Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

lucyliu77
8. sep 2010

@luciankasebastianko Dianka ked ma taketo teploty tak ma vzdy zapaleny krk.

linka
8. sep 2010

@luciankasebastianko ☹ to ma mrzi,chudacik,prajem mu,aby teplota rychlo klesala a teba nech ta hlava neboli 🤐

luciankasebastianko
autor
8. sep 2010

stále ho kontrolujem , ale neako to neklesá 😒 čielko má stále horuce nechcem ho budiť ,ale za hodku mu dám další nurofen ,ak to neprejde zajtra k doktorke
@lucyliu77 neviem ani nezakašle ani nepovie ,že ho bolí aj papa pekne aj sa bláznil a behom 2 hodín k.o. ešte pozriem zubky, lebo nám chybajú 4 stoličky posledné ☹

lucyliu77
8. sep 2010

@luciankasebastianko pri zubkoch by nemali byt take vysoke horucky.

luciankasebastianko
autor
9. sep 2010

Ahojte maly je už snád O.k. teplota len mierna priznaky choroby žiadne snad bude dobre 😉
@linka Krásne vyročie prajeme 😀 a ešte lepšiu oslavu 😉 😀

laurinkadanielka
10. sep 2010

@luciankasebastianko tvojho maleho len tak niečo nepoloži žihadielko jedno 😉 druha lucka nech sa trošku pochvali ako oslavili vyročie 😉

linka
10. sep 2010

ahojte,no oslávili sme pekne,pripravila som večeru,prestrela stôl,zapálila sviečku a romantika jak šľak 😀

linka
10. sep 2010

@luciankasebastianko som rada,že malému je lepšie,bobáčik zlatý 😵

luciankasebastianko
autor
10. sep 2010

ahojte dnes som bola u doktorky lebo večer som mu ešte odmerala a mal znova 39 😖 zobrala, krv a moč popočuvala pozrela do hrdal a povedala že je zdraví ešte počkáme či to nebude v ušku alebo či sa hrdielko nezapali ak teploty neprejdu mám prísť v pondelok 😒 maly sa absolutne netvári ako choré dieťa len skáče a vymyšla 😀 zajtra oslava a večer disco 😀

luciankasebastianko
autor
12. sep 2010

ahojte nahrávam fotočky z osláv 😀 na fb

luciankasebastianko
autor
13. sep 2010

ženy kde ste ? 😠 😀

laurinkadanielka
14. sep 2010

pracujeme 😀 😀

laurinkadanielka
14. sep 2010

ja sa tu večer nedostanem a rano si čitam čo ste popisali ked nič tak ani ja 😀 😀 nepišem 😀

linka
14. sep 2010

ja to iste 😀

laurinkadanielka
14. sep 2010

@linka 🙂

laurinkadanielka
14. sep 2010

bola som v meste v lidli na zateplene gumačky ale mali len velke čisla 😠 take boli pekne ružove a žlte

linka
14. sep 2010

@laurinkadanielka pre malu? 😉 no to je jak narokom,clovek ked chce,tak nie je a ked nechce,tak vsetko je 😖

laurinkadanielka
14. sep 2010

@linka to maš pravdu večer pozeral mužik na nete letak a mali byť aj trigovičky pančušky a nebolo ničoho 😒 ale bola som sa opytať ešte v jednom obchode a ta maju dostať na buduci tyžden hadam ich do zimy zoženiem 😉

linka
14. sep 2010

@laurinkadanielka ako vyzeraju tie trigovicky? 🙂
Lucka ako sa ma maly? 😉

laurinkadanielka
15. sep 2010

@linka take jednoduche jednofarebne mali byť po 5 euro teraz su dosť zlavy na decke veci v tescu v lidli

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

ahojte
@linka tuk, tuk maly je ako rybka aj teploty prešli v piatok a zajtram ideme na 2 ročnú preventívku 😀 akurát a to mi vie Danka potvrdiť je riadny čertisko 😖 musím ho skrotiť zakial pojde do školky 😅
dnes sme mohli isť na akciu pre deti a mužovi sa nechce a ešte aj pracuje 😔 , ale počasie nič moc tak ma to až tak nemrzí 😝

laurinkadanielka
15. sep 2010

ahojte tak gumačky mame ale su laure ešte trošku velke ale mala s nich radosť aš ich nechcela vyzuť 😀 😀

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

@laurinkadanielka kde ste kupili ?

laurinkadanielka
15. sep 2010

@luciankasebastianko tatik v baťovke a su super 🙂

laurinkadanielka
15. sep 2010

@luciankasebastianko včera ti aj babka povedala ako maly spadol čelko mal ake udrete nenadavala si

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

@laurinkadanielka povedala a nenadávala akj ked tam má otlačku jak svet -poznám svoje dieťa 😅 ale som jej povedala že ideme na tu 2 r preventívku že nás doktorka pochvali , ale dnes tam bol tiež 2 h a prišiel s nalakovaníma nechtama tak som už spustila 😠 dobre vie že ideme k doktorke ráno ,stále jej to opakujem a on príde jak prostitútka s ružovími nechtami 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

laurinkadanielka
15. sep 2010

@luciankasebastianko 😀 😀 aj si mu ich odlakovala

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

jasné ale smradu jak v .... 😒 to jak naschval a keby nemám odlakovač ?😝

linka
15. sep 2010

@luciankasebastianko 😀 😀 😀 😀 😀 som sa super nasmiala,jak prostitutka 😀

luciankasebastianko
autor
15. sep 2010

@linka
@laurinkadanielka aspon že sa bavíte dievčence 😠 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre