Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
1. aug 2009

aj tebe 😔

luciankasebastianko
autor
1. aug 2009

aj tebe 😉

linka
2. aug 2009

ahojte,fuj mne je hnusne 😝

idem variť a ták sa mi nechce,čo dnes varíte? ja nákyp z mletého mäsa a zemiaky k tomu a polievku nerobím,lebo v takej horúčave ani neberie 😝

luciankasebastianko
autor
2. aug 2009

aHojte ja som varila len polievku a boli sme na pstruha 😉 http://www.plus1den.sk/2007/05/11/ine-temy/tipy...

linka
2. aug 2009

aj my máme možnosť vo vedľajšej dedine ísť na pstruhy,tam nám ich pekne vylovia,upečú a sú fakt perfektné,mňam,dala by som si 😝

luciankasebastianko
autor
2. aug 2009

tak našteva je preč maly spí idem trocha relaxovať som zase k.o 😢

luciankasebastianko
autor
2. aug 2009

idem dať asi sprchu my čo nemákame na potomstve sa tu mudíííííííííme 😀

linka
2. aug 2009

Luci škoda,že sme tu len my dve,mohli by sa pridať aj ďalšie baby,aby to tu žilo 🙂

luciankasebastianko
autor
2. aug 2009

no škoda a čo obeháme IP a rozošléme pozvánky? 😀

luciankasebastianko
autor
2. aug 2009

tak ja sa dnes lúčim moj drahy dnes vynimočme nepracuje idem sa venovať 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
3. aug 2009

tak kde ste Luci si zdrhla 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
3. aug 2009

upravila som pozvánku kuk 😉

laurinkadanielka
3. aug 2009

ahoj luci no ako sa mavate vydim že tu pišeš o 100 300 my sme včera boli na fotbale na šišove a mala tam dostala pecku do hlavičky ale štastie že sa to zachytilo na strome trochu si poplakala a bolo dobre,nespala som celu noc že čo bude ala zdasa všetko ok

luciankasebastianko
autor
3. aug 2009

vitaj dada no tak to by som sa bála aj ja aj keď maly teraz padá jedna radosť včera aj do žihlavy 😀

luciankasebastianko
autor
3. aug 2009

no Luci Halo kde si ? 😒

linka
3. aug 2009

ahojte,ja chodím aj do práce Lucka 😀 😉 pozvánka sa mi páči 😵

luciankasebastianko
autor
4. aug 2009

ahoj ja som myslela, že si ešte PN 😀 tak super ,že už pracuješ ,dakujem za pozvanku bola to predsa naša spoločná práca 😀

luciankasebastianko
autor
4. aug 2009

ako ?pracuješ? aj večer ? ty budeš bohatá 😀

linka
4. aug 2009

ahoj,ja som nebola na PN,ale mala som 2 týždne dovolenku 😉
robím na dve smeny,takže tento týždeň prichádzam domov večer a bohatá už som 😀 😀

luciankasebastianko
autor
5. aug 2009

Ahoj zladko tak ako ? mala si prísť pozrieť ,ked si mala dovču 😉
😀 no a keby si nevedela čo s peniazmi tak niečo pošli 😀
a kedy budeš vedieť či ta dovolenka bola plodná? 😀

linka
5. aug 2009

ahoj Lucinka a koľko peňazí potrebuješ? 😀
budúci týždeň by mala prísť mrcha 🤐
a ty ako sa máš?čo nové?drobček sa ako má? 🙂

luciankasebastianko
autor
6. aug 2009

Vééééééééééééééééééééééééééľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľľaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅
ale nie pre seba ,môj muž má stále malo 😕
drobček sa má výborne nechce spať už ani cez deň tak sa vytešujem 😠 inak začína byť velmi vnímaví všetko sleduje všetko chce doma to mám jek po bombe neviem, čo skôr cez deň neni čas,večer som už K.O.takže sa mi nechce a relaxujem pri PC. asi dnes večer budem variť lebo sním to je 2x také ťažké a trvá to 3X tak dlho dúfam že zaspííííííííí 😒 tak pekne pracuj možno budúci tyždeň pokecáme viac 😝

linka
6. aug 2009

Luci,takže si mám užívať ešte tie kľudné dni a nerušený spánok 😵
budúci týždeň tu budem,ale zas ty tu málo budeš 😒

luciankasebastianko
autor
7. aug 2009

ahoj Luci no ešte spííííííínkaj pokial možeš lebo dieťa prevráti život na rubi 😝 ,ale aj tak je to super 😀
nooooooooooooo ja by som tu bola najračej 2-3 hodinky ,ale to mi drobček nedovolí a ja si tu tak super odychnem 😅 aj teraz musím isť ešte do kuchyne 😠 tak akojky

linka
7. aug 2009

konečne víkend 😵
Lucka čo plánujete na víkend? idete niekam či doma budete? my len na nákup a zasa do brloha,drahému treba stoličku k PC,tak ideme kúpiť,lebo teraz má od jedálenského stola a nechcem,aby ju zničil,tak som ho donútila,aby sme šli kúpiť 😀

luciankasebastianko
autor
8. aug 2009

Ahoj sme na oslave u babky 😉 zajta budeme asi doma a navečer vybehneme na nákup a zmrzku 😀 malemu ide 4 zub tak je jak čertik ,ale taky je vždy ale teraz sa má načo vyhovoriť 😝 len si pokúp čo treba, lebo potom budeš kupovať len drobčekovi ,všetko je také drahé a tolko toho potrebujú tir deturence ,ale tebe asi dajú po krstniatku 🙂 tak to ušetríš 😀 ja mám všetko nové lebo s mojej strany bolo bábo po 16 rokoch a po 18 chlapec a z mužovej nemalí chlapca 😒 ale aj tak dobre lebo vela vecí zničí a to by ma mrzelo 😕
tak zatial sa maje pekne papa 😎

linka
8. aug 2009

ahojky Luci,čo máte v pláne kúpiť malému na narodky?
ja to vždy vravím mužovi,že teraz treba pokúpiť ešte čo nemáme,ale on vždy protestuje,lakomec 😠 😀
dnes som robila kysnuté pečené buchty s lekvárom,perfektné,keď máte radi,tak ti pošlem recept 😉
zajtra čo varíš? ja kur.polievku,kur.stehná,plnka a k tomu ryžu,hranolky a zeleninovú oblohu,zdravé jedlo 😀

luciankasebastianko
autor
8. aug 2009

ahoj no ja som už navarila aspoň polievku a robila šošovicovú lebo som vôbec nemala chuť na hovädzu ani na kuraciu a zajtra ešte musím morčacie prsia urobiť ,ale neviem ešte ako ráno podla nálady 😀 no u vás to bude zajra hotová hostina mňam 😝 ja som dnes úúúúúúúúúúúplne hotová o 21:00 zaspal potom som varila ,jedla terz troche kuk a už musím isť spať už bol aj drobec hore 😒 no slovom materská " dovolenka " 😅 Dobrúúúúúúúúúúú 😔 a ten recep na tie buchty pošli ja robím len na pare 😝

linka
9. aug 2009

ahojky,varím jak blázon a už ma to nebaví,chcem mať pokoj,už nech je to hotové 😲

kopírujem ti ten recept:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5041&user...

odporúčam Luci,sú na jednotku s hviezdičkou,zvládne aj začiatočník 🙂

luciankasebastianko
autor
9. aug 2009

dakujem za recept skúsim 😉 makame na dome robime madla na zábradli, fugujeme , natieramé no roboty na koňa ako vždy 😠 už nech to máme všetkoooooooooooooooo 😲

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre