Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
29. apr 2010

myslela som dadu , 😀 lucka to má asi daleko ,ale určite raz dobehni 😀

laurinkadanielka
29. apr 2010

ano prideme na ihrisko 🙂

luciankasebastianko
autor
29. apr 2010

tešímeee 😀

luciankasebastianko
autor
29. apr 2010

inak dnes spal až do 15. 00 normalne by sme nestíhali 😀

laurinkadanielka
30. apr 2010

ahojte luci čo si dnes robkala ked maš volno asi odychovala 😉 muž bol doobeda s malou vonku a prišiel a mala spinkala 🙂 ja som zadedy navarila rezne s ryžou už fakt neviem čo variť mužik bol doma lebo ochorel aj on od malej ta ma ešte sople už som dva razy dala prať a mam pokoj ked je vonku tak krasne 🙂 a dnes ideme už na ihrisko neboli sme s luckou už dva dni 😉

linka
30. apr 2010

ahojte,dnes som velmi neoddychovala,bola som ráno na nákup,kúpila som si rifle,tak si ich hneď podšila,navarila som žemlovku a teraz idem upratovať,večer sme pozvaní na oslavu švagrových narodenín a zajtra makáme na záhrade 😀

luciankasebastianko
autor
30. apr 2010

ahojte maly spiká druhá varka medu uvarená ,idem poliať trávnik a prídem ešte kuk ked sme išli z ihriska stretla som svokru tak si zobrala malého tak som tochu spratala 😝

linka
1. máj 2010

ahojte,Luci ty už koľko máš toho medu? 😀
my sme dnes makali na zahrade,okopala som si skalku,posadila trávu,muž dokončil chodník,trebalo doložiť dlažbu ešte a potom kosil,no a po robote sme si opiekli klobásy,fúúúú som K.O.,ale som rada,že máme porobené 😵
a vy čo ste robkali? 🙂

laurinkadanielka
2. máj 2010

ahojte lucka tak už mate okolo domčeka pekne 😉 my sme včera boli vo vedlajšej dedine pozret bola tam hasicka sutaž deti mala sa tam vyjašila s detmi 🙂 ešte sme boli pozret na priehade vodu a tak na rybky 😉 ale opolnoci sa mala zobudila s takym plačom niečo sa jej snivalo lebo hovorila že bojim ledva som hu utišila ☹

linka
2. máj 2010

ahoj Dadi tak to ste mali peknú sobotu,aj krásne bolo vonku,len ma mrzí,že nasledujúce dni budú upršané ☹ ,už som sa tešila,že s krátkym rukávom budem chodiť do práce,ale v daždi sa to nedá 😖
čo ste dnes varili? my fašírky,zemiaky

laurinkadanielka
2. máj 2010

my sme mali kura ryžu a boli sme na fotbale vo vedlajšej dedine a trošku sme zmokli ked sme išli domov 😉 boli sme popešo trošku sme sa prešli 🙂 lucka ma doma naštevu sebastiankovich krsnych 😉 ale možno bude aj pekne slniečko 😉

luciankasebastianko
autor
2. máj 2010

ahojte babenky dnes sme mali hovädziu polievku a pstruha na kulkáni udeného 😀 to krstny z BA nemožu vynechať je tam pekne a maly sa tešil ked chytla rybku 😉 a piekla som drhnuty koláčik 😝 to počasie bude asi na kočku 🙄

linka
3. máj 2010

Luci čo je kulkán? 😅

linka
3. máj 2010

a takého pstruha by som si už dala,ale pečeného na ohníku,mňam 😝 vonku je hnusne,sa to pekne pokazilo 😖

laurinkadanielka
3. máj 2010

ahojte luci kulhan sa to vola tam kde chytaju tych pstruhov aj my sme tam boli sobotu ale len sme sa popozerali bolo tam dosť ludi dlho by sme čakali kym nam to urobia 😉 no u nas už neprši a trošku vykuklo aj slniečko 😉

linka
3. máj 2010

u nás je tiež niečo podobné,s tým že ti tam aj toho pstruha pripravia,už by som tam zašla,hmmmm takého fajného tam vedia spraviť,ježíííš no som si narobila chute 😀 😝

laurinkadanielka
3. máj 2010

aj u nas ti pripravia pstruha len to dlho trva 😉 ale su tam všelijake pre deti šmykalka kolotoč ale bolo tam dosť ludi deti tu našu malu skoro prizabili tak sa tam nahanali 😒 musiš byť stale vstrehu a davať pozor 😉 no dala by som si aj ja aj husy tam maju v ohradke aj dive svinky mala im dala aj paličku vobec sa nebala škoda že sme zabudli foťak ale určiťe tam ešte pojdeme je to v peknom prostredi v horach 🙂

laurinkadanielka
3. máj 2010

luci boli sme v tescu ale motorku nemali je to len vo velkom tescu samozrejme lubo my nadaval všetko len moja vina 😒 volal do trenčina ale ani tam nemali už je asi po motorkach a stretli smi riška išel s maminou a tatinom v parku viezli ho na furiku velkom riško jak zbadal lauru vyskočil s furika a rychlo zanou chcel jej dať bočku ale nechcela 😉 zuzana my ani nič nehovorila len sa pytala či sme vas boli vystrojiť

luciankasebastianko
autor
3. máj 2010

ahojte dada to je škoda ☹ asi ani v Pe nebude 😒 no Riško má rád Lauriku 😀 luci ako v práci po takom krásnom vikende ? 😅

laurinkadanielka
3. máj 2010

no nebude a kamoška s konika my pisala že ani v prievidzi neni pozreme nejaku v dračiku ked pojdeme do mesta 😉

linka
4. máj 2010

ahojte,no v práci ťažko a dlho a horúco 🙄
Dadi no jasné,za všetko môžu ženy 😠 😖

laurinkadanielka
4. máj 2010

ahojte luci tak my nekupuj plienky my pojdeme do mesta 😉 zajtra ma aj dosť pršať 😒

luciankasebastianko
autor
4. máj 2010

ahojte o.k dada 🙂 no asi ani na ihrisko nepojdeme ,ale možno unás nebude sucho ved sme suchodolie 😀

laurinkadanielka
5. máj 2010

ahojte ale vykuklo slniečko snad bude pekne 🙂

linka
5. máj 2010

u nás prší 😒

laurinkadanielka
5. máj 2010

luci ale nebude ti aspon v praci horuco 😉

laurinkadanielka
5. máj 2010

no plienky som nekupila mali len 4plus a trojkove 😒 ale kupila som velky box na hračky v skladoch za 6 euro mala sa tam schovava 😀 😀 😀 😀

luciankasebastianko
autor
5. máj 2010

ahojte dada mala si crnknuť v PE boli aj 4 jedna vyšla okolo 5,70 sk ja som bola nakúpiť kvietky do skalky 😅

laurinkadanielka
6. máj 2010

ahojte luci plienky už mam boli sme dnes v pe 😉 zajtra ideme do borčian mala dnes spala len hodinu burka hu zobudila a je ako čert mrchava 😠 a kupili sme jej suprove plavky helou kiti 🙂

luciankasebastianko
autor
6. máj 2010

ahojte ja asi pojdem s malym dokrorke stále ma tie sople 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre