Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
29. nov 2009

ahojte 🙂

tak čo Dadi pokúpili ste nejaké darčeky? ja som časť objednala v oriflame,budúci týždeň mi má prísť balík 😵
ja som dnes varila červ.kapustu plus mäso a knedľa 😝
a čo ty Lucka? 😕
idem ráno do práce,tak idem spať,dobrú noc 😀 😔

laurinkadanielka
30. nov 2009

ahojte no aj ja mam niečo s oriflame segra s tym robi tak my urobi cenu ani sme včera nič moc nekupili mala bola mrzuta tak sme išli domov kupila som jej kačičku do vody a magnetky mikiho toho ma rada 😉 s druha lucka je kde?

luciankasebastianko
autor
30. nov 2009

ahojte no teraz ked vás mám na fb akosi zabudnemsem kuk 😅 ja som robila Hovädziu polievku a pstruha 😝

linka
2. dec 2009

híííííííííííííííííííííí tretia strana !!!!! 😲 😲 kde stééé? 😕

laurinkadanielka
2. dec 2009

no nejako sa nam nechce dnes sme boli na ihrisku spolu s luckou decka sa tam zahrali 😉 mala my teraz zaspala to ale na pol hodinku to bude zase hore ale do desiatej zhomboš jeden 🙂

linka
2. dec 2009

no pekne pekne 😉 idem ja trochu zaľahnúť do vane,už dlho som nemala taký relax 😵

laurinkadanielka
2. dec 2009

no to by som aj ja potrebovala taky relax už ani nepametam kedy som si napustila vanuaj teraz som sa sprchovala a už my mala buchala na dvere

luciankasebastianko
autor
2. dec 2009

ahojte už som písla ale neako blbol koník tak to nešlo včera som objednavala darčeky po nete tak som sem ani kuk 😅 a včera som umyla aj tie okná huuuuuuuuuuurrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaa 🙂 a najnovšie sa učím používať internet banking no ,ale už sa do teho dostávam 😀 noooooooo zatial by som to čo potrebujem vybavila rýchlejšie v banke ale už plátím všetko z obyvačky 😀 no tak sa majte pekne idem si z mužíčkom vypíť čaj a potom spinkať 😵 😵 😵

laurinkadanielka
3. dec 2009

ahojte luci aj ste boli dnes na ihrisku my sme boli u babky v borčanoch myslela som že sa dotedy vratime ale naš tatino sa zdržal v meste tak zajtra až bude pekne 😉

linka
3. dec 2009

ahojte,zajtra ideme pozrieť domácu pekáreň,teším sa,až nám ju ježiško dá pod stromček 😀
Luci aké darčeky si objednala? 😉

luciankasebastianko
autor
4. dec 2009

ahojte dada včera sme boli dnes nie 😅 bola som dlho v BN a o 15.30 ste tam už neboli 😀
luci svokrovcom a mamine som objednala digitalny foto rámček a ta pekáren je super nápad aj my si ju raz kupime a ráno nás b ude budiť voňa čerstvého chlebíčka 😀 dnes mám asi zimnicu a som unavená idem buvať 😵 😵 😵

laurinkadanielka
4. dec 2009

ahojte no dnes tam nebol nikto pozerala som s okna tak sa stretneme v nedelu na mikulaša už sa tešim čo budu robit ty naši drobci 🙂

linka
5. dec 2009

ahojte,tak už máme pekáreň doma,včera sme kúpili,ale ešte sme nepiekli,lebo mužovi sa nechcelo ísť kúpiť droždie 😠 tak snáď zajtra,som zvedavá čo to za výtvor z nej vylezie 😀

luciankasebastianko
autor
5. dec 2009

ahojte my sme boli u mojej babky maly robil mikuláša 😀 dla som video na fb ešte chcem foto 😅 dada išla som o 16 okolo ,ale ked ste noboli tak smom išla dalej 😀 luci daj vedieť ako piekla a aká to je značka ?

linka
6. dec 2009

ahojte,Luci je to značka Concept vita style,dnes skúsime piecť 🙂 čo varíte?

laurinkadanielka
6. dec 2009

ahojte luci super mali je zlaty dnes mame kuracie rezne hranolky a maškrty čo podostavala mala 😉 aj my trošku 😉

luciankasebastianko
autor
6. dec 2009

ahojte dada už som ti to šlohla a mám to aj ja na nástenke 😀 ukladam aj moje veci maly zaspal pred chvílou 😅

laurinkadanielka
6. dec 2009

ahojte aj mne mala zaspala pred chvilou idem aj ja dobru noc 🙂

luciankasebastianko
autor
6. dec 2009

Dobrúúúúúúúú 😵

laurinkadanielka
7. dec 2009

ahojte luci ty naši zhomboši tam včera boli najaktivnejši 🙂 dnes je ale počasie 😒

laurinkadanielka
7. dec 2009

luci dala som video s ihriska aj par fotiek mam video aj s mikulaša ale nejako sa my stratilo alebo neni uložene

laurinkadanielka
7. dec 2009

našla som ho 🙂 neska som aky maniak do toho 🙂

linka
7. dec 2009

ahojte,Luci,Dadi,fotky super,krásnučké detičky máte 🙂
dnes sme piekli chlebík a je fajnový,natrela som si s maslom a jedlaa 😀

luciankasebastianko
autor
7. dec 2009

ahojte luci si kočka si ostihaná ? dada no veru boli riadne activny 😀 super sú videjká aj fotočky potešia 😅
dnes som sa bola prejsť s malym okolo 15 že či sa aj vy nevozite ale nikde nikoho 😲

laurinkadanielka
8. dec 2009

ahojte luci ja som vas videla ale prišiel muž s roboty tak som mu robila jesť 😉 aj dnes je škarede počasie

linka
8. dec 2009

ahojte,fotka je ešte z leta,teraz sú o trochu dlhšie 😉 čo máte nove? ja nič takeé,iba to,že mám znova nočné tento týždeň 😠 a mám sestru v nemocnici,našli jej 8cm cystu a idú jej vyberať aj vnútromaternicové teliesko,lebo sa jej zrástlo vo vnútri a robí neplechu,dúfam,že čoskoro bude ok ☹

laurinkadanielka
8. dec 2009

ahojte ani my nemame nič nove luci nech je sestra rychlo ok 😉

linka
8. dec 2009

ďakujem Dadi 🙂

luciankasebastianko
autor
8. dec 2009

ahojte fúúúúúúha luci sestre držíme palce nech je ryclo doma a uživa si vianoce a ved si už nemala mať nočné 😠 tento rok 🙂
dada ja som dnes bola na nákup v Bn iba potraviny ,ale tiež ma to už doma nebaví 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre