Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
25. sep 2009

idem asi aj ja 😵

laurinkadanielka
25. sep 2009

ahojte my zajtra grilujeme mužik mal meniny 😉

linka
26. sep 2009

ahojte,tak guláš sme nakoniec robili vo vnútri,bolel ma od rána žalúdok,mám ho divný,bojím sa niečo zjesť,aby ma znova nerozbolel,chuť do jedla mám,ale je tam nejaký blok v ňom,jak na zvracanie ☹
čo dnes porábate?

laurinkadanielka
26. sep 2009

ahojte my sme grilovali zajtra odychujeme mužik ide do prace navari svokra 🙂 tak my sa budeme hrať a vyvalovať 🙂

luciankasebastianko
autor
26. sep 2009

ahojte boli na oslave Stankova krstná mala 70 🙂 tak sme troche tancovali 😀 maly tancoval no taky zlaty bol 😎 luci a čo ťa tak pobolieva ten žaludok ? že by ? 🤐 😀

laurinkadanielka
27. sep 2009

luci aj ja som už na to myslela 😉

linka
27. sep 2009

ahojte,Luci,Dani žiadne žeby,skôr asi nejaký bacil mám v ňom,veď som v polovici cyklu vy potvorky 😀 😉
dnes čo budete robiť? my budeme doma,chcem už konečne si aj oddýchnuť,čaká ma dlhý týždeň 😖
veď jem normálne,akurát jak začnem jesť,tak ma to stopne a už nemôžem,dnes ráno zas 😒 ale inak pohoda 😀

laurinkadanielka
27. sep 2009

tak nech ti je čim skor dobre my nič dokopy nerobime boli sme na pieskovisku a teraz pozerame angeliku 😉 a odychujeme 🙂

linka
27. sep 2009

a ako bolo na grilovačke? 😉

laurinkadanielka
27. sep 2009

dobre nabehala som sa pojedla niečo kolač čo som upiekla som ani neochutnala 😉 dnes som si trošku odychla 😒

linka
27. sep 2009

aký si piekla koláč? ja som tiež dnes piekla,taký jednoduchý a hlavne rýchly s ovocím a posýpkou 🙂

laurinkadanielka
27. sep 2009

aj ja rychli čučoriedkovo tvarohovy 🙂

linka
27. sep 2009

a teraz som jedla také zdravé jedlo-hranolky s kečupom a tatárkou 😝 ja asi nikdy neschudnem,keď sa nebudem kontrolovať 😒

laurinkadanielka
27. sep 2009

a my sme dnes tatinovi odbalili velku milku a ešte bombonieru taku ovocnu posipanu cukrom ked prišiel s roboty tak nas hrešil 😠

linka
27. sep 2009

no keď má tak rád sladké ako môj muž,tak sa mu nedivím,to poznám,keď ja mu niečo zjem 😀

luciankasebastianko
autor
27. sep 2009

ahojte babenky ja som tu dnes mala mamimu s priatelom a boli sme na rybku 😎 potom sme ich boli zaviesť celkom fain den 😎

luciankasebastianko
autor
27. sep 2009

foto dnes 😉 http://www.facebook.com/album.php?aid=7443&id=1...
baby aj ja milujem sladké ale muž si už zvykol že mu všetko zjem 😉

linka
27. sep 2009

mňam rybka,tú by som si dala,Luci pošli mi jednu 😝 😅

linka
27. sep 2009

krásne fotečky,tie tekvice sú vlastná úroda? a ten diviak vyzeral hrozne,nebáli ste sa? 😕

linka
27. sep 2009

dobrú nôcku 😵

luciankasebastianko
autor
27. sep 2009

dobrú luci niečo je moja niečo rodiná 😀 úroda ,tie diviačiky alebo svinky či čo to je sú krotké 😅 dúfam 😕 😀

laurinkadanielka
28. sep 2009

ahojte pridala som nejake foto 🙂

luciankasebastianko
autor
28. sep 2009

ahoj ja so už videla 😀 super daj aj lucke link 😉 maly už spí dufam že sa už nezobudííííí 🙄

laurinkadanielka
28. sep 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=1788&id=1... aj mne už buva ale bude ešte hore dosť často sa budi už 😒 budem musieť naučiť na flašku

luciankasebastianko
autor
28. sep 2009

asi hej a ved stej už pekne pije 😀

luciankasebastianko
autor
28. sep 2009

Luci ozaj ako sa páči miške v škole? 😕

linka
28. sep 2009

ahojte,už som doma z práce,konečne,ale bolí ma hrdlo 😖
Danka malinká je zlatučká,boli ste zbierať zemiačky? 🙂
Lucka no Miške sa páči,aj sa dobre učí,len sa im v triede rozšírili vši,tak ju chudinku museli dať ostrihať ☹ také mala pekné vlásky 😒
a vy čo ste dnes robkali?

laurinkadanielka
29. sep 2009

ahojte ano to sme doma zbierali no dnes sme mali den boli sme u doktorky aj na kožnom mala ma cele uško červene ma ekzem neviem s čoho sa jej to urobilo mame masť a repikom čistime 😒

luciankasebastianko
autor
29. sep 2009

Ahojte danka ☹ ani ti tá naša skvelá kožná nepovedala z čoho to može byť ? 😒
luci no dnes som bola doobeda s mužom na material( kožu a tak)a potom som behala za malym jak psík aby niečo nespravil alebo sebe si 😀 aj tak mi vylial sirup na dlážku 😠

laurinkadanielka
29. sep 2009

nie nepovedala že ma natrhnute uško ale to bola blbosť 😒 nadtrhnute uško vyzera inak

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre