Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
28. nov 2010

aj dnes boli pre zmenu oni u nas,svokor chce kupir radio,oni byvaju v bytovke a signal maju na spolocnej antene so susedmi,ci jak to maju neviem a chcel od nas poziciat radio,vyskusat ci chyti stanice,normalne na hotove prisiel,ze berie radio a hotovo,muz mu ho nedal,hadka jak hrom,uz aj ja som vybuchla,som musela potom vziat tabletku na srdce,tak ma vytocil,on je velmi komplikovana povaha a len vykrikuje jak oni nam pomahaju a co vsetko nam davaju,naco dava,ked vykrikuje,muz mu vravel,ze uz nic nechce od nich,takze skvela rodinna idylka 🙄

laurinkadanielka
28. nov 2010

snad sa aj ja dočkam že budeme sami niekedy budem všetko preto robiť lebo ja sa už ani nemožem pozreť na ježibabu staru

luciankasebastianko
autor
28. nov 2010

ahojte žienky , ja som včera tiež bla nasratá na svokra - chválil mlého ,že on je aké dobré dieťa a mi ho len haníme 😒 tak mu Stanko hovorí, že prečo si ho neberu častejšie a on že : aj starať sa treba nie len deti robiť 😠 😠 😠 no čo si mám myslieť ,najskor nás prehovára nech si spravíme dalšie a potom treskne toto 😅 no čo už ved už bude mať 70 asi to má už pomiešané 😕

linka
29. nov 2010

@luciankasebastianko ja uz nemam slov,oni si asi myslia,ze sme male deti,ze nic nevieme a jak oni povedia tak bude,lenze na to nech zabudnu,mame svoj zivot,tak nech nas nechaju si ho v pohode zit 😠 a tie ich nazory mi uz lezu von krkom 🙄
zmenme temu-aj u vas je tolko snehu? ja som sa musela normalne brodit,ked som sla na nakup,ale je to krasa 😵 😵 😵 😵 idem do poobednej,nocnym uz odzvonilo 😀

laurinkadanielka
29. nov 2010

@linka u nas neni po snehu ani stopy my mame len blato 😀 dnes som si bola vyskušať robotu trochu my to išlo som sa naparala 😒 aj ja budem mať poobednu aš nastupim od prveho ešte som sa nedohodla lebo som musela s tade utekať mužik to už s malou nezvladal a to som bola preč tri hodiny

luciankasebastianko
autor
29. nov 2010

ahojte
@linka júúúúúú sneh, aj ja chcem 😀

@laurinkadanielka tak si už bola skúsiť 😅 a ja som ti volala, či nejdeš von 😝 neboj sa do toho dostaneš 😉 ešte si pamätám prvé dni v gabore

laurinkadanielka
30. nov 2010

ahojte tak od pondelka nastupujem do prace dnes som si bola všetko povybavovať 😉 luci včera som mala vypnute zvuky na telefone a von sa my nechcelo bolo zle ležala som

linka
1. dec 2010

@laurinkadanielka tak to ti drzim prsty,nech sa ti dari a Laurinka nech to bez teba zvlada na jednotku aj s tatinom 😵
no u nas je este stale sneh,drzi sa poriadne,ale som rada,zima ako ma byt,aspon na vychode 😀

laurinkadanielka
1. dec 2010

@linka dakujem včera som bola preč tri hodiny a zvladli to dobre aj laura u nas snehu neni ani len trošku pošli nam sneh 😉

laurinkadanielka
1. dec 2010

no už mame sneh hura 🙂 možme sa sanovat

linka
2. dec 2010

@laurinkadanielka supeeer a kolko vam nasnezilo? 😵 😵
baby mna tak boli brucho od toho stimulovania,ze asi vyskocim z koze 😅

laurinkadanielka
2. dec 2010

@linka len trochu a je teplo bude posnehu 😒

luciankasebastianko
autor
2. dec 2010

ahojte 🙂 aj teraz sneží
@laurinkadanielka čo porábate ani okno neprídete pozrieť ? včera ste boli v Borčanoch a dnes som ti volala, nechcelo sa isť Laurike von ? mne bolo tiež zle ,ale sme nachvílku vybehli

@linka kedy nemáš dostať 😝 to by bol darček pod stromček 😵

linka
2. dec 2010

@luciankasebastianko boze aky je bozsky 😵 😵 😵 neviem co povedat Luci,mate podarene dietatko na spapkanie 😉 a nemam dostat 13.12. 😀 😀

linka
2. dec 2010

@laurinkadanielka no aj u nas sa ma oteplit,takze asi tiez bude po snehu 😒 ale teraz silno snezi,zas budem rano odhrnat sneh,tento tyzden uz treti krat 😠

luciankasebastianko
autor
3. dec 2010

ahojte
@linka no ved aj na meniny može byť darček 😵
@laurinkadanielka dnes sme boli s BN s mužíčkom dochádzajú zasoby a ja si sama na auto netrufam ,ked sneží
a ešte aj mikuláša som bola pokupiť , zajtra idete do kulturáku ? na Mikuláša 😀

luciankasebastianko
autor
4. dec 2010

ahojte čo robkáte ? daduš už sa tešíš zarábať 😉 dnes som chcela zamiesiť na perníčky, ale som zabudla zajtra sme mohli vyrábať no čo už budeme v tyždni 😒

luciankasebastianko
autor
5. dec 2010

ahojte
@laurinkadanielka prajeme vela pohody a uspechov v práci 😉 držíme palce

laurinkadanielka
6. dec 2010

ahojte dakujem luci v praci celkom fajn musim sa ešte zabehnuť a mužik to s malou zvladol lepšie ako ja 😀

luciankasebastianko
autor
6. dec 2010

ahojte 🙂
@laurinkadanielka to bol len jeden den , náhoda 😀

luciankasebastianko
autor
7. dec 2010

musím isť aj ja do práce ,lebo si tu už sama píšem 😒

laurinkadanielka
12. dec 2010

ahojte prajem vam všetko naj k zajtrajšim meninam a ako sa mate nikto nepiše ja už nemam tolko času tu popisať 😉 my sa mame fajn laura to zvlada dobre aj tatik 😀

linka
13. dec 2010

ahojte
@laurinkadanielka dakujem 😵 a ako v robote? ja uz iba tento tyzden a mam volno az do 10.januara 😀
@luciankasebastianko ako sa mas a co nove? 🙂

luciankasebastianko
autor
13. dec 2010

ahojte
@laurinkadanielka dakujem
@linka ty sa pochvál čo je nové 😵 😵 😵

laurinkadanielka
13. dec 2010

@linka v robote je dobre ja idem ešte na buduci tyžden do stredy a potom hned po novom roku 😉

linka
14. dec 2010

@luciankasebastianko zatial este nic,cakame na kamosku 😀 co pekne si dostala na meniny? 😉
@laurinkadanielka a kolektiv ste aky? 🙂

laurinkadanielka
14. dec 2010

@linka kolektiv mam super aj staršie tety aj mladšie baby 😀 a mam majstra a ten je fakt super pohodak všimol si ma aš po 3 dnoch 😀 že som tam 😀

luciankasebastianko
autor
14. dec 2010

ahojte
@linka dufam , že ostane predo dvermi táá kamoška 😝 😀 a od mužíčka som dostala pobyt v saune ( v sobotu sme boli ) a peniažky dnes asi ideme do TN tak si niečo kúpim 😵 a od maminy fén od zepteru je super 😵

@laurinkadanielka nooo pekne ty si akááá nenápadná ,ked si ťa majster všimol až po 3 dnoch, tak dobre pracuješ 😉

linka
14. dec 2010

@laurinkadanielka sranda,ze ani nevedel,ze ma novu pracovnicku 😀
@luciankasebastianko pekne darceky,ja som dostala tiez peniaze a od muza zirafu,ktoru som uz davnejsie chcela 😵

luciankasebastianko
autor
14. dec 2010

ahojte @linka no ako už meškáááá ? 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre