Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
16. mar 2010

júúúj Luci až mám zimomriavky,ja na také veci verím a to že sa zamklo samo,tak to s tebou súhlasim,že je to blbosť...prečo si myslíš že zblúdilá dušička? 😕

luciankasebastianko
autor
17. mar 2010

ahojte Luci lebo to tak citím a stále tu čosi buchoce no je to novy dom ale aj tak ja som tiež tak zatažená na duchovno tak si to tak myslím ,a dom ešte nieje vysväteny iba mnou tak možno zato 😅

laurinkadanielka
17. mar 2010

ahojte lucka tak odychuješ?boli sme na ihrisku bola tam tvoja svokra s malim videli sme ich cez okno tak sme išli zanimi 😉 no luci musiš si dať vysveťiť domček aby vas tam nestrašilo

laurinkadanielka
17. mar 2010

a druha lucka nepiše ☹ ako sa ma a tak čo noveho

luciankasebastianko
autor
17. mar 2010

no veru riadne ma dusí 😖 snad tie tabletky rychlo zaberu v sobotu musím byť fit ideme maminej sestre na 40 -tku 😝 a dúfam ,že to maly nedostane , dnes som si moc neodychla ušila som mužovi volant a bola tu kamoška chcela niečo porobiť na PC aj som upratovala 🤐 no super pacient 😀

laurinkadanielka
17. mar 2010

luci ty maš ležať a odychovať a liečiť sa a mali buva u svokry alebo doma?

luciankasebastianko
autor
19. mar 2010

ahojte skoro som vás nenašla 😠 jaká haluz teraz musíme si zvyknúť 😒 zajtrta ideme slaviť tešímmm dám fotočky potom 😵 Maly sa pyta spat len domu -mamou 😀

laurinkadanielka
19. mar 2010

ahojte aj ja hladam no ide ma poraziť kto sa tu ma vyznať 😠 musime sa to naučiť mala už buva lucka tak sa zajtra dobre zabavkajte 🙂

linka
19. mar 2010

ahojte,celkom sa mi nová verzia páči,ale mám v tom ešte chaos 😅
Luci čo idete slaviť?
idem ja spať,ráno do práce 🙄 tak dobrúúú 😵

laurinkadanielka
20. mar 2010

ahojte lucka ide tete na 40 dnes tak sa zabavka včera robila vyzdobu u tety 🙂 ja som dnes umyvala okna prala prezliekla periny 😝 už mam konečne volno mala buva a spravila som narychlo pizu kupovanu 🙂

linka
20. mar 2010

ahojte,to prečo ma okrátili o príspevky? veď som mala vyše 4000 😠 nejak sa mi to už nepáči 😖
čo ste dnes robili? ja som bola v práci,potom nákup a upratovala som.....a zajtra čo varíte? 😉
Dadi aj mne už treba okná umyť,len musím mať už konečne volno 😒

laurinkadanielka
20. mar 2010

zajtra budu rezne ryža a potom odych poobede sme boli ešte vonku mala sa vyblaznila mna bolia nožky

laurinkadanielka
21. mar 2010

ahojte mužik išiel s malou von rezniky mam obalene teraz tu nakukam 🙂 buntošila už o siedmej 😠 a vy čo dnes varite?

linka
21. mar 2010

ahoj Dadi,mne sa ani začať variť nechce a to robím len také jednoduché a rýchle,mäso s uncle bens,hranolky a francúzska polievka...ale už budem musieť 😅

laurinkadanielka
21. mar 2010

luci uvarila si?

luciankasebastianko
autor
21. mar 2010

ahojte tu je moj maly vinšovník skusim pridať fotku 😀

linka
21. mar 2010

áno uvarila som,čo iné mi ostávalo 😉 čo takto večer robkáte?ja sledujem lets dance a Lucka ako po oslave? 🙂

linka
21. mar 2010

ježíííš Luci to je ako z časopisu,no podarený je a aký frajer 😵

luciankasebastianko
autor
21. mar 2010

Dakujem zlatučky bol , ale ani neposedel aby som ho odfotila 😝

laurinkadanielka
22. mar 2010

ahojte ja som včera pozerala akčny film na jojke bolo to take napinave no pekny vinšovnik 🙂

luciankasebastianko
autor
22. mar 2010

ahojte ako sa máte ? maly už spinká 😝 dada ako ste oslavili ? zajtra príde mamina, prídeme neskor ked ju vystrojíme na bus 😉 okolo 15.10

laurinkadanielka
23. mar 2010

ahojte dobre sme oslavili napapkali sa ale mala v noci buntošila aj dnes cez den je ako čertik

luciankasebastianko
autor
23. mar 2010

ahojte maly prišiel dnes z ihriska a mal pienku plnú piesku ( pozdravujeme Lauru 😀 ) zajtra ak neprídete bude nám smutno 😲 dnes sme boli vonku 6 hodín 😉
Luci aku zmenu máš ? 😕

linka
24. mar 2010

ahojte,mám poobednú a desiatky samozrejme,ale v piatok beriem dovolenku,chcem umývať okná,tak dúfam,že nebude pršať 😲 teraz varím obed a som strašne unavená ☹

laurinkadanielka
24. mar 2010

ahojte luci pršať ma sobotu a dosť my ideme k našim segra si zariadovala novu izbu tak mužik jej ide poskladať postel nech už neska spi na novej 🙂

laurinkadanielka
24. mar 2010

luci aj ste boli na ihrisku?no segra ma už postel postavenu mužik sa ale zapotil 😝 ale take letisko no parada aj sme tam chceli ostať spať 😉 no mala všade pomahala aj vonku sme hrabali upratovali altanok no bola ako čert špinava 😉 dedka ponahanala po zahrade no všade ja som si ale neodychla lebo som im pohrabala a poupratovala trošku bolo krasne vonku 🙂 tak zajtra sa stretneme na ihrisku 🙂

luciankasebastianko
autor
24. mar 2010

Ahojte luci no jasné že si unavená, ked makáte jak otroci 😲 ,dada boli sme na ihrisku s Terezkou 😝 a maly stále Laula Laula 😵

laurinkadanielka
25. mar 2010

ahojte luci aj už funguje ta rampa pri tescu či sa už plati parkovne zabudla som sa ta opytať no mala nechcela isť ani donutra tak pištala vonku musel isť s nou ešte tato potom som hu volala na roštek so salamkou tak išla 😉 no ešte sa tu blaznia neviem kedy pojde zas buvať 😒

luciankasebastianko
autor
25. mar 2010

ahojte dada prvu 1.5 je to zadarmo potom musíš platiť ale rampa bola dnes stále zdvihnutá 😝 my sme ostali u babky ja som išla pred 18 domou malého potom doniesol muž ,ale ani som nič nespravila drhlo ma jak tuberáka a mala som zomnicu 😖 Lucka mám v sobotu party prezentáciu chcem , aby prišla aj dada ty neprídeš s mužom ? 😀 dostanem 30 dielnu obedovú supravu 😵

linka
26. mar 2010

Ahojte,tak okná umyté,buchty napečené a môžem oddychovať 😀
Luci to vieš že by som prišla,keby sa to dalo ☹ a akej farby bude tá súprava? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre