Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
10. mar 2011

ahojte
@linka také vecné ceny sú nazačiatku vyzobrazené a foto vecičky je tam až 50 cien a začala som hned 1.3 bola som tretia mne by stačila taká fotokniha 😝 malého 3 tretí rok prípadne foto na plátno 😀 proste poteší ma všetko 🙂

luciankasebastianko
autor
12. mar 2011

ahojte my sme boli pozrieť na vyletiku v Nitre vystavu nabytok -byvanie 😵 bolo vyborne ,malému sa pačilo 😉
a teraz sme začali upravovať terén a zajtra ak nebude pršať zasadíme trávu 😀

linka
12. mar 2011

ahojte,my sme boli dnes na obed vonku,myslim restauraciu,dala som si rybu,tak bolo krasne slnecno dnes,aj zajtra ma byt,konecne je tu jar 😀

laurinkadanielka
13. mar 2011

ahojte u našich mame naštevu s oravy tak sme boli tam a dnes už doma a poobede pojdeme von boli sme aj teraz na pieskovisku formičkovali sme konečne je pekne 🙂 🙂

luciankasebastianko
autor
14. mar 2011

ahojte aj my sa velmi tešíme zo slniečka maly sa krásne hrá v piesku a aj si pracujem okolo domu 😎

linka
19. mar 2011

ahojte,ako sa mate? vonku uz je zase zima,ale koncom tyzdna sa ma zas oteplit,tak nech uz je len teplo,nerobi to dobre na nalade 😒

luciankasebastianko
autor
20. mar 2011

@linka aj zAjtra už bude svietiť slniečko aspon že neprší už 😉 zajtra sa asi vyberieme do školky omrknúť 😝 😀

laurinkadanielka
21. mar 2011

ahojte my sme už boli školke ani odisť s tade nechcela od septembra ide aj laura aj riško 🙂 🙂 no je krasne a ja musim isť makať dnes sme boli na ihrisku doobeda aj zajtra pojdeme luci až možte pridite zajtra na ihrisko

luciankasebastianko
autor
21. mar 2011

Ahojte aj malému sa moc páčilo v školke aj sa hral aj sme boli na prechádzke so školkou som zvedavá kolko mu to vydrží 😝
@laurinkadanielka vy ste teda rebeky najskor napíšeš, že tento rok nejdete možno budúci a v školke mi povedia, že by ste chceli už od mája 😀 radi prídeme 😎 ale budeme len do 10.00 potom príde mamina na autobusi

luciankasebastianko
autor
26. mar 2011

baby tu to stagnujeeeeeeeeeee 😒 čo zajtra varíte ? ja zemiakoví šalát, ale s cibulkou na kyslo a morč.prsia vysmažím , polievku nevarím mame zo zabijáčky kapustu sobotu svokra zabíjala 😉 krásnu nedelu 😎

linka
28. mar 2011

@luciankasebastianko ahoj ja som mala nocne a lietali sme po doktoroch,takze som bola rada,ked som zalahla na obed 😉 ten zemiakovy salat na kyslo by som chcela aj ja uz urobit,ale nemam dobry recept,ako ho robis? my sme mali vcera rezne a zemiaky+kur.polievku 😉

luciankasebastianko
autor
28. mar 2011

@linka luci ja uvarím zemiačky v šupke nakrájam ako na šalátik a uvarím vodu = ocot, cukor,sol, korenie všetko od oka nemám recept ,necham zovrieť , nakrájam cibuku hodím ju tam a hned vyberiem asi po 1 minute ,aby nebola moc mäká a potom prilievam uvarenú ochutenu vodu premiešam a nechám vychladnúť a nažiť najlepšie večer spraviť a na druhy den podávať 😉

linka
1. apr 2011

@luciankasebastianko dakujem za recept,uz musim vyskusat 😉 ako sa mate? uz je konecne teplo,len dnes bolo skaredo,prsalo,ale zajtra ma byt pekne,chceme okolo domu poupratovat 😉

luciankasebastianko
autor
1. apr 2011

@linka mame sa dobre 😉 tiež pracujem okolo domu 😎

laurinkadanielka
2. apr 2011

ahojte aj my sa mame dobre dnes chceme opekať a zajtra ideme kupiť laure bicyklik k narodkam nech sa už vozi ked je tak pekne 🙂 ale za to jej posluchanie 😀

linka
2. apr 2011

ahojte,aj my sme chceli dnes opekat,ale po praci sa nam uz nejak nechcelo,boli sme radi,ze sme porobili co trebalo a sup do brloha 😀 co zajtra varite? ja hubovu polievku,koprovu omacku s masom a nedostali sme knedlik,tak budem robit z prasku,prvy krat,som zvedava co to bude 😅

laurinkadanielka
3. apr 2011

my zeleninovu polievku a madarsky gulaš s knedlou robim prvy krat knedlu som kupila 😀 😀

luciankasebastianko
autor
3. apr 2011

ahojte mali sme hovädziu a kura nič extra nestíham pri malom, teraz vonku chce byť stále a nechcem, aby mužovi zavadzal 😒

luciankasebastianko
autor
11. apr 2011

halloooooooooooooooo 😲

laurinkadanielka
21. apr 2011

ahojte prajem vam prijemne sviatky a vela vody my už dnes odchadzame na oravu prideme aš pondelok večer tak sa majte pekne 🙂 🙂

luciankasebastianko
autor
22. apr 2011

ahojte pekne sviatky aj my prajeme a Laurike dodatočne všetko najlepšie 😉

linka
23. apr 2011

ahojte,prijemne sviatky vam prajem !

luciankasebastianko
autor
23. apr 2011

@linka aj tebe moja čo je s tebou ? ako sa mate ?

laurinkadanielka
21. máj 2011

ahojte tu to ale pustne 😔 ako sa mate my fajn 😉

luciankasebastianko
autor
21. máj 2011

čauko my tiež dobre 😎

linka
26. aug 2011

Tak ahojte baby,stratena sa vratila 😀 ako sa mate a co nove? ja mam nieco nove,ale to prezradim az ked sa ozvete 😅

luciankasebastianko
autor
26. aug 2011

ja som tu 😀 nové asi nič ty sa pochvál už som niečo čítala daj podrobnosti 😉

linka
27. aug 2011

@luciankasebastianko tak uz vies,zacali sme boj konecne,este nam treba urobit 3 vysetrenia a budeme vediet na com sme 😵 sa tesim,ze sa to pohlo 🙂

laurinkadanielka
28. aug 2011

@linka tak to je dobre 😉 ja ti to strašne moc prajem aby sa vam to splnilo počom tak tužite my sme na orave ešte si uživame trochu volna včera sme boli na vylete na lodi po priehrade bolo super a dnes ideme na koniky k bratrancovi 😉

linka
28. aug 2011

@laurinkadanielka dakujem ti 😉 my dnes asi budeme len doma,upiekla som kolac,sadneme na zahradu a budeme relaxovat,potom asi skoncime pri telke... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre