Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.29877...

@lucia20 ja mám len tohoto fešáka , a už važujem nad dievčatkom 😀

celé to je dochvátane ja to chem naspäť !!!!!!!!!!!!!

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko je, uplne to spackali... ale im to nevysvetlis. neostava ine len sa prisposobit.

jezis, no maly je uzasny. na na luke je perfektna. inak robis naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadherne foto. keby si nebola tak daleko, uz sme u teba v poradovniku na fotenie.

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko opravujem, ta s tym konikom je uzasna tiez. no nevedela by som vybrat najlepsiu. krasne

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 nedá sa mi to pozrieť

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 jééééééj ďakujem zatial to viac menej hobby a maly je moj najlepší model - 😎

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.30739...

neviem či to pôjde , ale tu je tiež krásny 😀

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko je to aj na stranke markizy, ale to ta nebudem otravovat. ale v pripade zaujmu hodim link. aby si vedela o com to rozpravam.

no aj tak su najkrajsie foto deti. a to su uzasne modely.

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 ak to neotravuje teba hod link , idem pohladať či nájdem

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko no maly je nenormalne. uzasne foto. ze ta to aj napadlo a ako bohovo pooooozuje, no na skapanie je.

idem pohladat link.

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko http://tvnoviny.sk/spravy/regiony/foto-dievcatk... ale upozornujem, ze je to pre silne zaludky. uz sa nam stalo, ze niekomu prislo zle... 😖

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

ďakujem idem čítať ja mám dosť silny žalúdok, ale podstatne slabne ked ide o detičky
@lucia20

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko sak to, ze ked nieco take vidis u dospelych,tak je to "senzacia" a u deti sa ti stiahne zaludok na minimum.

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 čosi - že zle , to bolo také pekné ,hlavne ked viem ,že to dobre dopadlo som sa usmieva baby sú krásne modroočka teda tam bola asi Lucka pri Taničke ,že ? a mamina Lucka velmi sympatická 😀

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 je super ,že si si nevybrala lakšiu cestu ,ked si predstavím kolko slečien sa zbavuje zdravích deti , a na zákrok idú ako k ubárovi ,tak s toho mi je vážne zle 😔

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko 😀 😀 😀 😀 😀 pri tatianke bola vtedy katuska. lucka bola uz ani neviem kde.... ale tusim v skolke.
no by si sa cudovala, kolko ludi sa na povodne foto tatianky nevedia pozriet. priznam sa, ze aj mna zaskocili. som si to predstavovala uplne inak. ale aj tak ho mala este malinky, oproti tomu aky dokaze velky narast. a dakujem za poklonu. to som bola este mlada a pekna. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko tak tak. to si myslim aj ja. ked si uvedomim kolko deti zbytocne zomrelo. boze ja som prerevala 8 tyzdnov. stale som bola ako na hojdacke, ano dame prec (lebo nam nic o diagnoze nepovedali) nie nedame, nechame si ju a zabojujeme. no dovi a dopo. ja ked som si predstavila, ze mam porodit dieta preto, aby som ho zabila. nie to som nedokazala. isla som do toho s takym alibizmom, ze ak ma zomriet, tak zomrie, ale ja jej dam sancu. a ked si predstavim kolko bab sa hned zbavi dietatka, lebo to povazuju za ucinnu antikoncepciu. ja som s luckou zistila ze som tehotna par dni po mojej 19 a muzovej 22-ke. mame narodeniny v jeden den a nejako sme oslavovali a darcek dosiel o 9 mesiacov. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 najkrajší darček nasvete 😀

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko no tak to hej a riadne sokujuci. odvtedy ked beriem antikoncepciu a antibiotika, tak okolo mna ani prejst nemoze. 😀 😀 😀 😀 😀 aby sme si nedali dalsi darcek neplanovane.

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

teraz ma napadlo ,že si máš tolko rokov ako moja kamarátka a tá ma 3 chlapcov 😀 a toho tretieho jej tiež moc neodporúčali , lebo otehotnela po druhom cisarskom ( 3 mesiace ) najdem fotku len prišiel manžel idem robiť večeru 😝 😀
@lucia20

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko 😀 😀 😀 😀 😀 no velmi podobne sme na tom, ale ona je tam asi od vas, lebo tu na zapadnom SR sme skor s tromi rarita a este v nasom veku. si vsetci klepkaju na celo, ale odbijem ich vetou, ze chceme stvrte a uz stratia rec. 😀

muzovi dobru chut. 😉

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

tak moja Zuzička je tiež riadny expert ona má totižto okrem detí ešte dvoch psov a koňa 😀
tu je ten posledny som jej hovorila ,že neboj to bude dievčatko dobručké a ono to bol chlap a čertiko najväčšie 😀 https://www.facebook.com/media/set/?set=a.19955...

luciankasebastianko
autor
4. jan 2012

@lucia20 muž už dojedol idem sa mu povenovať tak snad´ zajtra 😉 si to tu skvelo oživila 🙂 baby nebudú chápať jak sa to tu pohlo 😀

lucia20
4. jan 2012

@luciankasebastianko no to vies, ja som ukecana ako moje tri dievcata. aspon viem po kom to maju. 😀 rada by som napisala to iste aj tebe, ze sa idem povenovat muzovi, ale ten sa mi venuje uz tri hodiny tym, ze tu vedla mna spi na gauci. 😀 😀 😀 😀 dobru nocku.

linka
5. jan 2012

caute baby,jemine ale ste toho popisali 😀 no konecne to tu ozilo,taku osobu nam tu trebalo 🙂
@luciankasebastianko nekupila,vidis aky som ja lajdak 😅
@lucia20 sa mi dokonca dnes s nou stihlo aj snivat,asi na mna myslela na nocnej a mozno ju aj trochu trapilo co povedala,ale o tom pochybujem... 😖

lucia20
5. jan 2012

@linka no to si este rozmyslite, ze ste ma sem prijali, ked vas usi, no vlastne oci budu boliet. 😀 😀 😀 😀
to preto, lebo sme sa o nej vcera bavili. no ale nebolo by na skodu, keby sa uvedomila a ukludnila. ta nie?

linka
5. jan 2012

@lucia20 ked ja nejak nemam chut ju vidiet,nieto este bavit sa s nou,musim vychladnut a mozno potom,ale ja prvy krok neurobim 🙄 ja som chybu nespravila...

lucia20
5. jan 2012

@linka a co ti vlastne povedala? my sme s muzom mali taku mensiu krizu a na tri mesiace odisiel asi pred uz skoro 3 rokmi. no jak blbec sa vtedy spraval, ale svokricka videla uzasneho a dokonaleho svojho synceka. my sme sa vtedy taaaaaaaaaaaaaak rozhadali, ze viac ako polroka sme sa spolu vobec nebavili. ale vobec. a teraz??? neda na mna dopustit. skor nadava na mojho muza. 😀 😀 😀 tiez jej vela veci docvaklo, hlavne ked ho na tri mesiace mala doma. tak teraz neviem, ci nahodou nie je taka mila len kvoli tomu, ze sa boji, ze jej ho zase vratim. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale casom sa to podda. ako vravel moj tatino. bud sa to utrasie, alebo sa to roztrasie. 😉

linka
5. jan 2012

@lucia20 muz bude mat 30 rokov koncom januara a chystame oslavu,oznamila som jej to a nech si aj zisti ci bude mat vtedy volno,ona je porodna asistentka,tak vravela,ze vtedy sluzi,ze nic sa neda robit a ja na to ci by si nemohla sluzbu vymenit,tak ako to urobila na moju 30-tku minuly rok a ona ze uz nikdy si kvoli nam nebude nic menit,normalne ma to odstavilo,bola protivna,tak som vravela aha dobre-dovi...

luciankasebastianko
autor
5. jan 2012

Ahojte @linka to budeš aká VIP pacientka 😀 ti bude aj pri porode ? 😅 to si dúfam službu nebude meniť ak jej nebude vychádzať 😝

laurinkadanielka
5. jan 2012

ahojte no vy ste toho popisali aš ma oči bolia 😀 😀
@lucia20 mala je zlata ale všetky ste pekne 😉 si aj na faceboku
@linka nemysli na okolie ale na vas aby sa vam to podarilo viem je to tažke ale neboj

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre