Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
28. jan 2011

ja som amater 😀 ,ale pre srandu ´dúfam, že bude aspon dobrá 😀 😝

linka
29. jan 2011

@luciankasebastianko je perfektna,to su prsia? cim si potahovala? 🙂 mne sa dnes nedarilo,prva torta skoncila v kosi,lebo ked som ju prenasala z linky na podnos,tak som si ju zle podlozila a cela mi spadla a rozpadla sa,som si aj poplakala,vsetko zbytocne,tak som isla na druhy pokus,ten vysiel...ale uz to nie je ono,ako na tej prvej 😖

luciankasebastianko
autor
29. jan 2011

@linka mali to byť prsia 😀 bola to taká punčová takže na vrchu cukor a podprda bol marcipán 😉 luci tak to by ma asi položilo ,ale super, že si sa nevzdala 😎 ja som mala to fotenie nakoniec dosť velké a ešte sme sa fotili aj my aj maly nás fotil tal som sa nasmiala ako sa tváril ako fotograf 😀

linka
29. jan 2011

@luciankasebastianko ved je po mamke,aj z neho bude fotograf,pockaj ked vyrastie,to bude nezbednik,nejake akty pofoti 😀 ale tu tortu si dobre zmakla,ja by som si netrufla po dnesnom dni,asi necham pecenie skusenejsim,som sa dnes sklamala,aka som poplasena 😖

luciankasebastianko
autor
29. jan 2011
luciankasebastianko
autor
29. jan 2011

potrebujem niečo na stenu tak si uhádla sú to teké akty 😀

linka
30. jan 2011

@luciankasebastianko wow,kto vas odfotil? 🙂

luciankasebastianko
autor
30. jan 2011

@linka šak náš maly fotograf 😀

linka
30. jan 2011

@luciankasebastianko neverim 😀 ale super 🙂

luciankasebastianko
autor
30. jan 2011

@linka važneeeee no čo má talen po mame 😎

luciankasebastianko
autor
31. jan 2011

Ahojte Danka má dnes narodky 😉 prajeme všetko njalepšie 😵

linka
31. jan 2011

@luciankasebastianko no tak to som v soku,sikovny chlapcek 😵 😵 😵 😵
aj ja sa pripajam,Dadka vsetko najlepsie a najkrajsie Ti prajem !!!! 🙂

laurinkadanielka
31. jan 2011
linka
2. feb 2011

halooo halooo kde steee ??? 😀

luciankasebastianko
autor
2. feb 2011

@linka túúúúúúúúúú 😉

luciankasebastianko
autor
3. feb 2011

nooo ako ženičky ? 😉 mna ten moj čertík hnevá riadne ale ked sa pozrie kukadlamií a povie mama ja ťa vubim som namäko 😀 dne som si kupila statív k foťaku tak mu hned krky vakrútil 😝 a energie neskutočne neposedí minutu 😒

linka
3. feb 2011

@luciankasebastianko ty si aka fotografka 😵 a maly co porobil? 😀 to je sidlo 🙂

luciankasebastianko
autor
3. feb 2011

@linka baví ma to len to je dosť naročny koníček 😝 a maly už nech nie do školky 😲 potom mi bude luto za obdobím na MD ale teraz mám toho dosť už keby bolo aspon teplo 😎

linka
4. feb 2011

@luciankasebastianko aj ja uz chcem aspon jar...sa tesim sa vsetko rozkvitnute a ten vzduch hmmmm 😀 a potom velka noc,juuuuj asi mi sibe,ale ked ja sa tak tesim 😵 a potom prijimanie,svadba,moja 30-tka,perne leto 😅

linka
4. feb 2011

@luciankasebastianko a kedy das maleho do skolky? a Dadka zas nepise a ani dalsia Lucka 🙂

luciankasebastianko
autor
4. feb 2011

@linka asi až od septembra, lebo v lete sú zatvorené a ved sa tam ešte nachodí 😝 neviem či nám dovolia aj v v 6 rokoch nastúpiť do školy, lebo je v septembroví takže nakoniec tam bude chodíť 4 roky asi 😕
akože ta vona vo vzduchu, že bude jar to sa teším aj ja my to budeme mať tiež perné zas cez leto 😝

linka
4. feb 2011

@luciankasebastianko a mozno dovolia,ved sa opytas 🙂 co znamena to beer na tvojej nastenke na FB? 😕

laurinkadanielka
4. feb 2011

ahojte aj ja už chcem jar teplučko 🙂 malo sem chodim chodim unavena a spim ako babetko 😀 😀

luciankasebastianko
autor
4. feb 2011

pošlem správu na fb 😉
@linka

linka
5. feb 2011

@luciankasebastianko aha to poznam,podobne som mala aj ja ale uz skor,poposielala som to zenam a nijaka si nedala nic do statusu ☹ 😖 ja som mala..

luciankasebastianko
autor
6. feb 2011

ahojte
@linka ja normálne inak nepreposielam ani nedávam ale teraz ani neviem prečo 😝 už to malo vela žien tak som si dala aj ja 😀 boli sme v Bojniciach v kupeloch a maly bol s babkou v Zoo takže krásna nedela dokonca som ani nevarila ,lebo v sobotu sme zabijali teda svokra tak sme mali kapustu a mäsko pečené a zemiakovú kašu 😎

linka
7. feb 2011

@luciankasebastianko mnaam zabijacka 😝 aj grejzupa bola? s krvou? to by som si dala 😝
tento tyzden mam poobedne,sa mi nechce,radsej by som menila za nocne,poobedne nemam rada,take o nicom dni a bez muza 😒 vidime sa az vecer a to uz je v miernom spanku..

linka
7. feb 2011

@luciankasebastianko
@laurinkadanielka planujeme ist v lete do Bojnic na vylet,pozeram,ze obe tam chodievate,tak ked dam potom echo a mozeme sa stretnut 😵

luciankasebastianko
autor
7. feb 2011

@linka a čo to je grejzupa ? jelitko, hurka ,krvavnička ? 😕 roboili sme všetko klobáse ,ovar , tlačenku ,jelitka kapustu ,oškvarky no všetko ale ja to moc nelúbim 😖
radi sa stretneme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laurinkadanielka
7. feb 2011

@linka no radi sa stretneme aj ja mam pobednu dnes som si bola vybaviť vypoved v predošlej robote dali my hu ved čo mali robiť aj tak by som tam už nešla my chceme isť teraz cez vykend niekde sa okupať ked bude valentin 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre