Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
21. okt 2010

@luciankasebastianko no mam to vytlačene ale došla nam farba 😀 tak jedno je čierno biele 🙂 zajtra ti to donesiem doobeda

luciankasebastianko
autor
21. okt 2010

ahojte
@linka teraz sa nám smejú , že mamičky na MD sa nutia 😀
@laurinkadanielka dakujem okolo 10-tej idem z domu tak hod do schránky ak už budeme preč 😵
šťastnú cestu 🙂

linka
23. okt 2010

ahojte,kde ste? 😕

luciankasebastianko
autor
23. okt 2010

😀 ahojte
@linka ja som túúúú 😉 a danka na orave 😀
ako už máš koniec nočním ,alebo ešte v november budeš chodiť 😕 ja som dnes robila vence ,ale 6 tuším a celkom pekné 😀

linka
24. okt 2010

@luciankasebastianko este v novembri budem chodit na nocne 😉 aha Danka je na Orave 😅 ty si ale sikulka,ked tolko vijes a vijes 😀

laurinkadanielka
25. okt 2010

ahojte už sme doma včera večer sme prišli bola som strašne unavena bolo super ani zima nam nebola krasne slniečko nam svietilo 🙂 laura všade po naštevach vymyšlala obliala ma vinom čajom som vyzerala 😀 😀 a včera ešte aj rozbila misku 😠 čert maly

linka
25. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka Laurika je skoro ako Luckin certik 😀
baby koncom tyzdna idem na ten prefuk,zacinam mat strach,ani nie tak z toho vysetrenia ako z vysledku 😔

laurinkadanielka
25. okt 2010

@linka neboj budeme na teba myslieť ja viem je to pre teba tažke ale snad už bude len a len dobre a podari sa to budem silno držať palce

luciankasebastianko
autor
25. okt 2010

ahojte ja mááááám chrípku 😖 všetko sa na mna lepí 😒 maly zatial o.k. ale mna všetko bolí a nedá sa mi dychať 😝
@laurinkadanielka malá si berie príklad 😀

@linka nestresuj sa nič to nepomože , hlavne už budeš vedieť čo a ako , čo treba podstupiť, aby vám už ten bocian doniesol čo treba 😀

laurinkadanielka
26. okt 2010

@luciankasebastianko skore uzdravenie
@linka my vam to s luckou strašne prajeme a velmi dufame že sa to podari 🙂

linka
26. okt 2010

@luciankasebastianko skore uzdravenie 😉 a dakujem vam 😵

luciankasebastianko
autor
26. okt 2010

dalkujem už sa to zlepšuje pijem tie horuce nápoje a celkom to zaberá 😉 akurát zajtra musím isť plávať a moc sa mi nechce ešte mám aj mrchu 😒 ale čo pre svoje dieťa neurobím , ked ho to tak baví 😀

laurinkadanielka
27. okt 2010

@luciankasebastianko a ked ti je už lepšie kedy pojdete von davno sme spolu neboli 😀 dnes sme boli v borčanoch zajtra sa chystam poobede na cintorin zaniesť 😉

luciankasebastianko
autor
27. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka dufam že zajtra dnes som bola za kamarátkou gratulovať na dubodiel konečne, zajtra ideme do Prievidze ale snad do tej 15 sa vrátime

@linka držime pakce kedy ideš zajtra alebo v piatok ?

linka
28. okt 2010

ahojte
@luciankasebastianko idem zajtra skoro rano,dufam,ze sa budem citit po tomto dobre a ze pojdem v ten den domov 😅 a dakujem vam este raz 😵 a uz chcem zimu,toto premenlive pocasie je na hlavu,clovek nevie ako sa ma obliect,rano kosa a poobede teplo 😖

laurinkadanielka
28. okt 2010

@linka tak sa drž myslim na teba a držim palce no s tym počasim maš pravdu ale nech je ešte teplučko 🙂 ja nemam rada zimu 😒 a zajtra sme už doma tak sa poobede stretneme luci 😉

luciankasebastianko
autor
28. okt 2010

ahojte
@linka nech je to len a len dobrééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@laurinkadanielka o.k idem plávať a ked sa vyspíme prídeme 😉

linka
29. okt 2010

ahojteeeeeeeeee 😀 tak uz som doma,priechodna som a je mi super 😵 co viac dodat,iba to,ze bolest to bola ako na mrchu,taka neprijemna,ale dalo sa 😉 a vy ako? 🙂

laurinkadanielka
29. okt 2010

@linka tak to je dobre že ti je super 🙂 no dnes sme boli vonku pokecali deti povrieskali 😀

luciankasebastianko
autor
29. okt 2010

ahojte
@linka tak super že to už máš 😉 a je to priechodnéééé tak teraz už len nohe hore 😀

maly bol večer trošku horuci dala som mu Panadol snad to sú len zubky 😖

linka
30. okt 2010

@luciankasebastianko este nie,trochu este krvacam,tak potom 😉 maly este nema vsetky zubky?

luciankasebastianko
autor
30. okt 2010

ahojte
@linka ešte mu chybajú stoličky 4 ks 😀 dnes mu nič nebolo 😝
ved ja viem, že sa to hned nedá určite si aj ubolené dopraj si čas 😉 mne končí mrcha tak asi idem na to 😀

laurinkadanielka
31. okt 2010

@luciankasebastianko načo sa ide? 😀 no asi som to zakrikla že sme sa s mužikom davno nepochitili včera aj dnes mu šibe 😠

linka
31. okt 2010

@luciankasebastianko ked sme uz pri tom,kedy planujete druhe? 😉
@laurinkadanielka asi uz dlho bol pokoj,tak to nevydrzal a zas to prislo na neho 😖

laurinkadanielka
31. okt 2010

@linka to maš pravdu moj mužik už nemože bez toho byť aby ma naštval 😒

luciankasebastianko
autor
31. okt 2010

ahojte
@linka ešte určite nie 😝 ked bude maly rozumnejší 😝 a danka bude tiež pracovať na druhom 😀 aby sme mohli zase kočárovať 😉

@laurinkadanielka no pekne 😠 veru nabuduce ani nehovor,že je tata v pohode ,lebo asi to počul 😝 no čo už narobímea s tema chlapama 😀
maly sa mi teraz večer tak pozvracal, že až stále, len džusik a sladkosti sme boli v tescu a po cintorínoch aj u babky a len kinder a sprostosti a vypil mlieko a že mamima ,mamina idem grcať ,ale nestihli sme dobehnúť ,ale strašné tušim mu to išlo aj ušami ale je o.k potom furt šaškoval grcam, grcam 😅

laurinkadanielka
1. nov 2010

@luciankasebastianko no pracovať na druhom no pri mojom nervakovi asi tažko no hroza snim len huči ponas pokazilo sa mu auto tak si to vibija na nas 😠 no naša je zas ako čert po cintorinoch len vrieska 😠

linka
1. nov 2010

@luciankasebastianko ty nejak zatahujes po zahoracky 😀
@laurinkadanielka my sme boli na cintorinoch vcera a potom u svokrovcov na kolac 😀 svokra nam zabalila aj domov,no malem sme sa s muzom na nom pobili 😀 ,bol ovocny s posypkou a ten milujeme 😵 a muza si nevsimaj,sak on nakluse,ked bude nieco chciet,ale ty potom hraj tu tvrdu 🙄

laurinkadanielka
1. nov 2010

@linka včera sa už pokusal ale ja nepovolim aj rano si sam robil ranajky 😀 obed som mu už nachystala 😀 ešte večeru ale neviem čo všetko sme pojedli 😀

luciankasebastianko
autor
1. nov 2010

ahojte ja som takááááááá unavená pobehali sme tolko cintorínou a boli sme aj v TN v laugu pozrieť vystavu dinodaurov dám aj fotočky ,ale už dnes nevládzem 😝 boli sme aj na návšteve a po obchodoch chalanom som kupila trigovice ,ale pssssssst to bude pod stromček také červé skoro rovnaké 😀 tak sa majte pekne ja už musím zaverieť očká ,čaká ma už postieločka 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre