Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
19. aug 2010

@laurinkadanielka 😕 a kam? 😕 alebo kedy?

laurinkadanielka
19. aug 2010

@linka asi od novembra mužik bude cez zimu doma oni v zime nerobia chcem ist robiť do jednej firmi kde sa šije nie tam kde som robila lebo tam to už možno zrušia a chcem vyskušať niečo ine 😉

linka
19. aug 2010

@laurinkadanielka ty si krajčírka? lebo aj ja 😀 ,ale nejak ma neťahá šitie,ako doma áno,keď treba niečo spraviť,ale nerada by som mala túto robotu,človek sa nadrie za málo peňazí 😖 ale keby nebolo nič iné,tak by asi tiež nič neostavávalo 😒

laurinkadanielka
19. aug 2010

@linka ano som ale nebavi ma doma šiť ani nemam mašinu ked treba niečo zašiť tak my mamina zašije 😉

laurinkadanielka
19. aug 2010

dnes sme boli v meste dali sme aj lauru odfoťit najprv vyvadzala nechcela sa foťiť ale potom ano bolo tam hračiek odfotila sa s takou velkou cickou zlata je a ešte som si bola kupiť suknu za dva tyždne ideme na svadbu ešte potrebujem topanky 😉

linka
19. aug 2010

@laurinkadanielka a fotečky budú? 😉

laurinkadanielka
19. aug 2010

no zajtra idem prene a až my to da mužik do počitača tak vam ukažem len my dnes žere nervy 😠

linka
19. aug 2010

@laurinkadanielka no čo také zas robí? tí muži sú hrozní,nijak im nie je dobre,sami nevedia čo chcú 😖

laurinkadanielka
19. aug 2010

mala som sa isť dnes opytať do svojej roboty ale mala už bola upištana mužik nervozny a ja som ešte nemala na seba nič kupene a potom som už nemala naladu niekde isť asi tak take pekne šaty mali ale namna nie 😒 jedny my aj sadli pekne ale bol tam holy chrbat a ja mam široky chrbat to by som bola nervozna

luciankasebastianko
autor
19. aug 2010

ahojte 😀 ste teho napísali 😎 dada ani si mi nehovorila včera že sa chystáš pracovať ? 😝 a to budem chodiť na piesok s Lubom ? 😅
@linka no ako sa citiš ? čitala som na fb ,že budúci tyžden budeš robiť test 😀

laurinkadanielka
20. aug 2010

@luciankasebastianko do tretej pridem domov 😀

linka
20. aug 2010

@luciankasebastianko nieeee test,ale ešte len otehotniem 😀 😀

laurinkadanielka
20. aug 2010

@linka linka aj ja som si to davala a mne višlo že budem mat černoška 😉

linka
20. aug 2010

@laurinkadanielka tak černoška asi nie,FB sa v tom zmýlil,ale baby by mohlo byť druhé 😉

luciankasebastianko
autor
20. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka až teraz čitam že ste boli doma 😖 aj tak sme dllllho spali 😵 maly sa bicykluje cely den dnes dostal bicykel http://www.facebook.com/profile.php?id=10000011... 😀
@linka ale ved čoskoro by mala prísť- neprísť mrcha ,tak sa možno testneš ak johnaš dobre rátal 😀

linka
20. aug 2010

@luciankasebastianko po víkende by mala-nemala dojsť,tak uvidíme 😉 idem pozrieť na FB na Sebinka 🙂

linka
20. aug 2010

@luciankasebastianko môžete byť hrdí 😵

luciankasebastianko
autor
20. aug 2010

@linka ved aj sme a velmi 😀

linka
20. aug 2010

@luciankasebastianko ani sa nečudujem 😀 😵

laurinkadanielka
21. aug 2010

@luciankasebastianko ty si ma zle pochopila to som myslela že ked budem chodiť do prace tak do tretej budem doma 😀 no maly je zlaty videli sme ho jazdi o dušu maly kaskader 🙂

luciankasebastianko
autor
22. aug 2010

ahojte
@laurinkadanielka aháááá 😀 no dobre pojdeš pre malu zo školky a potom rovno na ihrisko 😀

@linka ja čakám dnes mrchu ale ja mám 2 tyždne času 😎

laurinkadanielka
22. aug 2010

@luciankasebastianko no asi tak ale až pojdem od novembra do roboty to bude s malou tatino 😉 do školky neviem ešte kedy hu dam tu su fotky včera sme boli na opekačke ja som včera aj ležala ale dnes my je lepšie asi som to dostala od svokry vy ste čo robkali

linka
22. aug 2010

@laurinkadanielka Laurinka je nádherná,čistá mamka 😵
@luciankasebastianko prečo máš 2 týždne času? 😕
ja mám pocit,že každú chvíľu sa spustí,strašne ma už bolí brucho,ešteže kríže prestali,cez týždeň ma boleli na nevydržanie a nejak mi chutí cola,normálne si ju vyžadujem ako malé dieťa 😀

luciankasebastianko
autor
22. aug 2010

ahojte strecha takmer dokončená 😉
@linka lebo mne to meškáva takmer stále aj 2 tyždne 😎 colu ja moc nemusím 😀 😝
@laurinkadanielka nooo akoo ideme sa zajtra kupkať detska by sa vyjašili 😎

laurinkadanielka
22. aug 2010

@luciankasebastianko ja ti zajtra zavolam ale asi určite pojdeme a pojde snami aj naš tatik 🙂
@linka no mala sa už podoba aj namna je to take domiešane 😀

linka
22. aug 2010

@luciankasebastianko veď práve ani ja colu nepijem,ale teraz mám na ňu normálne chute 😀 ale už došla,tak si pôjdem zajtra kúpiť 😉
@laurinkadanielka ja by som povedala že sa na teba podobá od malička,keď som pozerala fotky na FB 🙂

linka
23. aug 2010

ahojte,nepôjde niekto za mňa do roboty? strašne sa mi tam nechce ísť v takej horúčave,najradšej by som si ľahla a spala 😒 už keby bol piatok 😅
čo budete dnes robiť?pôjdete na kupko? 🙂

linka
23. aug 2010

a bola som si kúpiť colu 😀 je výborná taká chladená,aj do roboty som si kúpila,asi blbnem 😀 😝

laurinkadanielka
23. aug 2010

@linka no boli sme na kupku bolo super 🙂 deti sa vyblaznili aj ma trošku opalilo to moje biele telo 😀 lucka mala aj fotak da asi večer neake foto na fb 😉

luciankasebastianko
autor
23. aug 2010

ahopjte snažím sa už od 20 .00 nahrať tie fotky 😒 ale blbne toooo nahralo to aj tie čo mom nechcelá a tie čo som chcela nič zajra skúsim znova 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre