Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
13. júl 2010

ja uz len dva dni a potom dva tyzdne dovolenka huraaaaaaaa 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😵

laurinkadanielka
14. júl 2010

@linka dakujem 🙂

linka
14. júl 2010

ahojte 🙂
vonku je riadny hic 😝 😝
@laurinkadanielka ako bolo na stretku? a Lucka sa ma ako? 😉
pridavam fotky z vyletu,su z rajskej zahrady 🙂

linka
14. júl 2010

a na Karlovom moste 😉

laurinkadanielka
14. júl 2010

ahojte
@linka pekne fotky si aka kočka štihla 😉 no stretko dobre deti sa v meste vyšantili aj vo fontane sa člapkali laura bola cela mokra 😀 lucku som dnes videla hrať tenis 😀 ale nevideli nas 😀 😀 sme ich šmirovali 😀 😀 😀 ale dobry su 😉

linka
14. júl 2010

@laurinkadanielka dakujem,ale az taka stihla nie som,mam velke brucho 😀 🙄 a kde si bola na stretku? 😉
no z Lucky asi bude tenistka 🙂

linka
14. júl 2010

ja uz len zajtra a konecne dovolenka,sa tesim 😎 😎 😵

laurinkadanielka
15. júl 2010

ahojte
@linka aj ja mam velke brucho 😀 na stretku som bola vTopolčanoch kde som chodila do prace stretla som sa v meste s kolegynou a jej malou mame v rovnakom veku deti len jej vyzera staršie je aj velka od mojej naša je taky špunt pomne 😀

luciankasebastianko
autor
15. júl 2010

ahojte 😉 luci pekné fotočky, ste zlatučky 😎
@laurinkadanielka čo šmirovanie sa tu deje na tej Lehote 😀
maly má s toho tepla celkom otočeny režim zaspáva až okolo 22- 23 zato cez den spí 2x aspon tu horučavu prespí vela pláva v bazeniku hlavne večerné kupanie sa mu páči včera aj dnes o 22.00 😅 aspon potom zaspí taky ochladeny 😠

linka
17. júl 2010

ahojte

@luciankasebastianko dakujem 😉
vonku je horko,ani ten dazd nepomohol zlepsit vzduch 😝 co ste dnes robkali? 🙂

laurinkadanielka
17. júl 2010

ahojte rano sme boli v meste pokupit si ešte niečo na dovolenku a poobede sme sa chceli ist kupat ale kupalisko bolo plne tak sme sa išli schladit do lesa a tam sme trochu opekali 😉 zajtra sa ma ochladit dala som na fb video malej 😉

linka
17. júl 2010

@laurinkadanielka kam idete na dovolenku?

laurinkadanielka
17. júl 2010

@linka do Tatier a lucka je dnes na oslave na 50

luciankasebastianko
autor
17. júl 2010

ahojte
@linka danka ide do Tatier, už ked prejde taky kus ťa može isť aj pozrieť 😎
my sme dnes boli na 50-tke som sa napraskala 😝 😀 aj dom si super zatancovala bola dobrá bavenica 😅
zajtra ani neviem čo podnikneme 😕 tak peknú nedelu 😉

luciankasebastianko
autor
17. júl 2010

@laurinkadanielka sme napísali naraz 😀

linka
18. júl 2010

@laurinkadanielka a na kolko idete? a kde mas fotku? 😕
@luciankasebastianko nejak casto mas oslavy okruhlych narodenin 😀

laurinkadanielka
18. júl 2010

@linka ideme sobotu do stredy a potom ešte babke na oravu do soboty mužik ma len tyžden dovolenku a kde my zmyzla foto aš teraz vidim 😉

linka
18. júl 2010

@laurinkadanielka super si to užite,ak to bude možné 🙂 aj ja by som ešte niekam išla a to idete kam presne? a kde budete ubytovaní?

laurinkadanielka
18. júl 2010

@linka byvat budeme v štrbe v penzione my sme tam už boli len varit tam musim ale to my nevadi budeme chodit na tury na lanovky aj okupat sa chceme ist do aqvaparku do popradu

luciankasebastianko
autor
18. júl 2010

ahojte 😉
@linka no tento rok samé jubileá 😀 a na rok tiež muž má triciatku 😎

linka
19. júl 2010

ahojte 😎
@luciankasebastianko aj ja mám na rok "30" 😀 a svokor tento rok v decembri "60" 😉
@laurinkadanielka tak vám bude hej 🙂

laurinkadanielka
19. júl 2010

@linka no dufam že nam bude dobre pri tej našej mrchavej Laure lebo je strašna nervana za všetko pišti len po ritke dostava a už jej to ani nevadi smeje sa s toho

linka
19. júl 2010

@laurinkadanielka to je opica malá 😀
mne je dnes nejak zle,hlava ma bolí a celkovo som jak nie vo svojej koži 😝 😝 😝 😝

laurinkadanielka
19. júl 2010

@linka ty maš dovolenku že 😉 aj sa chodite niekam kupať dnes sme sa stretli po dlhšej dobe s Luckou na ihrisku 😉 a už pomali chystam na dovolenku a perem ešte veci ☹ dufam že nam vijde počasie

luciankasebastianko
autor
19. júl 2010

ahojte aj viem luci ,že to máš ako moja polovička 😀 aj ja som dnes zničená neaka 😝

linka
20. júl 2010

ahojte
@laurinkadanielka nechodíme,lebo muž robí,ale mal by si vziať v piatok volno,mali by sme niekam ísť,dúfam,že to vyjde 😉

luciankasebastianko
autor
21. júl 2010

ahojte 🙂 zajtra bude teplučko 😎 danka bola dnes u rodičov ,ako bolo ? zajtra chce svokra zobrať malého kupať do Kačerov do velkého bazená tak neviem či prideme ale tie plienočky ti do piatku donesiem, ak chceš aj to koleso 😉

laurinkadanielka
22. júl 2010

ahojte dobre obrala som mame uhorky aj poumyvala pohare a čo davala pozor na lauru rozbila si koleno krpec maly len beži o dušu take kolienko ešte nemala len mastim potom ešte raz nan padla včera mala padaci den 😒 ale večer zaspala rychlo ani sa nebudila taka bola unavena aj ja 😀 ešte dopieram veci a zajtra už balim

linka
22. júl 2010

ahojte
@luciankasebastianko čo je Kačerov alebo kde to je? to je nejaké kúpalisko? 😕 😉
@laurinkadanielka tie prípravy na dovolenku sú hrozné že,my ženy nevieme ani kde máme hlavu vtedy 😒
včera som bola so svokrou na nákupy,kúpila mi sukňu,vsúvačky biele a bolerko biele 😀

laurinkadanielka
22. júl 2010

@linka no pekne si nakupila my ideme zajtra na nakup potravin čo budem variť tam 😉 no veru je to hrozne všetko mam popisane lebo zabudam 😀 u kačerov to sa tak jedni volaju a maju doma velky bazen byvaju oproti nam 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre