Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
1. okt 2010

@luciankasebastianko a co teraz s knizkou? 😒
ja som dopadla zle,vyter bol zly,predpisala mi antibiotika,krem a cipky,takze o mesiac sa to mozno podari uz 😖

luciankasebastianko
autor
1. okt 2010

ahojte
@linka 😒 to je mi luto a čo s knizkou? už nehlasujem kašlem do nich 😝

laurinkadanielka
2. okt 2010

ahojte
@linka robila som tie rezy ale sa my to s toho dzemu zošmykavalo 😒 😒 neviem prečo ale bol dobry 😉 a mne je to tieš luto ale snad už bude len dobre

linka
2. okt 2010

@luciankasebastianko tak to bol potom dobry oblb 😠 😖
@laurinkadanielka 😕 mne sa krem nezosmykaval 😕
co dnes robkate? ja som bola v robote a zajtra nocna az do soboty rana 😒 🙄

laurinkadanielka
2. okt 2010

ja som bola u našich a teraz pozerame rozpravky aj naš tatino bol v praci

luciankasebastianko
autor
2. okt 2010

ahojte ja som dnes upratovala , robila som čínu 😝 bola som u babky hrala sa s drobcom a tak 😉

@linka nočná 😖 😖 😖 🙄 ☹ 😒 😠 😢 to som neznášala

luciankasebastianko
autor
3. okt 2010

ahojte 😎

laurinkadanielka
4. okt 2010

ahojte no dnes som si zase zamakala 3 vreca jablk som nazbierala bola to fuška 😝 😝 tak ma bolia nohy križe ako keby som bola na stavbe 😀 😀 a vy čo ste porabali 😉

luciankasebastianko
autor
4. okt 2010

ahojte ja som dnes vyhádzala chadničku a 2 hodky o zábavu postarané ,ale jak sa leskne 😀
@laurinkadanielka to bude slopanice 😀

linka
5. okt 2010

@luciankasebastianko aj mne treba odmrazit chladnicku 😒
@laurinkadanielka pridem si pre vrece 😀

laurinkadanielka
5. okt 2010

@linka no možeš prisť ešte je jablčok dosť 😉 zajtra ideme do borčian tak nebudeme doma luci

luciankasebastianko
autor
5. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka o.k . také počasie 😖
@linka ja som sa nato chystala už dllllllllllllllllllho ,ale poviem ti stálo to za to vždy sa poteším ked ju otvorím 😀

laurinkadanielka
7. okt 2010

ahojte včera tu nikto nebol ☹ ja som mala včera prehanky na zachod aj dnes my je neako nanič 😒 urobila som bryndzove halušky dufam že nebudem utekať na zachod 😀 😀 upratala som trochu ešte my aj laura na koberec vyliala mompika išlo ma popraziť 😠 no nezabaviš sa robota navyše a tak vie pekne papať ešte aj na sebe mala cele teplaky aj odražadlo no fasung riadny 😀 😀

laurinkadanielka
7. okt 2010

a dnes mame vyročie pojdeme oslavovať aš cez vikend asi 😉 lucka ty chodiš v noci tak si asi unavena že tak nech ti to rychlo ujde tie nočne su zabijak poznam to aj my sme robili v noci

linka
7. okt 2010

ahojte,
@laurinkadanielka mnam halusky by som uz tiez mohla spravit,le ked si pomyslim aka je s tym babracka a zje sa to za par minut,tak sa mi do toho nechce 😀 a nocne zvladam v pohode,uz len dve a vikend 😀 v sobotu asi pojdeme do Spisskej,nejake handry treba na seba,blizi sa zima 😵

laurinkadanielka
7. okt 2010

@linka aka babračka za polhodinku som mala halušky hotove 😉 a už je ponich 😀

luciankasebastianko
autor
7. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka gratulujeme k výročiu dufam, že sa tatinko pochlapil a doniesol aspon tu čokoládu 😀
@linka aj ja by som si chcela isť niečo pokupiť ale neviem kedy 😒 máme 16 .10 . stretko z nadstavby 😝

linka
8. okt 2010

@laurinkadanielka aj ja gratulujem k vyrociu 😉 no a k tym haluskam,kedze mam nocne,tak halusky su pre mna momentalne babracka 😝
@luciankasebastianko stretko 😵 dufam,ze aj my pojdeme zo skoly,len nam nejak tazko sa dohodnut ☹

laurinkadanielka
8. okt 2010

dakujem za gratulacie no na čokoladu zabudol aj ja zajtra si ti vynahradime 😉

luciankasebastianko
autor
8. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka tak si to pekne užite 😀 počasie je tiež o.k 😎
my idem v Nedelu do Bojníc 🙂
@linka dúfam že papáš vitamínčeky tie nočné su riadny zaberák na nervy aj organizmus 😝

laurinkadanielka
9. okt 2010

ahojte v zoo bolo super 🙂 aš na tatikove hundranie ale on už asi bez toho nemože byť 😠 laura sa bala opic tu je par foto a videli sme aj 4 nevesty fotili sa pri zamku 🙂

linka
9. okt 2010

@luciankasebastianko nepapam,iba na plet 🙂
@laurinkadanielka super fotocky 😉 my sme boli v tej Spisskej,kupila som si dlhsiu ciernu vetrovku,cizmy samozrejme nemam,nic moc na vyber,iba same vysoke podpatky a tie sa mi az tak nehodia na cestu do prace 😖

laurinkadanielka
9. okt 2010

@linka tak už ti nebude zima 😉 ja chcem tieš vetrovku a topanky take s drapavou podražkou čižmy som si kupila minuly rok a ešte rifle my pojdeme asi aš cez vikend buduci na oblečko 😉 aj už pomali na vianočne darčeky pre malu mame už kuchynku ešte je na orave u sesternici ta nam hu kupila za dva tyždne pojdeme pre nu 😉

linka
9. okt 2010

@laurinkadanielka nie nebude,zvnutra je kozusina 😵 darceky este nemam ziadne,na case zacat kupovat,aby potom nebol zhon,ktory aj tak bude 😀

luciankasebastianko
autor
9. okt 2010

ahojte
@laurinkadanielka krásne fotočky už sa teším aj ja 😀
@linka tak super , že si sií pokupila 😉

linka
10. okt 2010

ahojte,zajtra idem znova na krv ci fakt mam tie dva hormony zvysene 😒 a od zajtra uz zacinam liecbu proti tym bakteriam,tak dufam,ze bude uspesna 😔
a vy co ste robkali? 🙂

laurinkadanielka
11. okt 2010

ahojte my sme sa boli včera pozreť na jeden ranč boli tam aj zvierata laura hladkala maleho konika 😉 sa tam vyjašila na šmykalkach a hojdačkach 😀
@linka ja budem silno držať palce nech je to už dobre a uspešne

linka
11. okt 2010

ahojteee 😀 tak som si predsa kupila cizmy a fajnove cierne a nizke,super do roboty,aspon sa nezabijem 😀 a asi na mna nieco lezie,boli ma hrdlo a hlava mi ide prasknut 😖
@laurinkadanielka tak ste si uzili vylet,super 😵 a dakujem 🙂

laurinkadanielka
11. okt 2010

@linka tak už si vystrojena do zimy 😉

luciankasebastianko
autor
11. okt 2010

ahojte včera som bola k.o. z vyletu 😀 ale skvele sme si odychli aj malému sa páčilo 😉

@linka držíme palce nech tie bakterie už zmiznu a pustia pretekárov k vajíčku 😀
@laurinkadanielka zajtra príde mamina ,takže asi nepojdeme do Šišova

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre