Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
30. dec 2009

Luci fotky už som pozrela,paráda 😵 a pizzu sme mali pred včerom 😀 😝 mňam
tá nádcha nech ti rýchlo prejde,máš nosné kvapky? lebo v noci je to najhoršie,aspoň u mňa,ale určite máš,pri malému musíš mať po ruke asi všetko 🙂

luciankasebastianko
autor
30. dec 2009

luci mala som len mi ich maly hodil nazem a teraz si dávam jeho ale aj tak spím s otvorenou pusou aby som sa nazadusila 😅

linka
31. dec 2009

Ahojte 🙂 som tu prvá s vinšovaním 😀 tak vám teda prajem- Do Nového roku veľa šťastia, lebo je krásne,
veľa zdravia, lebo je vzácne,
veľa lásky, lebo jej je málo
a veľa všetkého, čo by za to stálo !!!!!! PF 2010 😵 nech je lepší ako tento !!!! 😉

linka
31. dec 2009

a idem variť a chystať menu na večer 😵 to bude zasa obžerstvo 😀 😝

laurinkadanielka
31. dec 2009

ahojte aj ja vam prajem všetko dobre do noveho roku 🙂 a lucke skore uzdravenie aj moj muž ma nadchu už 2tyždne 😉 luci super drahu ste postavili vy stavebnici 🙂

linka
31. dec 2009

jooooj Dadka ešte že ťa mám,aj ja prajem Lucke skoré uzdravenie,tiež sa musela tá nádcha prilepiť na ňu práve teraz 😒

laurinkadanielka
31. dec 2009

no veru asi to od niekoho dostala

linka
31. dec 2009

čo dnes dobrého varíte alebo chystáte? ja už varím kapustnicu,vypražím rezne a potom upečiem niečo slané a to sú syrové košíčky a syrové také trojuholníky,jednoduché a fajné 😀 😝

laurinkadanielka
31. dec 2009

aj my varime kapustnicu a potom si urobime misu šunku syr lebo moj muž moc nechce taku šunku varenu udenu a nepečieme nič ešte mame nejake suche 🙂

linka
31. dec 2009

skopírujem vám ich,fakt sa oplatia 😝

SYROVE CHUTOVKY:

cesto: 360g polohrubej múky,1 prášok do pečiva,50g masla,200g strúhaného syra,250ml mlieka,1KL soli
plnka: 100g strúhaného syra,vajce na potretie

Zmiešame múku s kypriacim práškom,soľou,syrom a maslom,postupným dolievaním mlieka vypracujeme cesto,rozdelíme na 2 časti,potom každú časť rozvaľkáme a posypeme polovicou syra,ktorý máme na plnku,zrolujeme,potrieme vajcom,pokrájame na trojuholníky a môžeme posypať sezamom,makom...,pečieme do červena..






zabudla som napísať,že z prvého receptu nám vyjde 40 kúskov

a ten druhý

SYROVE KOSICKY

na 60ks potrebujeme:

1 balíček lístkového cesta,250g tvrdého syra,200g anglickej alebo oravskej slaniny,1PL kečupu,1 vajce,1 kyslá smotana a papierové košíčky

Lístkové cesto na tenko vyvaľkáme a vykrojíme z neho kolieska o priemere 5cm,vyložíme nimi košíčky a plníme.
PLNKA: smotanu zmiešame s vajcom,kečupom,syrom a slaninou a malou lyžičkou kladieme na cesto v košíčku,košíčky ukladáme na plech 3-4 v jednom rade,pretože syr sa počas pečenia nafúkne,upečieme do zlatista,dobrú chuť !!!!

luciankasebastianko
autor
31. dec 2009

Do pohára šampanské,do srdiečka lásku,k tomu božtek pre šťastie, zdravia plnú kapsu. Všetko najlepšie do nového roku.... PF 2010 babenky a dakujem 😀 dostala som to od mojho milovaného mužíčka tak si užite silvester a krásny rok 2010 nech každému prinesie to počom túúúúúúúži ( luci 😵 )

linka
1. jan 2010

som tu prvááááááá 🙂 ale ochvíľu už zaľahneme,v telke nič normálne nejde a sexovať sa nám nechce 😀
Luci asi viem na čo myslíš 😵 ďakujem a dobrú noc 😉

laurinkadanielka
1. jan 2010

ahojte tak ako ste prežili silvester a novy rok my nič moc mala zvalila reprak tak som sa s mužikom ešte dobre povadila a mala zaspala o osmej ja som si ešte pozrela telku a zalahla som ale buchanice ma zobudili ale naštastie malu nie ta spala jak dudok 😉 luci aj ste boli v kulturaku?

linka
1. jan 2010

ahojte,my sme boli doma,takže bola pohoda pri telke,ako inak... 🙂

linka
1. jan 2010

Dadi a ako sa malej podarilo zhodiť reprák? 😕

laurinkadanielka
1. jan 2010

no ona to už viac krat urobila no vymyšlala no vieš ake su deti a moj muž je strašne nervak on taky nebol ale teraz je to s nim hrozne mam pekny novy rok ako na novy rok tak pocely rok čo ma čaka ☹

linka
1. jan 2010

ale nebude taký,ako začal,uvidíš 😉

linka
1. jan 2010

ja tým poverám neverím,že ako na nový,tak po celý,to je blbosť 😅

laurinkadanielka
1. jan 2010

no ved uvidim

laurinkadanielka
1. jan 2010

idem s malou von je pekne

linka
1. jan 2010

ja idem trochu povysávať,sa neupratovalo od minulého týždňa 😉

linka
1. jan 2010

tak už mám hotovo,som od rána nič nejedla,nejak nemám chuť,ešte máme kapustnicu,dám si neskôr,je výborná 😝 a strašne sa nudím,ani v telke nič nejde a muž mi nejak vadí 😀

laurinkadanielka
2. jan 2010

ahojte tu nikto 😕 😕 😕

linka
2. jan 2010

ahoj,no nikto nikto,neviem čo robíme,že nepíšeme 😕 😉

luciankasebastianko
autor
2. jan 2010

ahojte už pííííííííííííííííííííííííííííííííííííšeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm 😀 dada to je mi luto že máte také sprosté odobie ale to je všade 😉 on sa ukludní je to asi stres s novej práce 😒 včera sme stretli riška si pekne ležkal v kočiariku usmieval sa no to je dobré dieťatko 😀 luci čo ti muž vadí 😀 ty si dobráááááá 😅

linka
2. jan 2010

no konečne si aj ty tu 🙂 noo tak trochu mi lezie na nervy,lebo sa mi nevenuje jak by mal 😠 ani neviem,že ho mám doma,lebo vždy vysedáva pri pc 😒

linka
2. jan 2010

a máme tu Mišku,to je ale neposeda 😀 ,ale už som ju uložila,je veľa hodín pre ňu 🙂

laurinkadanielka
3. jan 2010

ahojte včera sme boli u kamošky na našteve v meste a mala sa my tam 3krat pokakala a ja som mala len 2plienky tak sme jej dali servitky kuchynske a šup domov aj tak už sme tam boli dlho a oni male deti už nemaju ani susedia naokolo no trapas a nedocikala sa pokym sme prišli domov inokedy nosim viac plienok a teraz jak naschval 😒

luciankasebastianko
autor
3. jan 2010

Ahojte dnes sme boli v trenčíne po návštevach a trochu pozrieť obchody -vypredaje ,ale nič som nekúpila 😒 malému sa páčilo na vláčiku aj vyzdoba 😀 no dada pekne čo tak kakala ?

laurinkadanielka
4. jan 2010

ahojte aj včera sme boli u švagriny aj tam ale plienok už bolo dosť plna taška no nam sa najlepšie kaka na naštevach 🙂 aj my sa chystame do trenčina ale asi až sobotu lebo naš tatino už neska nastupil do novej prace no som zvedava ako to tam bude zvladať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre