Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

linka
16. dec 2009

ahojte,

sestra už je od pondelka doma,brucho ešte pobolieva,je na PNke,ale zvláda to celkom,mala riadny bordel v sebe 😔
aj u nás nasnežilo,aspoň trochu mi to pripomína zimu 😅 a Miške som kúpila taký žltý rolák s kvetinou,pančuchy,knižku a vankúš Hana montana,nejak na nej fičí teraz 😀
mne už sa tááák nechce chodiť do práce,potrebujem nutne voľno 😲
už ste začali piecť? ja až od pondelka 😉

linka
16. dec 2009

a vy čo máte pre vaše detičky a polovičky? 🙂

laurinkadanielka
17. dec 2009

ahojte pre muža ešte nič že si kupi sam 😉 a malej televizor domček ako stan gulaci valec svetrik čiapku teplačky ta ma toho najviac jedna segra jej kupila zateplene nohavice a druha županik jedna babka dala peniažky to ešte niečo kupime a ta druha neviem a ešte dostane niečo od krsnych no a mužik ma novu pracu tak to je darček od noveho roka nastupuje 😉

laurinkadanielka
17. dec 2009

luci teplotu nema ale von nejdem s nou tato noc už bola dobra už to trošku povolilo a ešte som zabudla knižku o zvieratkach pre malu a toho snehu je malo na sankovanie a na šdedry den ma kolko pršat biele vianoce asi u nas nebudu ☹

linka
17. dec 2009

dobré ránko 🙂

Dadka tak to je darček nová práca 😵 môj si začne hľadať od nového roka,no už bolo na čase 😒 lebo peniažky sa míňajú 😀 u nás do rána riadne nasnežilo,hneď by som sa išla sánkovať 😅 😀

lussi
17. dec 2009

čaute, linka mě sem pozvala, tak jsem tady 😀

lussi
17. dec 2009

a koukám, že asi sama 😀

laurinkadanielka
17. dec 2009

ahoj lussi a od kial si?

lussi
17. dec 2009

původně z Moravy, teď bydlíme na vsi u Prahy a pracuji v Praze 🙂
Koukám, že máš malou holčičku, jsi asi na mateřské, že? 🙂

laurinkadanielka
17. dec 2009

ano som na materskej

lussi
17. dec 2009

a co druhé mimčo, plánujete?🙂
Tady je krásně zasněženo, hned bych šla někam na procházku 😖

laurinkadanielka
17. dec 2009

zatial nie treba nam poopravovat dom asi budeme len pri jednom 😉 u nas je malo snehu a mala ma sopliky tak nemožme isť von

lussi
17. dec 2009

jéje, tak to ti nezávidím, my se před rokem nastěhovali, byla to makačka, stavěli jsme sami a jsem ráda, že to máme za sebou a že jsme se mezitím nerozvedli 😀 A co budete všechno opravovat?
Chudák malá, tak ať se brzy uzdraví
Linka šla zase do práce? 🙂

laurinkadanielka
17. dec 2009

okna nam treba vimenit strechu je toho dost byvame so svokrou ale najradšej by som byvala sama

lussi
17. dec 2009

některá slova moc neznám, tak mi prosím tě vysvětli kdo je svokra 😀 Tipuju matka manžela? 😕

laurinkadanielka
17. dec 2009

ano dobre tipuješ

lussi
17. dec 2009

tak to tě obdivuju, já bych to vydržela maximálně týden 😖

laurinkadanielka
17. dec 2009

da sa to niektore veci sme si vysvetlili hlavne aby sa nesterala do vychovy malej a mam pokoj 😉 už radšej nič nehovori raz som sa snou tak povadila a už je klud a ticho

lussi
17. dec 2009

tak to je dobře, že jste sit o vysvětlili 😉
Jdu s děvčaty na obídek, zase někdy přijdu
dík za pokec a měj se 😉

linka
17. dec 2009

vítam novou příchozí 😀
lussi ja čakám na správy a ty sa tu vykecávaš 😀 do práce ešte nejdem,mám čas 2 hodky,teraz varím..

linka
17. dec 2009

tak už mám uvarené,idem sa najesť a pomali chystať,tak pekný deň,majte sa 😉

luciankasebastianko
autor
17. dec 2009

ahojte vítam lussi a ja že kto si dal ten nick som ho chtela jaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀
no zajtra nás čaká plávanie a nakupovanie všetkého čo ešte chyba na koláčky a piecť by som chcela začať už cez víkend, lebo vieš luci mne to pri tom malom trvá dva krát dlho 😀

luciankasebastianko
autor
17. dec 2009

a lussi aj my sme sa sťahovali pred rokom do nového domčeka v auguste 😉 a vy kedy ?

laurinkadanielka
18. dec 2009

ahojte luci aj maš volno medzi sviatkami alebo pojdeš do prace 😉

luciankasebastianko
autor
18. dec 2009

ahojte no niečo som už napiekla a ostatné neviem kedy maly má teploty asi z očkovania alebo zuby lebo sa mu pekne prerezala stolička 😕

linka
18. dec 2009

ahojte 😉

áno mám voľno od 22.12. do 7.1. 😵
ja začínam s pečením v pondelok,aj to neviem či všetko stihnem,ešte mi treba niečo doupratovať,dokúpiť darčeky pre muža a potraviny 😒

linka
18. dec 2009

juuj Luci,tak nech mu to rýchlo prejde a čo si napiekla? 🙂

luciankasebastianko
autor
19. dec 2009

ahojte z piekla som z ovsenych vločiek 😝 muž to miluje na luciu som spravila 2 dávky ale nič neostalo tak teraz 3 dúfam že vydržia 😀 už mám zamiesené na medovníčky už sa teším ako budeme všetci traja vykrajovať a cely dom bude voňať medovníčkami a budeme asi aj zdobiť stromček 🙂 Viannnnnnnnnnnoooccceeeeeeee

linka
19. dec 2009

ahojte,teraz som si sadla a tlačim chlib s klobásou 😀 ,poobede sme boli blahoželat svokrovi a potom som kooonečne zriadila kuch.linku až doteraz 😖 ,ešte kúpelňu a tiež som zamiesila cesto na medovníky,začínam v pondelok 😵

laurinkadanielka
20. dec 2009

ahojte tak my mame zavyreny počitač tak je v oprave tak pišem usegry luci nech to malemu rychlo prejde my sme boli dnes vonku mala sa jak tešila to bolo plaču ked sme mali ist do nutra ani zasvet ledva som hu utišila tak vy pečiete ja nie 🙂nam už donesu hotove ale svokra pečie vanilkove rožky a ešte nejake

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre