Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
8. nov 2009

si mi nevedela kúpiť zrkadlo a wc dosku?? 😠 😀 som zvedavá,kedy pôjdeme my 😖

linka
8. nov 2009

a čo dvojo pečieš? 😉

luciankasebastianko
autor
8. nov 2009

inak som aj myslela ,že ti to zoberiem lebo dávali za nákup aj vedierko 😀 ale nakoniec sme išli domov na Bánovce, 😀 😀 😀 lebo už bolo vela hodín 😀 😀 😀 a nemohla som ti to doniesť 🙂

luciankasebastianko
autor
8. nov 2009

perníčky a Stankové oblúbené z ovsenych vločiek 😝

luciankasebastianko
autor
8. nov 2009

a kupujeme v lidli vianočnú štolu tu milujeme aj teraz ju máme 1 kg a za pár dní bude ponej 😀 😝

laurinkadanielka
9. nov 2009

ahojte no je už dobre aj my sme piekli kurča a slepačiu polievku mna pečenie nebavi napečie svokra alebo si dame piecť 🙂

laurinkadanielka
9. nov 2009

dnes sme boli na ihrisku bol tam aj riško ale bal sa malej vieš ako plakal zajtra ideme zase na cely den do borčian tak sa musime aj my niekedy dohodnuť 🙂

luciankasebastianko
autor
9. nov 2009

ahojte dada aj mojho malého sa strašne bál on nieje naučeny na deti ☹ no dohodneme sa v čo tak v stredu 😀

laurinkadanielka
10. nov 2009

ok to sme doma a o kolkej lebo poobede chodime ešte buvat včera sme tam boli okolo pol štvrtej 😉

laurinkadanielka
10. nov 2009

len aby nepršalo ozaj učiš už maleho na nočnik ja som začala včera sedi tam hovori že kaka uvidime ako to pojde 😉

luciankasebastianko
autor
10. nov 2009

ahojte
Lucka čo už pečieš na tie vianoce ? 😀
dada ešte som nechcela malého učiť na nočník ked to este nereguluje ale prekvapil ma začal hovoriť cccccccc ako cikať tak som ho dala na velky záchod ale je tam aj doska pre deti tak sa tam krásne vycikal a hned dole 😅 a ráno sa aj vykaká občas, ale aspoň niečo 🙂 dnes som kúpila aj nočník nech máme a možno ho napadne častrejšie cikať ked ho bude videť 😉

luciankasebastianko
autor
11. nov 2009

ahojte babenky
dada asi nedojdeme také škaredé počasie ☹ a ešte tam bude aj mokro 😒

laurinkadanielka
11. nov 2009

ahojte no to ano ale hadam sa tam tento tyžden dostaneme a čo je s druhou luckou 😉

linka
11. nov 2009

ahojte,no to je hnusné počasie,to čo má byť,nemal byť už sneh?? 😠 😠
Luci ešte nepečiem 😀 až pred sviatkami,už sa tešíííím 😵 😵
ešte som sa chcela niečo spýtať,ale zabudla som 😅

luciankasebastianko
autor
11. nov 2009

ahojte dada ja som tam bola o 15.30 a teba nikde 😠 😀 bola som sa prejst aj s malym aj s dáždnikom 😅 aspon sme sa vyvetrali 😨

linka
11. nov 2009

no by už mohlo aj prestať pršať nie 😖

luciankasebastianko
autor
11. nov 2009

no a mohlo by začať snežiť nech maly čumí z okna apoň pol hodku 😀 😀 😀

laurinkadanielka
12. nov 2009

čo si u nas nezazvonila

laurinkadanielka
12. nov 2009

neviem ako dnes či nebude vtedy buvat ved uvidim 🙂

luciankasebastianko
autor
12. nov 2009

ahojte dnes som bola v TO a maly bol s babkou ,tak som neprišla a zajtra ideme plávať a potom máme tatove a meniny 😀

laurinkadanielka
13. nov 2009

dobre tak oslavujte včera sme tam boli aj s riškom už sa trošku osmelil 🙂

luciankasebastianko
autor
13. nov 2009

ahojte luci čo robiš ? dada bola sopm sa prejsť a nikde nikoho 😅

laurinkadanielka
13. nov 2009

ahojte no muž ta videl mala buvala boli sme zase s riškom už sa jej nebal

linka
13. nov 2009

čaute,Luci odkáž mužovi,že všetko naj k meninám 😀 bude aj menšia oslava? ozaj a čo dostal od teba? 😉
dnes som robila pirohy a potom upratovala,aby som aspoň aký taký mala víkend,lebo zajtra do práce a v nedeľu nočná 😖

luciankasebastianko
autor
13. nov 2009

Luci ďakujeme 🙂 dostal teplákovú súpravu a nasteny kalendár 😀 s našimi fotkami 😀

luciankasebastianko
autor
14. nov 2009

no to mi je učasť dievčence 😀 😀 😀 jak na tych volbách 😀 😀 😀 dnes som robila velké upratovanie a zajtra sa chystáme k mamine na obedík 😉 a potom s malym na plaváren 😎 to som sem ani písať nemala chúdatko lucka ty musíš isť do práce 😔

luciankasebastianko
autor
15. nov 2009

dobréééééééé ranko 😀

laurinkadanielka
15. nov 2009

dobre tak dnes nemusiš variť?ja už varim polievočku rezne som obalila a ešte idem urobiť kolačik čučoriedkovo jahodovy 😉

luciankasebastianko
autor
15. nov 2009

veru som ani nevarila 😀 😀 😀 mamina mala segedín a polievočku a kolačik a kavičku a bolo super 😅

luciankasebastianko
autor
16. nov 2009

ahojte dada dnes som sa hrala s bibou v parku hádam hodinu že boli aj svami a mi sme sa znova obišli 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre