som zabudla Laura posiela velku pusinku Sebastiankovi 🙂 🙂

linka
7. sep 2010

Aj ja sa pripájam a prajem Sebkovi hlavne vela zdravíčka,šťastíčka,lásky má určite dosť a aby počúval maminku a ocinka 😵

linka
7. sep 2010

@luciankasebastianko a to vy preto ste objednavali trampolinu,lebo maly ma 2 rocky 😵 no vidis ako to letiiiiiiii 😀

luciankasebastianko
autor
7. sep 2010

dakujeme
@linka luci a nemala si náhodou včera vyročie svadby nemaš už album tak neviem 😝

linka
8. sep 2010

@luciankasebastianko az zajtra moja,uz chystam romantis veceru na zajtra,no zatial len vymyslam co pripravit,sampanske sa chladi uz 😀 to bude oslava jak sa patri 😵

laurinkadanielka
8. sep 2010

@linka šampanske jahody dala by som si 😀 tak to pekne oslavte 🙂

linka
8. sep 2010

@laurinkadanielka no to dufam,ze pekne oslavime 🙂
@luciankasebastianko co dostal maly k narodeninkam? 😉

laurinkadanielka
8. sep 2010

@linka aj my sme včera boli sebastiankovi zagratulovať lucka urobila vybornu tortu 🙂 🙂 my sme mu kupili slipi ponožky a sladkosti 😀 😀

luciankasebastianko
autor
8. sep 2010

ahojte maly teplotuje ani neviem z čoho 39 ☹ má a mna bolí hlava 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre