Nielen pre Lucky. Pokecajte!

luciankasebastianko
29. júl 2009

Tak tu môžeme pokecať 😀

luciankasebastianko
autor
15. jan 2010

ahojte no dada vy ste boli ešte čisté ale my 😠 😠 😠 no fuj už je opraté 😝
luci nemáme obchod muž má dielnu na čalunnenie 😉

luciankasebastianko
autor
15. jan 2010

dobrúúúúúúúúúúúúúú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

luciankasebastianko
autor
16. jan 2010

Ahojte pekny víkend ,no kde ste ? dada som ti chcela napísať ze v tesko majú kočík s babikou baby boorn za 20 € 😕

linka
16. jan 2010

ahoj Luci,ja som tu 😉

luciankasebastianko
autor
16. jan 2010

ahoj videla som že píšeš na fb maly bol znova hore 😠 idem račej zaním 😵

linka
16. jan 2010

to je škoda 😉 tak bež

laurinkadanielka
17. jan 2010

ahojte čo ste neska robkali?my len lenošime a pozerame rozpravky vonku je vetrisko 😒 luci dnes ste boli asi na plavarni muž vam tam videl auto vy sa ale futr močite ved je to zdrave no ja musim najprv schudnuť lebo hruza včera som sa važila no des do leta musim byť fit 😒

linka
17. jan 2010

ahojte,aj ja musím schudnúť,len sa neviem k tomu nejak dokopať 😖 dnes som varila,piekla koláč a potom oddych pri tv s mužom,pozerali sme Nezvratný osud 4 😉 na liečbu zle reagujem,zajtra mi dr.zmení,krvácam a hnačkujem ☹

laurinkadanielka
17. jan 2010

no luci to je zle tie druhe hadam budu lepšie 😉

linka
17. jan 2010

dúfam Dadi,lebo ma to už nebaví 😒

laurinkadanielka
17. jan 2010

neboj chce to len trpezlivosť viem je to tažke

laurinkadanielka
17. jan 2010

luci zajtra pridete na ihrisko v noci ma snežiť budeme sa možno sanovať až ho bude tolko 🙂

laurinkadanielka
18. jan 2010

ahojte no dnes bola sanovačka parada som s toho nejaka unavena zajtra pokračujeme luci čo nato hovoril mužik až si mu hovorila že my sme tam mali mužikov a ty nie 😉a druhej lucke sa ako dari 😉

linka
18. jan 2010

ahojte,tak ja sa mám zle,krvácam naďalej a dr.nechce robiť so mnou nič,že ak to neprejde do 4-5tich dňoch,tak mám prísť 😔 porazí ma ☹
vy tam máte nejak veľa snehu asi čo? my tu ani nie,len tak poprášené 😒

laurinkadanielka
18. jan 2010

no mame dosť neska sme sa sanovali deti aj dospelaci len luckin mužik chybal luci a nemožeš zmeniť doktora

luciankasebastianko
autor
18. jan 2010

ahojte luci držkaj sa máš to také tažké chuďa moje keby si bola aspon bližšie ☹
dada no smial sa že aka dobrá paria sme sa zišli 😉

linka
18. jan 2010

baby moje,ďakujem vám za povzbudzujúce slová,aj ja by som bola rada niekde bližšie vás,ste super 🤐

linka
18. jan 2010

tak ja idem do postele,ide na mňa únava,pápá a dobrú nôcku 😵

luciankasebastianko
autor
18. jan 2010

dobrúúúúúúúúú lucik 😵

laurinkadanielka
19. jan 2010

ahojte no luci keby si byvala blišie to by bola parada 🙂

laurinkadanielka
19. jan 2010

no dnes bola zase super sanovačka dnes tam boli všetkych polovičky a išlo to lepšie jak včera mna bolia križe mali sebastianko otestoval všetky stroje na sanovanie 🙂 🙂 🙂

linka
19. jan 2010

ahojte,dnes rovnako ☹
Dadi a ake stroje vyskúšal? 😉 máte podarené detičky 😵

luciankasebastianko
autor
19. jan 2010

ahojte luci škoda že nieje lepšie 😔 a maly skúšal všetky sánky lopaty a co tam bolo na sánkovanie tak som sa už dávno nenasmiala
dada pod na ples daj malu vašim nech sa pomaly oduča od cici ved je velká a ešte chce ťahať v noci 😒 a teraz v dobe mobilov čo sa bojíš veť ti zavolajú a borčany sú len 3 km aj my ideme ale mohli sme byť dobrá partia a ukecať aj Zuzku 😀 a bude bavenica Luci pomož mi ju prehovorííííííííííííííťťťťťťťťťťťťťť 😔 😀

linka
19. jan 2010

jooj keby som tak bývala tam kde vy,aspoň by som sa odreagovala pri vašich ratolestiach a pobavila vám ich 😅
Dadka nechce ísť na ples? veď choďte sa aj s mužíkom zabaviť,ak samozrejme môžete,neseďte doma,ak máte príležitosť,ja by som tak išla,keby bolo kde,odreagovať sa od toho stereotypu,užívajme si,kým sme mladé,lebo nebudeme mať v starobe, ak sa dožijeme načo spomínať !!!! 😉

idem už buvať,dobrú noc 😵

luciankasebastianko
autor
19. jan 2010

dobrú lucí brala by som hned keby si bižšie a ved sa presťahuj ved krompachy stále spomínajú ale nie v dobrom 😅 stále tych cigošov aj socialny podnik 😔 😔 😔

linka
20. jan 2010

ahojte,no život v našom meste je úžasný 🙄 čo vám budem hovoriť 😖
ráno mi to nedalo a išla som za dr.,začali ma bolieť aj kríže,vyšetrila ma,aj sono spravila,vravela,že to nie je z liečby a ani menzes,tak mi nasadila Duphaston a potom prísť na výter,keď to prestane,ale aspoň som si doma dnes poriadne oddýchla,spala som 3 hodiny a nič sa mi teraz nechce,ale mám hlad,tak pôjdem dačo zobnúť,aj keď chuť velmi nie je 😒
a vy ako,čo ste dnes robili? 😉

laurinkadanielka
20. jan 2010

ahojte my sme boli v trenčine muž si bol pozrieť niečo na počitať nakupili sme plienok až až aj mna bolia križe a mala dnes do kočika ani zasvet len na rukach a mne no hruza 😒

luciankasebastianko
autor
20. jan 2010

ahojte my sme dnes plávali ,poobede nespali, nervačili ,hrali, sankovali ,spali veče,r doteraz vyskakovali -kolabovali . 🙄 a skúsila som si šaty na ten ples no dobrá správa je že ich zapnem ale ako mám dychať ? 😲

luciankasebastianko
autor
21. jan 2010

ahojte ako mne maly zaspal o 19 : 15 tak som aj spratala aj podlahy umyla no nádhera zajtra ráno ideme plávať tak neva ked bude skoro hore už nevládal ved sa nabehal po svahu a spal o 11 pol hodku 😅
moj muž ešte nieje doma 😖

laurinkadanielka
21. jan 2010

no my sa ešte blaznime a nie a nie buvať

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre