Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

laurinkadanielka
14. feb 2010

no luci super zajtra sa stretneme tak pokecame no ja neviem či sa mne podari malu odstaviť idem na to od zajtra ale ja budem musieť isť na tvrdši pristup korenie a tak 😉 😉

laurinkadanielka
15. feb 2010

ahojte no dnes sme boli vonku a domov ako čerti špinavy už je oprate 🙂 a druha lucka sa ma ako?

luciankasebastianko
autor
15. feb 2010

ahojte dada možno ani nebude treba tak tvrdo len jej ponukni vždy sunar ked bude pytať 😅
Luci ako sa citiš ?musíš byť naliata s tych infuziek 😕

linka
15. feb 2010

ahojte,nie vôbec nie,neboli to konské dávky 😉 bolí ma hrdlo ☹
vy ešte kojíte? vy ste ale dojnice? 😀 😅

luciankasebastianko
autor
15. feb 2010

ano Luci ešte 😀 vykloktaj si 😝

laurinkadanielka
15. feb 2010

no to sme ale už to musime ukončit 😉 😉

luciankasebastianko
autor
16. feb 2010

ahojte dnes ideme do BA daduš dnes neprídem 😉

laurinkadanielka
16. feb 2010

ahojte luci potom napiš čo ste nakupili 🙂

laurinkadanielka
16. feb 2010

no boli sme vonku aj riško bol tak sa pohrali v snehu trošku 🙂

luciankasebastianko
autor
16. feb 2010

ahojte no konečne som doma kúpila som si čižmičky dada 😝

laurinkadanielka
17. feb 2010

ahojte luci aj ti mali zaspal?napiš my tu adresu na tu trampolinu 🙂

linka
17. feb 2010

ahojte,aj mne treba nové čižmy,tie čo som si kúpila minulý rok v Garfielde mi premákajú 😠 a do konca zimy ešte nejaký ten mesiac bude,Luci aké si si kúpila?
ja som chorá,mám nádchu a divné chute 😀 😅

luciankasebastianko
autor
17. feb 2010

ahojte luci mixer také semišky podkolená 😝 dada zaspal a bol večer aj dobry trampoliny 😀 http://www.insportline.sk/trampoliny?gclid=COLf...

laurinkadanielka
18. feb 2010

ahojte no luci kde si dnes bola?a čo prst?zajta sa dufam ukažete 🙂 a druha lucka sa nech skoro uzdravi 😉

luciankasebastianko
autor
18. feb 2010

ahojte dada bola som za maminou je v nemocnici 😔 večer ju brala zachranka mala isť na také vyšetrenie kde mala vypiť kontrastnú látku ale spolu s vyčerpanym organizmom z chemoterapií to spravilo paseku 🙄 aspon na nič iné zatial neprišli 😖 no zajtra neviem či prídem 😕

laurinkadanielka
18. feb 2010

no dobre daj potom vediet ako je mamine

linka
19. feb 2010

ahojte,Luci nechcem nejak vyzvedať čo je s maminou,ale držím prsty,aby bolo dobre ☹ 😉
Dadi ďakujem,dnes tiež nič moc,tá nádcha je nejaká brutálna 😖

luciankasebastianko
autor
19. feb 2010

ahojte mamina mala oslabené neaké žili v pažeráku tak jej to podviazali a už je dobre ale v stredu išla snej krv vrchom - spodkom 😔 ale možno už v nedelu pojde domou 😉

luciankasebastianko
autor
20. feb 2010

Ahojte ako , čo robkate ?

linka
21. feb 2010

ahojte,včera som bola unavená po celom dni a týždni,tak som vegetila pred tv,boli sme v KE včera,kúpila som si čižmy hnedé na podpätku s prackami,dúfam,že sa v nich nezabijem 😅 no a dnes od rána som upratovala a teraz varím,pečené kura,plnku,kyslá kapusta a knedlik,mňam 😝 😉
a vy ako? čo dnes varíte a budete robiť?
Luci mamina ako? 😕

laurinkadanielka
21. feb 2010

ahojte no ani ja som včera sem nenakukla rano sme boli v meste a potom u našich mala spala len chvilu v aute potom sa zobudila ked sme prišli a nie a nie spať ale večer zaspala už o siedmej unavena no dnes je krasne vonku poobede sa hadam pojdeme niekam pozreť 🙂 no my sme varili rezne kuracie a sližikovu polievku luci potom my prezvon lebo segra my dala jej telefon a tvoje a zuzkine čislo tam nemam 😉

laurinkadanielka
21. feb 2010

luci a zajtra von neprideme lebo ideme poobede zaviesť segru do Trenčina a dedo chce fotak tak ho tam pojdeme kupiť 😉 boli sme sa prejsť trošku aj pri vas a boli ste včera lyžovať

luciankasebastianko
autor
21. feb 2010

ahojte maminu dnes prepustili tak sme boli prenu a potom u mojej babky 😀 bolo fain a na obed bola slepačia s cestovinou a kura s ryžou 😝

linka
21. feb 2010

Luci to som rada,že je doma a čože si taká vysmiata? 🙂

linka
21. feb 2010

bol panák? 😀

luciankasebastianko
autor
21. feb 2010

nie nebol ale bol maly zlatučky u babky ako jej rozprával sme sa nasmiali všetko opakuje 😀

linka
21. feb 2010

pozerala som fotky z plavárne,je veľmi zlatý,taký babuliačik,júúj jak by som ho vybozkala 😵 a aj Dadkina malá je na spapanie 😵

laurinkadanielka
22. feb 2010

ahojte luci aj ste boli dnes vonku zajtra už aj my prideme no malej sme kupili odražadlo a tenisky adidy ja dve trička no konečne som si aj ja niečo kupila a som unavena 😉

luciankasebastianko
autor
22. feb 2010

ahojte dakujem luci a ty ako sa máš ? ideš na tie prefuky a vysledky sú o.k. ? 😲 Dada no chybala si ,maly sa hádzal znova na zem 😠 apon ste dobre pokúpili 😉

laurinkadanielka
22. feb 2010

no a zabudla som napisať my sme s lubom jedli a mala bola s dedkom no ta prišla špinave snehulky až čierne skoro ma porazilo 😠 no ale pustilo to trošku tam ma ešte flak 😒 no luci musiš niekedy dojsť pozreť tych našich drobcov 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre